Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Aj Aj Aj!!!! [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] Dzisiaj miałam jeden telefon o Grację! [B]Powiem wam że już dawno nie było tak sympatycznego i w sumie konkretnego!!! Domek zainteresowany jest z Warki - ok. 50 km od Warszawy. [/B] Na prawdę fajnie i długo rozmawiałam z Panią. Domek z małym ogródkiem. W domu dzieci 15 i 18 lat. Wcześniej Pani miałam kundelki i rottweilerka. [B]Bardzo proszę o pomoc w sprawdzeniu kogoś tego domku! Pani czeka na kontakt od kogoś kto ma przeprowadzić wizytę! To może być właśnie TEN dom! Dziewczyny pomóżcie pliiizzzz!!!! Ocelot zmień tytul :) [/B]
  2. Hehe, co chwile ją biorę na ręce i jest spoko. Caluje, pieszczę i ściskam :) Musiała być strasznie zestresowana, teraz już nie dziabie. Ale nadal jest przerażona i przymiera klapkiem do ziemi. Bierzemy się ostro za socjalkę :lol: Pierwsze spotkanie Amstaffy vs pyyytbull zakończone pozytywnie 8)
  3. I jest u mnie :) Jaka wampirzyca? Niektóre dziewczyny pamiętają Manie... miała gryźć i co oaza łagodności ? Manta jest mega przestraszona. Wcisnęła się w kąt i się nie rusza. Malwina z TZtem pojechali już z powrotem! Wielkie dzięki za przywiezienie mi suni! Wyciągnęłam małą z transporterka.. i paluszki mam cale :lol: Wieczorem ją wykąpie i nakarmię. Malutka jest meeega przestraszona :( Ale nosze ją na rękach i tule. Miejmy nadzieje że szybko się otworzy ;)
  4. Super! Hmm w końcu imię zobowiązuje nie :) Pyyyytbull??? To idealnie się wpasuje w towarzystwo dwóch amstaffów w domu :loveu: Manta jest w drodze z Malwiną ... czekamy :bigcool:
  5. Co ?? Już?? Jezuu!!! Przestraszyłam się widząc Cię tutaj o tej godzinie!!! Wszystkie psiaki złapane? Nie wierze!!! Huuraaa!!!! :bigcool: ! Dziewczyny jesteście wielkie! Piszcie szczegóły!!! :loveu:
  6. A ile jest potrzebna deklaracji ? :)
  7. Ciekawe jak tam akcja.. ma ktoś jakiś cynk ?? :razz:
  8. Przecież na stronie pisze że nie żyje?? Nie to nie on, inne latki trochę.
  9. Hotel prowadzi moja koleżanka yumanji. Ma wątek swoich BDT na dogo. Zaraz znajdę adres. Mogę jutro do niej zadzwonić. Na pewno ode mnie weźmie mało :) Socjalizacja? Oczywiście że tak . Smycz pewnie żaden problem ale dopytam. Pomagają jej w tym psy, koty, jej dzieci i cioteczki. Więc socjalka pełną parą.
  10. Hehe nie mają wyboru :roll: U mnie wszystko musi żyć w zgodzie :puppydog: Nie muszą się kochać :iloveyou: Ale przynajmniej tolerować i nie zabijać :boom: Bo inaczej .. ja: :dog::dog::dog::snipersm: Czekam na grubasa ! :loveu: Z tym szukaniem DS przesadzasz ciocia :lol: E tam.. bardzo szybko.. u mnie jest taka zasada - co sra i smrodzi lub jest brzydalkiem to schodzi jak cieple bułeczki!
  11. Ja także jeszcze trzymam radość na wodzy. Oby wszystko poszlo tak jak jest to zaplanowane! Brunowi się należy w końcu wygrany los na loterii życia!
  12. Masz całkowita rację! Ja znam hotelik z wolnym miejscem ale to niestety kojec, wewnętrzny ale zawsze kojec. Hotelik pod Warszawą.
  13. Po trzymaniu kciuków za łapankę , trzymajcie kciuki żeby Mantę nie zjadly dwa potwory zanim zrozumieją że to nowy lokator :laugh2_2:
  14. No to wspaniale!!! :) Trzymam kciuki za Kirke!
  15. Jak tylko skończą mi się 13 godzinne maratony w pracy to pomogę z oglaszaniem!
  16. Trzeba dokładnie sprawdzić zanim byś miała im oddać Pyśkę... Prawnie jest tak czy siak Twoja. Nie podawaj swojego adresu w razie co. Umówcie się w neutralnym miejscu albo u nich w domu.
  17. Do dziecka? Absolutnie nie! Powiedz mu gdzie jest fajny sklep z zabawkami!
  18. Dobra to zamówię sobie tylko jeszcze karmę i wyprawkę mam gotową :)
  19. Dziewczyny i jak z DT? Uprzedźcie na pewno że może się powtórzyć początkowa jej reakcja jak byla w obecnym DT.
  20. Trzymam kciuki! Sprawdź ją dobrze!
  21. Trzymam kciuki za maleńką! Tylko tak na razie mogę pomóc.!
  22. Czy szczepienia obejmują także moją Mantę?
  23. Oj.. yunona moje psy mają allegra wyróżniane od miesiąca Gracja, Brixa od dwóch tygodni. Betbet, rozumiemy! Ja biorą kolejnego psa czyli 4 też musialabym prosić o pomoc bo przy moich skromnych 800 zl... masakra.
×
×
  • Create New...