ja nie jestem, ale chce wiedzieć :)
co do soboty, to wygląda na to, że będzie sesja. wszystkim pasuje, Paulina bierze aparat, ja biorę auto, bierzemy chłopów do obstawy i jedziemy :)
Angel, o której mamy być w tym pięknym lesie?
haha Vitek jakie ma dupsko ufajdane :)
najlepsze było to z tym kijkiem :D
Paula a wiesz, że ja pierwszy raz widzę na oczy Tequilkę? a tyle o niej słyszę. normalnie wstyd!
a tak w ogóle to uważam, że piękne te nasze dzieci :loveu:
witam moje dziewczynki
i duże dziewczyny też :)
kurde no nie wiem co tu wymyślić z tą sesją :( nie mam nikogo znajomego, kto nie pracuje do południa.. sama też do 16 pracuję, a potem już ciemno. a w następną sobotę Paulina pasowałoby Ci, czy też wyjeżdżasz?
dziewczyny, a jak mogłybyśmy pomóc M&P, żeby im cieplej było chociaż? może pozbierać jakieś koce itp i wyłożyć im budę? może jakieś ubranka kupić? co o tym myślicie?