Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Zaznaczam. Suka jest na 100 % w ciąży. Ma chyba więcej niż 3 lata? Bo jak dla mnie na pewno.
  2. Ciezarna astka w mordowni w Szczecinie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186749-Ciezarna-amstaffka-w-schronisku-w-Szczecinie"]http://www.dogomania.pl/threads/1867...u-w-Szczecinie[/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_uYMyo48e7dU/TAQpiUbvgBI/AAAAAAAACoY/XNRwsPBaseg/31052010%20168.jpg[/IMG]
  3. [INDENT] [COLOR=Green][B]Wątek Pitki Red nose z Radomia : [URL="http://www.dogomania.186774-Pitbullka-red-nose.-Takie-cudo-w-schronisku-%28-RADOM"]http://www.dogomania.pl/threads/1867...isku-%28-RADOM[/URL] [/B][/COLOR] [IMG]http://i46.tinypic.com/23m8v35.jpg[/IMG] [/INDENT]
  4. [B]Dziewczyny skończcie temat bo tu balagan się robi a i jeszcze nas mod pozamyka i zamknie wątek. [/B]
  5. Sven byl 2 dni temu w Trojmiejskim metrze. Trzymam kciuki !!!
  6. Niebieska nie wprowadzaj w bląd. Fundacja Irasiad wspolpracuje ze schroniskiem i ma pod opieką kilka psów.
  7. Macie aparat ? Fajnie jakby byly jakieś zdjęcia ;)
  8. Ja tak się zastanawiałam jeszcze nad jednym elementem który mi nie pozwala rozwiązać domyslów na temat ostatnich afer na forum. Mianowicie czym różni się płatny DT od Hotelu? Z obie usługi brane są pieniądze- lecz Hotel musi być zarejestrowany i opłacać składki z dochodów a płatny DT nie musi ? Czy jak to wygląda bo nie rozumiem.
  9. Staralam się ale nie moglam bo mi wyskakiwal bląd na forum. Jak rozkminie dlaczego to poprawię.
  10. Hehe piękna suczyna to fakt! Trzeba by się o niej więcej dowiedzieć.
  11. [B]Schronisko Promyk nie wydaje psów na tymczas![/B] Tak dzisiaj usłyszałyśmy...
  12. Wlasnie chcialam zasugerować zmianę imienia na podobnie brzmiące ale widzę że ciocia Julia pomyślała o wszystkim ;)
  13. No piękna jest ;) Czekamy zatem na jej wątek ;)
  14. [COLOR=Green][B]Wątek Pitki Red nose z Radomia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186774-Pitbullka-red-nose.-Takie-cudo-w-schronisku-%28-RADOM[/url] [/B][/COLOR] [img]http://i46.tinypic.com/23m8v35.jpg[/img]
  15. Czu Furia ma swój wątek ? Gdzie jest Krzesimowo ? Wygląda na domową sunię. Skąd się wzięła. ?
  16. [URL="http://img72.imageshack.us/img72/8994/obraz055p.jpg"][img]http://img72.imageshack.us/img72/8994/obraz055p.jpg[/img][/URL]
  17. [img]http://img94.imageshack.us/img94/9563/obraz027x.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/7025/obraz031p.jpg[/img] [img]http://img691.imageshack.us/img691/1998/obraz032tz.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/2894/obraz044zd.jpg[/img] [img]http://img715.imageshack.us/img715/2877/obraz047x.jpg[/img]
  18. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2381/obraz005af.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7716/obraz011jn.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3014/obraz012p.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9898/obraz019mz.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/323/obraz026l.jpg[/IMG]
  19. Boks zasrany... tak mogę opisać to co dzisiaj zobaczyłyśmy w Gdańskim Promyku. Z resztą nie tylko u niego był taki widok. W większości boksów leżały stosy kup w ilości co najmniej 10 sztuk na jednego ogoniastego... Masakra... [img]http://img707.imageshack.us/img707/706/obraz001lu.jpg[/img] [img]http://img31.imageshack.us/img31/5144/obraz002tq.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/6039/obraz008yv.jpg[/img] [img]http://img248.imageshack.us/img248/9332/obraz003pr.jpg[/img]
  20. [img]http://img541.imageshack.us/img541/4168/obraz053v.jpg[/img] [img]http://img693.imageshack.us/img693/731/obraz059ek.jpg[/img] [img]http://img710.imageshack.us/img710/5962/obraz061lb.jpg[/img]
  21. [img]http://img684.imageshack.us/img684/9507/obraz049bg.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/4464/obraz045rh.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/5932/obraz050cc.jpg[/img] [img]http://img63.imageshack.us/img63/4900/obraz051bj.jpg[/img]
  22. [img]http://img294.imageshack.us/img294/5308/obraz028k.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/7127/obraz033i.jpg[/img] [img]http://img191.imageshack.us/img191/239/obraz039m.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/7348/obraz035au.jpg[/img] [img]http://img229.imageshack.us/img229/8840/obraz040eb.jpg[/img]
  23. Moj kochany Max z niedzielnego spaceru :: [img]http://img401.imageshack.us/img401/6909/obraz022xr.jpg[/img] [img]http://img715.imageshack.us/img715/6941/obraz057r.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/7954/obraz024mx.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/1520/obraz058l.jpg[/img] [img]http://img709.imageshack.us/img709/6457/obraz027r.jpg[/img]
  24. Newsy od Fenixa : [QUOTE]O tej godzinie dokładnie rok temu Fenix spał już u nas w domu po długiej podróży z Gdyni. Nie wiemy kiedy ma dokładnie "urodziny", więc obchodzimy je 31 maja. Fenix zmienił życie całej naszej rodziny i przeżyliśmy wiele wspaniałych, a czasami i nerwowych chwil. Oby tych drugich było jak najmniej. Mogę tylko chłopakowi życzyć jeszcze dużo zdrowia i wielu lat spędzonych razem. W prezencie Felek dostał wczoraj dużo jedzenia (bo przecież to kocha najbardziej), co skończyło się urodzinowym zabrudzeniem mieszkania podczas naszej nieobecności [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Dlatego dzisiaj musiał zadowolić się tylko zabawką:[/QUOTE] [img]http://i46.tinypic.com/2uhbgr9.jpg[/img]
  25. Pako wczoraj się przeprowadził, zamieszkał w Gdyni [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Do towarzystwa będzie miał jamniczkę, jeśli ta go nie zje, aczkolwiek w razie cuś jest możliwość izolacji. Nowi rodzice zrobili niuńkowi wszelkie możliwe zakupy, obróżki, dławik, smyczki, stertę zabawek, kosteczek, smakołyków, szampony, nawet kocyk otrzymał iście nowy. Dmuchając na zimne nowi państwo zaopatrzyli się także w klatkę kennelową, miała ona stać u góry w pokoju Natalii - córki, w którą to Pako jest wpatrzony jak w obrazek, niestety niuniuś nie bardzo chciał wchodzić po schodach na piętro... i klateczka póki co jest w salonie [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] Być może po obiciu schodów wykładziną niuniek zdecyduje się wejść piętro wyżej [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Pako wparował do domu, opędzlował całą miskę z jedzeniem, pozwiedzał mieszkanie, bez oporów wszedł do klatki, by skonsumować nową kosteczkę, przymknięcie/ zamknięcie klatki jeszcze go trochę stresuje, ale, jak na pierwszy raz - jest super! Ponieważ Natalia rano biega (podziwiam [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG]) Pako na nudę narzekać nie będzie! Powodzenia chłopie! PS: Jeszcze w czerwcu zostanie chłopak wykastrowany, gdyż z racji tego, że długo był przeziębiony, dopiero wczoraj został zaszczepiony...
×
×
  • Create New...