ja chciałam dziś trochę poogłaszać, korzystając z leżenia w łóżku, ale tak mi ciężko idzie... :(
[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,23937,Lw==.html[/url]
[url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/10186,Meggi-i-Peggi-czekaja-na-swojego-czlowieka...htm[/url]
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39037/Meggi-i-Peggi-czekaja-na-swojego-czlowieka/[/url]