-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
[U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL]
-
matko taki śnieg pada i na przemian z deszczem a one tam bez dachu nad głową :( no chyba że wcisnęły się w to małe coś co przypomina budę:( Ta czarna sunia według mnie to nie przeżyje zimy ;( [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
piechcia15 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/URL] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
nie no te dziewczyny są genialne!! ale urosły!! aczkolwiek widzę że nie w zastraszającym tempie i chyba takie karzełki zostaną :p fajnie bo szybko pójdą do domku, ostatnio jest szał na pinczerki i takie maleństwa. ile one już mają?7 tyg? czy więcej? [U][COLOR=Red][B]BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU PSU!! może wy wiecie co mu dolega??[/B][/COLOR][/U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1129/pabianice-onka-zabija-choroba-skory-tylko-jaka-blagam-o-pomoc-149004/#post13162782[/url]
-
transport Dropsa szykuje się na przyszły weekend, bo nasz zahukany bruno jedzie do DT do Wrocławia więc połączy dwa transporty w jednym, a ponieważ za transport Bruna jest osoba chętna do zapłacenia więc za Dropsa trochę odejdzie kasy:) ale mimo wszystko [SIZE=6][COLOR=Red][B]CIOTECZKI PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE NA TRANSPORT!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
zaraz chyba padnę ze śmiechu!! właśnie oglądałam w Pabianickiej telewizji Pro-Mok relacje z dnia zwierząt :D prawie 20 min trwało :D:crazyeye: no i na pytanie "dlaczego tu przychodzisz" każda wolontariuszka odpowiedziała "bo kocham zwierzeta" ale nie...Agniesia była inna:D odpowiedziała "bo nie lubię dzieci" :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: hehehehehehehe to poszalałas modlicha :eviltong::eviltong: