ja wiem wiem, pamiętam
ale kurde muszę też trochę swoich domowo-rodzinnych spraw poogarniać, bo nie da rady :)
nie mówiąc już o tym, że mój własny jednopak jest zaniedbywany przez tą moją dogomanię :(
[quote name='Jaga.']ono ten szaro biało czarny tak ;) ruda sunia już 12 letnia jest u rodziców.
Crazy była śliczna (*) widać że bardzo zżyta z Tobą... śliczny aniołek...[/QUOTE]
kurczę a ja nigdy nie widziałam takiego kolorowego jamniczka :) śliczny jest
no i Crazy oczywiście też kochana mordeczka
[*]
dziewczyny zobaczcie jaką znalazłam podobą też Majkę
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197409-Mikro-Majka-szczeniak-ze-stodoły-szuka-funduszy-na-DT-i-domu-stałego[/URL]!
o kurczę jaka słodka klusia
a zobaczcie jaką my tu mamy podobną też Majkę
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194636-_NOSÓWKA_Wraca-z-adopcji_-Szukamy-nadal-domu-_Pszczółka-MAJA-_-pomóżcie_OGŁOSZENIA!/page9[/URL]
Angel o to chodziło?
[URL]http://www adopcje fora pl/podaruj-mi-dom-na-swieta,649/psy-biorace-udzial-w-akcji,3133.html[/URL]
zamiast spacji trzeba wstawić kropki
a o co chodzi w tej akcji?