[quote name='obraczus87']
Kana chciałaby wziac na DT rudego szczyla.[/QUOTE]
Tego rudego z czarną maską. Ale oczywiście jeżeli nie ma gdzie sie podziać. Jeżeli jest inny DT to go odstępuje a biorę innego psiaka w mojej kolejce.
[quote name='obraczus87']
Jakie będa koszty pobytu psiaków u Kany[/QUOTE]
Żaden... :) Psa biorę pod swoje skrzydła.
Oczywiście gdyby ktoś chcial wspomóc karmą, szczepieniami, pomoc mile widziana.
[QUOTE] Czy nie lepiej byłoby już tego ostatniego szczyla dać do Kasi? Jak sądzicie?[/QUOTE]
Którego ostatniego ?
Dziewczyny cholera piszcie czy mam szykować miejsce czy mam brać innego psiaka.