[quote name='malvaaa']
Kana jak tam Manta sobie radzi :)?[/QUOTE]
Dziękujemy za pamięć! :loveu:
Mantula smarkula radi sobie świetnie.
Zachowuje czystość w domu, ma apetyt, broi co nie miara i cieszy się na nasz widok!
Ostatnio miała socjalizację z obcymi ludźmi i przebiegła bardzo pomyślnie.
Jest bardzo nieśmiała ale zaczyna spokojnie ufać człowiekowi.
Jak się przyzwyczai to jest super!
Jak nas widzi to ogonek jej się urywa, szczeka, biega i się cieszy.
Kradnie wszystko co złapie w pysio i ma z tego niezlą uciechę.
A jak ktoś do niej podchodzi to wywala się brzuchem do góry :loveu: