-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobrze niech będzie Vega ;) Szczeniora już nie ma w Wołominie. Są te astki i jeden pregowany samiec. Nie wiem czy czasem nie założyć własny wątek dla suni. :roll: Sunia jest strasznie zmęczona i nie chce mieć nic wpólnego z człowiekiem. Boi się każdego mojego ruchu. Teraz śpi schowana w korytarzu. Wieczorem ją wykąpie. Veganie ma nawet książeczki zdrowia ani żadnych szczepień. Za 2 -3 dni ide ją zaszczepić. Karolina już jest w drodze do domu i zaraz wstawi zdjęcia. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tajga Vega Zuza Ja nie mam pojęcia jak ją nazwać ;) Podoba mi się Tajga albo Zuza :P Dasza mi do niej nie pasuje :evil_lol: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dobra macie tu kilka propozycji które wybrałyśmy : Amba Dasza Fiona Hera Lara Mika Tajga Vega Zuza A jak Karolina wklei zdjecia to będzie wam łatwiej wybrać ;) No i słucham które :evil_lol: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Już jest! :multi: Pierwsze wrażenie ... jaka słodka! Mniejsza jest niż się wydaje na zdjęciach. :lol: Wklejona w róg transportera. Trzeba było ją wyciągać. po położeniu na trawie lezała jak kamień. Zero reakcji na podnoszenie sprawdzanie uszu, zębów. Nic kompletnie, jakby nie chciała znać człowieka. Zaniosłyśmy ją do domu i postawiłyśmy ją na ziemi to tak stała z 5 minut i się nie ruszała. Strasznie zdezorientowana. Na kota z zainteresowaniem patrzyła i przyglądała mu sie. Podstawiłysmy jej kota pod pysk i nic tylko obwąchała. żadnej agresji do niego nie ma. Kot ją tylko zaczyna zaczepiać. Ogólnie to jest na 90 % wycofana. Teraz skryła się w kącie w ciemnym korytarzu i dochodzi do siebie po podróży. Zdjęcia wstawi karolina1 jak tylko wróci do domu. Ogólnie sunia jest dorbna i strasznie słodka :loveu: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kana jest tylko jedna i nie ma tkaiej na całym świecie :evil_lol: Sunia będzie za 5 minut... :razz: My stoimy na balkonie wpatrzone w każde auto :lol: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wiem.. wczoraj gdy wpatrywałam się w jej zdjęcie mnie to męczy ale nic wymyśleć sensownego nie potrafie ... :razz: Myślałam że poczekam z tym do przyjazdu żeby sprawdzić... może akurat na jakieś reaguje ? Chociażby sylaby. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[B]Moj numer telefonu 505 917 953[/B] Pieniążki zaczniemy zbierać jak sucz do mnie dotrze. Nie lubie tak za wczasu zbierać gdy nie mam jej jeszcze w garści ;) Musze ją dokładnie obejrzeć i wtedy zobaczymy w jakim jest stanie psychicznym jest i czy nie choruje na coś. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podlinkowane [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/aza-anu-dwie-terrierowate-blizniaczki-kiedy-beda-bezpieczne-136552/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1429/azaianu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/aza-anu-dwie-terrierowate-blizniaczki-kiedy-beda-bezpieczne-136552/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9359/6493243071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/aza-anu-dwie-terrierowate-blizniaczki-kiedy-beda-bezpieczne-136552/"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3952/649324307.jpg[/IMG][/URL] -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nie widzę przeszkód w takich sprawach ;) Jak sunia przyjedzie, dajcie nam kilka dni na rozjaśnienie umysłów i zaczniemy zbierać fundusze na te rzeczy. Karma to chyba najważniejsze. Obroże i smyczke już mam. Karmy troche też. Dziękuje wszystkim za tak wielką chęć pomocy :loveu: Suni należy się trzecia szansa na normalne życie! -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Już nie moge się doczekać sunieczki. Oby wszystko poszło jak z płatka. Jak przyjedzie do mnie suńka to myślę żeby jej założyć własny temat. Od jednej forumowej astkowej ciotki mam już obrożę i pomoc przy przyjezdzie suni. Będzie od razu obfocona. Od innej ciotki astkowej będzie troche acany. Dziękuje :loveu: Czy ktoś jeszcze może pomóc? Kometa jak tam stoją ze szczepieniami ? Czy sucz ma książeczke ? -
Przypominam o suni! Pilnie szuka DT !!!
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ojj Azu i Anu :shake: Od początku sunie obserwuje i trzymam za nie kciuki :loveu: Powodzenia piękne! :loveu: Zrobie im dzisiaj kilka nowych banerków ;) -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Spoko allegro będzie miała. :) Sunia jedzie do mnie w czwartek! Dziękuje Kasiu :loveu: [U]Prosimy o pomoc w postaci karmy i wyprawki dla suni. [/U] -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę. No i przyda się jakakolwiek pomoc dla suni. Prosimy o dt/ds dla pozostałych suń! -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dodzwoniłam się do komety. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia reakcji na koty, ponieważ tam nie ma kotów. Podjełam decyzję że zabiorę sunię którą chcą uspić bez sprawdzenia. Sunia jest młoda i nie ma rzeczy niemożliwych dla mnie :roll: :diabloti: Ola już zarezerwowała sunie. [U]Potrzebny teraz tylko transport Wołomin - Gdańsk ew. okolice. Smycz mam nie wiem czy jakąś obrożę amstaffową. Potrzebna także karma. Trochę mam ale na długo nie starcza. Nie wiem jak stoją tam ze szczepieniami. Ehh.... [/U] -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ma wyłączony telefon :placz: A to tej... ja myślałam że jednej z tych kremowych. Kurde ... tylko nie uśpienie. Z kim się trzeba skontaktować by ją wyciągnąć z tego schroniska?! -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21'][I][B] TA BIAŁASKA Z BRĄZEM TO STRASZNIE WYSTRASZONA JEST...[/B][/I]"[/quote] Tylko o którą chodzi teraz? [SIZE=4][B][SIZE=3]Kurcze czy na prawdę nie ma nikogo kto sprawdzi reakcję na koty którejś z kremowych suń ?! Warszawiacy pomocy :placz: [/SIZE] [/B][/SIZE] -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A tam zaraz kochana :diabloti: Lubie wyzwania w postaci ciężkich psów ;) A satysfakcja w doprowadzeniu ich do normalności jest najlepsza :p Kometa dasz rade to sprawdzić? Nie chciałabym sytuacji że po przyjezdzie będzie u mnie futro latało... -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja pierdziele te psy mi chodzą ciągle po głowie! Nie możemy ich tak zostawić a co dopiero pozwolić uśpić. [U][B]Ja daje DT którejś z z dwóch dorosłych kremowych suniek jeżeli z kotami się dogaduje, wzamian będe prosić małą pomoc w postaci karmy.[/B][/U] -
I co z sunią?
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To już najlepiej sprawdzić każdej reakcję na koty/psy/suki. Łatwiej by było szukać dt/ds. Ja jestem ciekawa reakcji na koty którejś z rudasek. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
rexy: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2539/dscf0579.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9616/dscf0595nec.jpg[/IMG] A te koty, na poprzedniej mojej wizycie były strasznie wyniszczone chorbą i w trakcie leczenia. Teraz wygladają znakomicie :) [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/50/dscf0556.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7017/dscf0537d.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2192/dscf0535z.jpg[/IMG] I myślę, że temat kotów na tym się zamknie :) To nie jest forum kocie ani koci temat. To temat pudliczki Daszy/ Lili :) Dasza ma się świetnie. Zobaczymy co pokażą jej następne wyniki. Fioletka na pewno będzie informować jak nie na forum to zadzwoni do mnie co z nią i jakie są diagnozy. A tymczasem do usłyszenia i pozdrawiam :loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2117/dscf0565b.jpg[/IMG] Zakup allegro : [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2704/dscf0568i.jpg[/IMG] Biedny kot :shake: Dobrze że jusz jest bezpieczny... dla niewtajemniczonych.. poprzedni właściciel nie miał ochoty go czesać więc ogolił mu grzbiet tak z deczka...:roll: A tu dostojne koty :loveu: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8625/dscf0570h.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2636/dscf0572q.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5324/dscf0578f.jpg[/IMG][URL="http://img268.imageshack.us/img268/5324/dscf0578f.jpg"][/URL] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Kana replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za słabą jakość zdjęć :( [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9199/dscf0550.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6591/dscf0548.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1894/dscf0545.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6314/dscf0544.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8470/dscf0554.jpg[/IMG]