Jump to content
Dogomania

aniao

Members
  • Posts

    1628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniao

  1. no właśnie kurczę :( a w sobotę Cię nie ma Paulina?
  2. no ja mam i dysponuję, ale dopiero od 17.00 jestem wolna, więc już ciemno jest i nie wiem czy wtedy fajne zdjęcia wyjdą :(
  3. [quote name='danka4u1']Zajrzyj do domu, może rozmnożyło Ci się stadko bulwowe...:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] marzenia... :D
  4. hehe o czyich dzieciach mówisz? :) dzisiejsze ogłoszenia, więcej dziś nie dam rady, a jeszcze trochę stron mi zostało.. :( [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1/34/10823.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem/24060[/url] [url]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/507977-peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=84117&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.poznaniak.com.pl/29546_peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko_i_wy.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Peggi-i-Meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem-W0QQAdIdZ244198860[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/peggi_i_meggi_do_adopcji_tylko_i_wylacznie_razem_207977.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/2873/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem/[/url] [url]http://www.tusprzedaj.pl/temp-20808/peggi-i-meggi-do-adopcji-tylko-i-wylacznie-razem.html[/url] czekają na akceptację [url]http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl/online_0_30_482_0/psy_towarzyskie_ozdobne_psy_ozdobne_darmowe_anonse_ogloszenia_pl_za_darmo[/url] [url]http://www.psiamania.pl/search_results_list.aspx?id_type=5&id_breed=2&id_province=19&title=Psy-do-adopcji[/url] [url]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&searchadv=&catid=7&type=6[/url] [url]http://www.ojej.pl/Zwierzeta/psy_i_koty/Oddam_za_darmo.html[/url] [url]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-15-776-0-2-Poznan.html[/url]
  5. aniao

    Mój kochany VITO

    Nelka najpierw Ty wstawiaj fotki swoich dzieci :)
  6. oj zdrobnień to u nas nie brakuje Vitek, Vituś, Vitka, Viciula, Vitulka - tak trochę go też na córeczkę przerabiam :) no i różne inne - Lolek, Loluś, niuniuś, maminsynuś :P spoko Danusiu, ja posprzątam po imprezie, ale nie dziś, bo ogłaszam nasze dziewuszki nadal...
  7. Danusiu wszystko fajnie, ale mój synuś to Vito a nie Viktor :evil_lol: i wyobraź sobie, że my właśnie skończyliśmy kolejną balangę a Ciebie znowu nie było :mad:
  8. dziewczyny w wolnej chwili będę ogłaszała niuńkę. powiedzcie mi tylko - ona już chyba nie jest 1,5 miesięczna, nie? :) wg moich obliczeń ma już 2,5 miesiąca?
  9. aniao

    Mój kochany VITO

    a no widzisz, jakoś tak :)
  10. aniao

    Mój kochany VITO

    oj nie marudź tam :P a wiesz, że Cię z Rolkiem widziałam na wystawie? :)
  11. ale ona jest śliczna. sama bym ją wzięła :) i schrupała normalnie :)
  12. znowu jajka dają po oczach :D ale już niedługo... :)
  13. aniao

    Mój kochany VITO

    Angel ale jedna jamniczka nie wyklucza przecież drugiego buldożka ;)
  14. uff super wieści, kuruj się szybko Toffulka!
  15. a jak nie to gdzieś ukradniemy :)
  16. na razie się jeszcze nie cieszę, bo ostatnio jedna sunia, którą ogłaszałam, wróciła z adopcji :( ale trzymam kciuki, żeby to był ten jedyny supr domek, a za jakiś czas, jak się już Chicuś zadomowi, będę się bardzo cieszyć :)
  17. na razie zaznaczam, później poczytam... ale uśmiech Sabci mnie powalił :)
  18. [quote name='danka4u1']Byłam u Was w odwiedzinach i o dziwo..Vicio mnie nie poznał...pewnie miałam Twój Aniu zapach...poprzez monitor z dogo??? Bulwa cudna i bojowa..to mordobicie na imprezie..zdjęcia robisz rewelacyjne. Juz wiem, kto powinien zrobiś sesję dwupakowi, a Ty tez wiesz...?[/QUOTE] Danusiu to dopiero zobaczysz jakie śliczne zdjęcia zrobi naszym dziewczynom paulina87 :) a za odwiedzinki dzięki :)
  19. aniao

    Mój kochany VITO

    Danusiu ta balanga to już jakiś czas temu była, tylko dopiero teraz wstawiłam zdjęcia :) dzięki za odwiedziny
  20. no to czekamy nadal w napięciu :) trzymaj się Juleczku!
×
×
  • Create New...