Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Super :loveu::loveu: Czekamy na foty z nowego domu! :diabloti: Allegro zamykam w takim razie :) Mam nadzieje że się przydało :cool3:
  2. Natalia super, jesteś wielka :) :loveu: Pojechałabym z Tobą ale ja nie jestem tam wolontariuszką i pewnie by mi nie pozwolili :shake:
  3. Czyli sunia jest zupełnie domowa ? Nie ma agresji zadnej ? Nawet do suk ?
  4. Widziałam nowe allegro ;) Śliczne. A jak z domkiem tymczasowym suni ?
  5. [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=556853392]Nie odbieraj jej wiary w człowieka! ASTKA SABINA! (556853392) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Przepraszam ze takie zwykle ale nie potrafie zrobić koloru tekstu. Może ktoś podpowie ?
  6. I jak sunia ? Po fryzjerze ? Jak sie miewa. Może jakieś foty ślicznoty ? :loveu:
  7. Czy moge pozwolić sobie zrobić jej allegro z tym tekstem ? Czyli sunia jest prosto z kanapy ? Nauczona czystości, nie agresywna do suk i psow i innych zwierzat ? :loveu: Po prostu cud miód i malina i kochać :) Komu astke komu ?:cool3:
  8. Podnosze. Taka śliczna. Wiadomo ile ma? Jak trafiła do schrona ? Biedactwo :shake:
  9. To może powód porzucenia psiaka? :shake:
  10. Boszz... co się dzieje ? Tyle psów się błąka ... Tyle ogłoszeń ... a potem jak ludzie widzą jak fajnie bez psa, nikt nie musi go karmić nikt nie musi z nim wychodzić i już się nie przyznają :mad: Sprawdzaliście czy ma czipa ?
  11. One są agresywne do psów, kotów koni i reszty tak ?[SIZE=1] Tylko nie krzyczcie ... [/SIZE] [SIZE=1]Jeżeli tak to nie widze dla nich wiekszej przyszłości :shake::placz:[/SIZE]
  12. Tak wyświetla się zdjęcie ;)
  13. Banerki zrobie ;) No problem. Tylko podlinkowywać nie umiem. P.S A pomoże mi ktoś ze szybką odpowiedzią ? Nie moge za cholere jej uaktywnić..
  14. Może się zakocha i dam dom także tej nawet jeśli tamta się znajdzie ?:diabloti: Nie dobra dobra wiem głupia jestem :eviltong: Dobra myślmy racjonalnie. Czy sunia ma już nowy DT zapewniony ?
  15. Dzieki ;) Aga świetny pomysł !! Czekamy na foty! :loveu: P.S Mi też forum szwankuje. :mad:
  16. Boszzz... mam nadzieje ze nie do rozmnażania ani do złych celów... nie ma to jak zaufanie jednej osoby do drugiej. Mam nadzieje ze osoba Ciebie nie oleje i każe Ci spadać bo w końcu to już jej pies :(
  17. Dokładnie. Znam Panią z osiedla która ma ONke 5 letnią a wygląda co najmniej na 10-11 letnią. Podobna do tej. I jak sunia z DT ?
  18. No problem ;) Cieszę się że się podoba ... się :razz::lol:
  19. Super! Malutka na pewno się dogada to jeszcze szczeniak ;) Do domku mała już! Gdzie ten transport :multi:
  20. Boszzz i czemu znów tak daleko :( Trzymam kciuki za psiaka!
  21. Na pewno ! :loveu: A jeszcze jak zobaczymy co to za cudo pod tymi kłakami to już w ogóle :evil_lol::loveu:
  22. Dobra nie jestem świetna w takich rzeczach : [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=555498342]Daj mi dom! 3 mies. kundelek FERDEK Gdańsk (555498342) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Coś zmienić ? Dopisać ? :cool1:
  23. W regulaminie Allegro jest tak że masz prawo do tej "rzeczy" za kwote jaką wylicytowałaś. To że nie zrobił aukcji bez ceny minimalnej to jego strata. Możesz spokojnie założyć mu sprawę w sądzie i na 100 % ją wygrasz. Napisz także do allegro o zaistniałej sytuacji. Postrasz go sądem może przekona się żeby oddać psa bez "walki". Powiedz mu że wylicytowałaś za 1 zł i wygrałaś.
  24. Melduję się ;) Moge mu zrobić allegro ?
  25. To chyba wspaniale !! :crazyeye: Masza zdrowiej nam szybciutko i zaginaj do nowego domku :loveu:
×
×
  • Create New...