Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Czy sunia klapie zębami jak się ją łapie? Da się wam złapać bez stresu ? Ja jutro pogadam ze znajomą za ile by ciachnęła niuńkę.
  2. Fibi, Abra chce wziąć sunie w piątek i przetrzymać do poniedzialku.
  3. Widzę Abrakadabra że Ty też całą noc czekałaś na fibi :) Abrakadabra to znaczy że Ty dasz radę w poniedzialek podrzucić sunię Buellowi do Wawy jak będzie wracal ?
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180768-M%C5%82oda-ASTo-bokserka-mia%C5%82a-umrze%C4%87...-bo-DZIECKO-MIA%C5%81O-CZKAWK%C4%98...-gt-gt-ZN%C3%93W-STRACI%C5%81A-DOM-%28?p=14774340#post14774340"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6369/obraz013v.jpg[/IMG][/URL]
  5. Niebieska czy masz jakieś doświadczenie z bullowatymi? Ciotki astowe też są w Gdańsku. P.S Lulu i czekoladka są przepiękne :D Ciekawe jak czekoladka by wyglądala po strzyżeniu. Jeżeli ktoś pamięta Amstaff kę Frytę u was Sabinę to u niej wszystko w porządku ;)
  6. Nie więcej niż 15 kg na pewno. Nie wiadomo jak sunia się będzie zachowywać w nim, tzn czy rzucać czy coś. Moja sunia którą kiedyś mialam byla identyczna tylko kolorki inne i wazyla 12 kg.
  7. Z psami nie ma problemu, to się tyczy także suk, bylo już pisane. Co do kotów... nie sprawdzono jeszcze. Proszę o chwile cierpliwości.
  8. Sunia się błąkała od miesiąca ... aż strach pomyśleć co musi przeżywać... Szybko ja tu odchuchamy :loveu: Ani się obejrzymy to będzie w łózku spać :loveu:
  9. Bo ja lubie asty i onki ale też malizny ;] W międzyczasie gdy mialam lagodne duże psy lub nie miałam żadnych dużych przewijały się malizny :loveu: M.in. Dona, Teddy i Saba :)
  10. Pieprzona pseudoidiotka... [img]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/img]
  11. Abrakadabra super! Bierz ją do siebie i pozostaje nam tylko kwestia transporterka. Może złożymy się i jakiś niedrogi kupimy? Akurat mam 2 vetki zaprzyjaźnione które zrobią sterylkę suni tanio więc nie ma sprawy. Wyslalam Ci na pw moj numer telefonu jak prosiłaś. Jak się ciesze ze uda nam się uratować maliznę... a ja jestem chora jak widzę malizny :loveu:
  12. Oczywiście że tak, u mnie zawsze wszystko jest odjajczane i ciachane ;) No może prócz TZ-ta :evil_lol:
  13. Pierw musimy się coś o suni dowiedzieć :)
  14. Czekamy czekamy zwłaszcza że inne psiaki czekają na to miejsce.
  15. Niebieska to nie pierwszy wątek kiedy nie rozumiem Twoich pytań :roll: Ale już odpowiadam. Nie mam ograniczonej ilości .. chyba :diabloti: Biorę to co znajdę, jeżeli wezmę coś nietolerującego inne psy to wiadomo że ograniczy się to do 1 psa, ale jeżeli zdarza się że mam coś malego i nie agresywnego, badz cos co nie wymaga dużo pracy jak np. wycofana amstaffka to jeżeli bedzie potrzeba to po prostu biorę do siebie. Na szczęście staram się czuć umiar :evil_lol: Zwlaszcza mieszkając w bloku i w kawalerce. Ale zawsze tłumacze sobie tym że mam wspaniale miejsca do spacerów i zabaw z psami.
  16. Gdybym chciała brać za to pieniądze to nie oferowałabym się albo napisałabym od razu... Zawsze wszystkie psy były u mnie na bezpłatnym DT. Na jak długo ? Nie ciągnęłabym suni przez pol polski. Wszystkie psy były zawsze tak długo na ile potrzebowały, czyli az nie znalazły DS. ;) Dziewczyny kto sprezentuje suni transporter ? Szukamy także osoby która przewiezie ją do kierowcy. :placz: Oczywiście o ile [B]fibi:)[/B] skorzysta z mojego tymczasu bo chyba to ona decyduje co z sunią.
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186774-Pitbullka-red-nose.-Takie-cudo-w-schronisku-%28-RADOM[/url] Działa działa tylko na dogo cały czas error wyskakuje. A ja znalazłam sposób, po prostu przy każdym errorze trzeba odświeżać do skutku.
  18. Mam transport w poniedzialek 7 maja. Ale: - sunia musi być w transporterze żeby nie uciekla, i nic sobie nie zrobila, oraz zeby nie latala po aucie bo nie będzie mial kto jej trzymać. - trzeba sunie dowieźć do Rudki bądź do Warszawy i wpakować ją do auta jak Buell będzie już jechal do Gdańska. [B] Dziewczyny pomóżcie... [/B]
  19. Podczepiam się do powyższych pytań. Na pewno ktoś psiaka będzie szukal. Czy ma zapewnione schronienie?
  20. Ta śmieszna Pinki zawsze się przyczepi :lol: Normalnie jak rzep psiego ogona :loveu:
  21. Dziewczyny mój znajomy jest na szkoleniu w Rudce to kolo Wawy, Wraca 6-7 czerwca czy ktoś moglby pomóc w transporcie suni do niego ?
  22. Kora nie bądź flądra i poka nowe zdjęcia :loveu:
×
×
  • Create New...