Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
  2. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
  3. allegro, gratka i te najbardziej są konieczne, my teraz mamy kolejne szkraby i jest spory odzew z allegro!!a dla takich maluszków łatwiej znaleść. Kurcze ja tu miałabym chyba jeden domek, no ale znowu sprowadzać maluszka tutaj... bez sensu :(
  4. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url]
  5. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
  6. proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669
  7. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url]
  8. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
  9. proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669
  10. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url]
  11. [COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url]
  12. kurcze jak dla mnie to ten pies wpadł pod auto, bo jest tak pokiereszowany i w takich miejscach jakby go coś przejechało :( psy to się gryza raczej po szyi nie? :-( albo i nie:( nie wiem :( masakra jakaś:(
  13. kurde głupo mi znowu dzwonić, gadałam z nim rano i powiedziałam że chyba mam dane, bo tak myslałam.no ale chyba nie mam wyjścia.
  14. cieczka trawa ok 3 tyg. przynajmniej u mojej suni, nawet przeciąga się do 4 ;/ a kiedy zabieg, to trzeba by weta zapytać. Niektóre suczki tak mają że bardzo mało krwawią, z mojej tak się lało że pampersa ostatnio nosiła :-(
  15. z przerażenie patrze na nie i myślę co rano czy dziś też będą zdrowe!! białaska była bardzo chora i cudem przeżyła dzisiejszą noc. Całą dobę miała kroplówy i ledwo przytomna była. Dziś na szczęście było juz słychać jej jazgot :cool3: więc chyba ma się lepiej. W takim razie chyba są dwie chętna na nia:) bo jedna "schroniskowa" a druga ta ode mnie. Zobaczymy. A szkraby są cudowne, małe puchaczki :) śpią, jedzą i robią kupy :) całe ich zajęcie.
  16. dziewczyny poproszę jeśli macie dane do przelewu do p.Marka, bo rachunek mi wystawi dopiero jak pieniądze wpłyną na konto. Więc wyłożę swoją kasę a niemcy mi za tydzień oddadzą :) kurde nie ma żadnego transportu :(
  17. u Jagódki cisza bo czekamy na termin. Mała wcina karme miska za miską i wygrzewa się pod kocykiem :)
  18. były dwa telefony z propozycjami, ale jeszcze żaden nie pojechał do domu czyli nie liczy się. Jutro idę do schronu to zobaczę jak zdrówko
  19. ale one chyba już mają allegro bo skąd by były te telefony? która z was robiła ogłoszenie? BŁAGAM O DT DLA NICH :placz::placz::placz: mam prośbę napiszcie w ogłoszeniach np. że to łódź bo mnie ludzie zamęcza pytaniami.A głównie dzwonią aby tylko o to zapytać. Nawet teraz o tej godzinie ktoś pisał w dodatku smsa !
  20. myślę że jestem w stanie zaakceptować taki układ :) :eviltong: a ja po operacji Maskotki napewno dorzucę jakąś kwotę od siebie. Może nie całość ale coś tam :) kasiu przelałam ci właśnie kaskę za szczepienia :) daj znać jak dojdzie słuchajcie a CO ROBIMY Z DEKLARACJAMI?? czy każda z was zabiera swoją czy może chciałybyście przekazać innej biednej psinie np. na hotelik. Mam takiego na oku,ale muszę mu zrobić jutro fotki bo od miesiąca nie zmienił pozycji ze strachu :( deklaracje są w pierwszym poście, więc każdy może zerknąć ile deklarował :p
  21. nie no bez przesady przecież jest drugi banerek, jeden wystarczy, kto miał go użyć to użył :)
  22. nie no jasne że przejdzie tylko teraz cieczkę dostała i musimy poczekać. Jakoś grosz do grosza i uzbieramy
  23. nie jakas zupełnie nowa, przyjdzie pierwszy raz :) proszę roześlijcie jego wątek z lamentem o pomoc :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url]
  24. a ja mam złą wiadomośc że w sobotę rządy sprawuje pan R... czyli już pochodzone :p chyba że zapytam go jutro czy możecie przyjść, bo ja i tak mam szkołę w weekend. A jutro ma przyjść nowa wolontariuszka, nie wiem która już z kolei :) ma wolne w pt. od studiów więc chce przychodzić, więc my jutro o ile pogoda nas nie zawiedzie postaramy się wyprowadzić większość psów "wyprowadzalnych" :p
×
×
  • Create New...