Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. moim zdaniem o rozdzieleniu suni od dzieci nie ma nawet mowy!! skoro mają to szczęście że mają matkę to niech z niej "korzystają" a twoje miejsce niech zostanie dla porzuconych szczeniaków :p
  2. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL]
  3. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL]
  4. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL]
  5. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL]
  6. matko taki śnieg pada i na przemian z deszczem a one tam bez dachu nad głową :( no chyba że wcisnęły się w to małe coś co przypomina budę:( Ta czarna sunia według mnie to nie przeżyje zimy ;( [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  7. BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega?? http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782
  8. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  9. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  10. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  11. [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  12. jestem ZA :p [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  13. ale bezpieczeństwo chodzi ci o ochronę przed twoimi psami tak?bo one jeszcze nie chodzą. Klatka jest w schronie ale nie dadzą jej na tak długo:( czy w takim razie możemy zuzka liczyć na miejsce u ciebie?? a kasa...coś pomyślimy! [B][COLOR=Red]POTRZEBNE DEKLARACJA NA HOTELIK!!![/COLOR][/B]
  14. mam już:) jak to wygaśnie to zrobie całkiem nowe allegro:D łącznie z szablonem :eviltong: BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega?? http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782
  15. zuzka a czy klatka jest konieczna?:( ona jest za duża aby w klatce siedzieć:( nie dałoby rady tak luzem?bardzo grzeczna jest czyli u zuzki koszt 300zł a u Donki 450? ;( nie stać nas:( ja nie mam ani cenia już, tyle psów na hotelikach że bankructwo
  16. nie no te dziewczyny są genialne!! ale urosły!! aczkolwiek widzę że nie w zastraszającym tempie i chyba takie karzełki zostaną :p fajnie bo szybko pójdą do domku, ostatnio jest szał na pinczerki i takie maleństwa. ile one już mają?7 tyg? czy więcej? [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
  17. karma pycha jest :D i jutro wyląduje w miseczce jagódki :) a terminu nadal brak:( ja się zastrzelę :placz: nie lubię jak się tak sprawy wydłużają:(
  18. a nie RUTA93?bo ona zawsze wspierała maskocię i inne moje pieski :)
  19. napisałam do amalamutki ale mi jeszcze nie odpisała od rana :( jedyne znane mi źródło w okolicy :(
  20. zuzka a u ciebie nie znalazłoby sie miejsce dla nich?:placz::placz:
  21. transport Dropsa szykuje się na przyszły weekend, bo nasz zahukany bruno jedzie do DT do Wrocławia więc połączy dwa transporty w jednym, a ponieważ za transport Bruna jest osoba chętna do zapłacenia więc za Dropsa trochę odejdzie kasy:) ale mimo wszystko [SIZE=6][COLOR=Red][B]CIOTECZKI PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE NA TRANSPORT!![/B][/COLOR][/SIZE]
  22. chyba nie bardzo:( bo z tego co wiem to nie ma w necie tego tak jak inne wiadomości :(
  23. pomoc tylko i wyłącznie DT lub DS;) dla całej trójki. bo sunia zajmuje się nimi tylko że strach ogranicza ją i trzeba jej pomagać. Nie jest złą matką, tylko przerażoną.
  24. zaraz chyba padnę ze śmiechu!! właśnie oglądałam w Pabianickiej telewizji Pro-Mok relacje z dnia zwierząt :D prawie 20 min trwało :D:crazyeye: no i na pytanie "dlaczego tu przychodzisz" każda wolontariuszka odpowiedziała "bo kocham zwierzeta" ale nie...Agniesia była inna:D odpowiedziała "bo nie lubię dzieci" :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: hehehehehehehe to poszalałas modlicha :eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...