[quote name=':: FiGa ::']Ciotki, sklei ktoras na szybciaka tekst? Zabieram sie do oglaszania 5 innych psiakow, te jeden nie zrobi mi wiekszej roznicy ;)[/QUOTE]
Figa chyba musimy jeszcze chwilkę poczekać z ogłaszaniem, aż się dowiemy czegoś więcej o chłopaku. zwłaszcza, że teraz ta biegunka itd :(