Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. U Vivialdiego w dalszym ciągu wszystko w jak najlepszym porządku, dzisiaj rozmawiałam z p. Iloną. Ataków nie ma, dawka ma być w najbliższym czasie po raz kolejny zmniejszana. Chłopak wazy już dobre 50kg i jest w świetnej formie, 1.6m z miejsca skoczyć, żaden problem [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Vivaldi zaczął mocno stróżować, gdy przechodzą koło domu ludzie, aczkolwiek na smakołyki daje się odwołać. Jeśli jednak ktoś przy płocie się zatrzyma, zapomnij, będzie piłował tak długo, aż osobnik sobie przejdzie. Na teren wpuszcza wszystkie, nawet obce mu osoby, na które zezwala p. Ilona [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Wtedy chłopak nie protestuje, a serdecznie wita każdego, zostawiając mu mokre, zaślinione pamiątki wszędzie... Doskonale wie, że rottweilerka i azjatka zza krat kojca nic mu nie zrobią i udaje chojraka... wie, że mimo wszystko jest tym lepiej usytuowanym psem, więc jak to Pani Ilona mówi zrobił się z niego kogucik... zupełnie inny niż poprzedniczka Tatana... Poza tym jest wspaniałym psem, który wniósł wiele radości w życie p. Ilony i jej syna [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG]
  2. Co tam u mikro ulubieńców ?? Czy może ktoś wie co u Fizi ?
  3. Akrum to Ty tego nie wiedzialaś ?? Tak chyba zawsze bylo...
  4. To o czym piszesz to w przypadku toczenia się postępowania sądowego. Po 14 dniach jeżeli pies jest znaleziony i zostanie wydany do adopcji po okresie kwarantanny jest uważane jak automatyczne zrzeczenie.
  5. Si seniorita ;] Dziewczyny czekamy na info na temat suni. Na ile lat oceniacie ją ?
  6. Weź mi nic nie mów!!! :loveu: [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  7. I ja jestem! Aga i znowu razem! Zakochane jesteśmy !! Pffff :loveu:
  8. Wątpię ... zważając na te stawy. No Betbet to Ty nie myśl więcej :P :lol:
  9. Dziewczyny błagam!!! załóżcie Red nosce osobny wątek! I to najlepiej osoba ktora bywa często w schronisku i która będzie się dowiadywać coś o suni bo tu bałagan jest i postów już masa!
  10. Ciocia Kana jest ... i zabieram się do czytania!
  11. Charakterek też ma cudny !! :loveu:
  12. Betbet widzę że nie znasz układu schroniska w adopcjach. Pies który trafia do schroniska przeczekuje 14 dniową kwarantanne. W tym czasie wlaściciel ma prawo [B]odebrać psa ( wykupić go)[/B]. Po 14 dniach gdy nikt się po psa nie zgłasza, nie ważne czy ma chipa czy nie, pies przechodzi na własność danego schroniska a co się z tym wiąże, miasta. Po kwarantannie każdy już ma prawo[B] adoptować psa[/B]. Jeżeli wlaściciel zgłosi się po adopcji psa nie ma już do niego praw. P.S Gdzie Ty widzisz że sunia jest zachipowana?
  13. Kolo 5. Nie jesteśmy wstanie dokladnie określić.
  14. Więc sprawa wygląda następująco. Suka musi siedzieć na kwarantannie do bodajże 9 lub 10 czerwca. Nie ma opcji żeby ją szybciej wyciągnąć. Takie prawo ma jedynie wlaściciel. Wiola już rozmawiała z tym zainteresowanym domkiem i chcemy zrobić tak że po tej kwarantannie sunia trafiła by od razu do domu stałego. Więc mamy związane ręce i musimy czekać.
  15. Mogę prosić link do tego forum wyżelkowatego ? Będę mogla sama jej odpisywać. A ja dzwonie do brązowej na jakim jest etapie ;)
  16. Wstrzymaj się proszę z 1 dzień z pytaniami aż suka nie trafi w moje łapki. ;)
  17. No to właśnie dogo. Uwielbiam to forum :loveu: Mikrusy pokazujemy się!
  18. Ciotka zatem czekam na telefon , a najlepiej jak najwcześniej ;) Co bym nie musiała czekać jak na stołku ;) A wiesz że ja na teraz i już to biegusiem reaguje :lol:
  19. Zrobię co w mojej mocy ;]
  20. Jeszcze jakby ciotka brązowa chciała współpracować to byłoby wspaniale! Ale ciotka jak zawsze ma zajęty telefon albo nie odbiera! Grrr!! A bez niej nic nie załatwię!
×
×
  • Create New...