-
Posts
1628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniao
-
TOFIK bardzo chory BORDOG -POJECHAŁ DO DOMU !!!!!!!!
aniao replied to Benia-b's topic in Już w nowym domu
dzień dobry Toficzku -
Cudny rudzielec- ma cudowny dom!!! Dora za TM.
aniao replied to Inez de Villaro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cześć ruda :) -
Krótkonogi Julek - mix basseta i corgi - szczęśliwy w DS
aniao replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam... -
Malutka bordożka Greta zamieszkała w cudnym domu!
aniao replied to blue.berry's topic in Już w nowym domu
dzień dobry niunia!- 214 replies
-
- bordożka
- dog de bordeaux
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
no właśnie kurczę :( a w sobotę Cię nie ma Paulina? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
no ja mam i dysponuję, ale dopiero od 17.00 jestem wolna, więc już ciemno jest i nie wiem czy wtedy fajne zdjęcia wyjdą :( -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Zajrzyj do domu, może rozmnożyło Ci się stadko bulwowe...:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] marzenia... :D -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
hehe o czyich dzieciach mówisz? :) dzisiejsze ogłoszenia, więcej dziś nie dam rady, a jeszcze trochę stron mi zostało.. :( [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1/34/10823.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem/24060[/url] [url]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/507977-peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=84117&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.poznaniak.com.pl/29546_peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko_i_wy.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Peggi-i-Meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem-W0QQAdIdZ244198860[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko_i_wylacznie_razem_207977.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/2873/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem/[/url] [url]http://www.tusprzedaj.pl/temp-20808/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem.html[/url] czekają na akceptację [url]http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl/online_0_30_482_0/psy_towarzyskie_ozdobne_psy_ozdobne_darmowe_anonse_ogloszenia_pl_za_darmo[/url] [url]http://www.psiamania.pl/search_results_list.aspx?id_type=5&id_breed=2&id_province=19&title=Psy-do-adopcji[/url] [url]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&searchadv=&catid=7&type=6[/url] [url]http://www.ojej.pl/Zwierzeta/psy_i_koty/Oddam_za_darmo.html[/url] [url]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-15-776-0-2-Poznan.html[/url] -
Nelka najpierw Ty wstawiaj fotki swoich dzieci :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
oj zdrobnień to u nas nie brakuje Vitek, Vituś, Vitka, Viciula, Vitulka - tak trochę go też na córeczkę przerabiam :) no i różne inne - Lolek, Loluś, niuniuś, maminsynuś :P spoko Danusiu, ja posprzątam po imprezie, ale nie dziś, bo ogłaszam nasze dziewuszki nadal... -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Danusiu wszystko fajnie, ale mój synuś to Vito a nie Viktor :evil_lol: i wyobraź sobie, że my właśnie skończyliśmy kolejną balangę a Ciebie znowu nie było :mad: -
oj nie marudź tam :P a wiesz, że Cię z Rolkiem widziałam na wystawie? :)
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
aniao replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
znowu jajka dają po oczach :D ale już niedługo... :) -
Angel ale jedna jamniczka nie wyklucza przecież drugiego buldożka ;)
-
TOFIK bardzo chory BORDOG -POJECHAŁ DO DOMU !!!!!!!!
aniao replied to Benia-b's topic in Już w nowym domu
uff super wieści, kuruj się szybko Toffulka! -
Cudny rudzielec- ma cudowny dom!!! Dora za TM.
aniao replied to Inez de Villaro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak nie to gdzieś ukradniemy :) -
na razie się jeszcze nie cieszę, bo ostatnio jedna sunia, którą ogłaszałam, wróciła z adopcji :( ale trzymam kciuki, żeby to był ten jedyny supr domek, a za jakiś czas, jak się już Chicuś zadomowi, będę się bardzo cieszyć :)
-
na razie zaznaczam, później poczytam... ale uśmiech Sabci mnie powalił :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Byłam u Was w odwiedzinach i o dziwo..Vicio mnie nie poznał...pewnie miałam Twój Aniu zapach...poprzez monitor z dogo??? Bulwa cudna i bojowa..to mordobicie na imprezie..zdjęcia robisz rewelacyjne. Juz wiem, kto powinien zrobiś sesję dwupakowi, a Ty tez wiesz...?[/QUOTE] Danusiu to dopiero zobaczysz jakie śliczne zdjęcia zrobi naszym dziewczynom paulina87 :) a za odwiedzinki dzięki :) -
Danusiu ta balanga to już jakiś czas temu była, tylko dopiero teraz wstawiłam zdjęcia :) dzięki za odwiedziny
-
Krótkonogi Julek - mix basseta i corgi - szczęśliwy w DS
aniao replied to leni356's topic in Już w nowym domu
no to czekamy nadal w napięciu :) trzymaj się Juleczku! -
Malutka bordożka Greta zamieszkała w cudnym domu!
aniao replied to blue.berry's topic in Już w nowym domu
cześć ślicznotko :)- 214 replies
-
- bordożka
- dog de bordeaux
-
(and 1 more)
Tagged with: