-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
piechcia15 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL] -
[COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
-
[COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL]
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
piechcia15 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy :( http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669 -
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/URL] -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkRed][B]proszę o pomoc dla Bruna!! Strach przed ludźmi i od 2 miesięcy zero poprawy [/B][/COLOR]:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-strach-przed-ludzmi-glodowka-trauma-maly-bruno-pilnie-potrzebny-dt-148465/#post13122669[/url] -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
piechcia15 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
kurcze jak dla mnie to ten pies wpadł pod auto, bo jest tak pokiereszowany i w takich miejscach jakby go coś przejechało :( psy to się gryza raczej po szyi nie? :-( albo i nie:( nie wiem :( masakra jakaś:( -
z przerażenie patrze na nie i myślę co rano czy dziś też będą zdrowe!! białaska była bardzo chora i cudem przeżyła dzisiejszą noc. Całą dobę miała kroplówy i ledwo przytomna była. Dziś na szczęście było juz słychać jej jazgot :cool3: więc chyba ma się lepiej. W takim razie chyba są dwie chętna na nia:) bo jedna "schroniskowa" a druga ta ode mnie. Zobaczymy. A szkraby są cudowne, małe puchaczki :) śpią, jedzą i robią kupy :) całe ich zajęcie.
-
ale one chyba już mają allegro bo skąd by były te telefony? która z was robiła ogłoszenie? BŁAGAM O DT DLA NICH :placz::placz::placz: mam prośbę napiszcie w ogłoszeniach np. że to łódź bo mnie ludzie zamęcza pytaniami.A głównie dzwonią aby tylko o to zapytać. Nawet teraz o tej godzinie ktoś pisał w dodatku smsa !
-
myślę że jestem w stanie zaakceptować taki układ :) :eviltong: a ja po operacji Maskotki napewno dorzucę jakąś kwotę od siebie. Może nie całość ale coś tam :) kasiu przelałam ci właśnie kaskę za szczepienia :) daj znać jak dojdzie słuchajcie a CO ROBIMY Z DEKLARACJAMI?? czy każda z was zabiera swoją czy może chciałybyście przekazać innej biednej psinie np. na hotelik. Mam takiego na oku,ale muszę mu zrobić jutro fotki bo od miesiąca nie zmienił pozycji ze strachu :( deklaracje są w pierwszym poście, więc każdy może zerknąć ile deklarował :p
-
a ja mam złą wiadomośc że w sobotę rządy sprawuje pan R... czyli już pochodzone :p chyba że zapytam go jutro czy możecie przyjść, bo ja i tak mam szkołę w weekend. A jutro ma przyjść nowa wolontariuszka, nie wiem która już z kolei :) ma wolne w pt. od studiów więc chce przychodzić, więc my jutro o ile pogoda nas nie zawiedzie postaramy się wyprowadzić większość psów "wyprowadzalnych" :p