-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
Gracja... amstafka, w swoim domu:)Dziękujemy Kana:)
Kana replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aj Aj Aj!!!! [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Dzisiaj miałam jeden telefon o Grację! [B]Powiem wam że już dawno nie było tak sympatycznego i w sumie konkretnego!!! Domek zainteresowany jest z Warki - ok. 50 km od Warszawy. [/B] Na prawdę fajnie i długo rozmawiałam z Panią. Domek z małym ogródkiem. W domu dzieci 15 i 18 lat. Wcześniej Pani miałam kundelki i rottweilerka. [B]Bardzo proszę o pomoc w sprawdzeniu kogoś tego domku! Pani czeka na kontakt od kogoś kto ma przeprowadzić wizytę! To może być właśnie TEN dom! Dziewczyny pomóżcie pliiizzzz!!!! Ocelot zmień tytul :) [/B] -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Hehe, co chwile ją biorę na ręce i jest spoko. Caluje, pieszczę i ściskam :) Musiała być strasznie zestresowana, teraz już nie dziabie. Ale nadal jest przerażona i przymiera klapkiem do ziemi. Bierzemy się ostro za socjalkę :lol: Pierwsze spotkanie Amstaffy vs pyyytbull zakończone pozytywnie 8) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
I jest u mnie :) Jaka wampirzyca? Niektóre dziewczyny pamiętają Manie... miała gryźć i co oaza łagodności ? Manta jest mega przestraszona. Wcisnęła się w kąt i się nie rusza. Malwina z TZtem pojechali już z powrotem! Wielkie dzięki za przywiezienie mi suni! Wyciągnęłam małą z transporterka.. i paluszki mam cale :lol: Wieczorem ją wykąpie i nakarmię. Malutka jest meeega przestraszona :( Ale nosze ją na rękach i tule. Miejmy nadzieje że szybko się otworzy ;) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Super! Hmm w końcu imię zobowiązuje nie :) Pyyyytbull??? To idealnie się wpasuje w towarzystwo dwóch amstaffów w domu :loveu: Manta jest w drodze z Malwiną ... czekamy :bigcool: -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Co ?? Już?? Jezuu!!! Przestraszyłam się widząc Cię tutaj o tej godzinie!!! Wszystkie psiaki złapane? Nie wierze!!! Huuraaa!!!! :bigcool: ! Dziewczyny jesteście wielkie! Piszcie szczegóły!!! :loveu: -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
Kana replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
A ile jest potrzebna deklaracji ? :) -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam akcja.. ma ktoś jakiś cynk ?? :razz: -
Przecież na stronie pisze że nie żyje?? Nie to nie on, inne latki trochę.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Kana replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hotel prowadzi moja koleżanka yumanji. Ma wątek swoich BDT na dogo. Zaraz znajdę adres. Mogę jutro do niej zadzwonić. Na pewno ode mnie weźmie mało :) Socjalizacja? Oczywiście że tak . Smycz pewnie żaden problem ale dopytam. Pomagają jej w tym psy, koty, jej dzieci i cioteczki. Więc socjalka pełną parą. -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Hehe nie mają wyboru :roll: U mnie wszystko musi żyć w zgodzie :puppydog: Nie muszą się kochać :iloveyou: Ale przynajmniej tolerować i nie zabijać :boom: Bo inaczej .. ja: :dog::dog::dog::snipersm: Czekam na grubasa ! :loveu: Z tym szukaniem DS przesadzasz ciocia :lol: E tam.. bardzo szybko.. u mnie jest taka zasada - co sra i smrodzi lub jest brzydalkiem to schodzi jak cieple bułeczki! -
Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy
Kana replied to Czaruś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja także jeszcze trzymam radość na wodzy. Oby wszystko poszlo tak jak jest to zaplanowane! Brunowi się należy w końcu wygrany los na loterii życia! -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Kana replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Masz całkowita rację! Ja znam hotelik z wolnym miejscem ale to niestety kojec, wewnętrzny ale zawsze kojec. Hotelik pod Warszawą. -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Po trzymaniu kciuków za łapankę , trzymajcie kciuki żeby Mantę nie zjadly dwa potwory zanim zrozumieją że to nowy lokator :laugh2_2: -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
Kana replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to wspaniale!!! :) Trzymam kciuki za Kirke! -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
Kana replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
Jak tylko skończą mi się 13 godzinne maratony w pracy to pomogę z oglaszaniem! -
Do dziecka? Absolutnie nie! Powiedz mu gdzie jest fajny sklep z zabawkami!
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Dobra to zamówię sobie tylko jeszcze karmę i wyprawkę mam gotową :) -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
Kana replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny i jak z DT? Uprzedźcie na pewno że może się powtórzyć początkowa jej reakcja jak byla w obecnym DT. -
Trzymam kciuki! Sprawdź ją dobrze!
-
Trzymam kciuki za maleńką! Tylko tak na razie mogę pomóc.!
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Kana replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Czy szczepienia obejmują także moją Mantę? -
Isia uciekła ze schronu,aborcja,usunięta listwa-martwica. JUŻ W DOMU
Kana replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
Oj.. yunona moje psy mają allegra wyróżniane od miesiąca Gracja, Brixa od dwóch tygodni. Betbet, rozumiemy! Ja biorą kolejnego psa czyli 4 też musialabym prosić o pomoc bo przy moich skromnych 800 zl... masakra.