LILUtosi do czego pijesz?
Zaproponowałam hotelik, ale odpada. Może znajdę kogoś z Dt ale płatnym.
Przedstawiam wszystkie opcję pomocy.
Nie na widzę zarabiania na psach, ale nie jestem przeciwna platnym DT o ile wywiązuje się ze swoich obowiązków.
W darmowym DT nikt nie może żądać jakiegoś wkładu pracy od opiekuna,
ale jednak Platny DT to troszkę inna sprawa, zwlaszcza że dziewczyny mają jakieś ale.
Zostałam zaproszona na wątek gdyż szukano pomocy.
Staram się pomóc więc nie utrudniajcie chociaż.
A w sumie. Picie pianę, dopowiadajcie i szukajcie dziury w całym - na pewno ludzie będą bardziej chętni do pomocy.