-
Posts
2593 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Baski_Kropka
-
Picassa mi psikusa zrobiła... patrze co to takie długie i dziwne a to sie coś posklejało :P [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SuOz3EtgVAM/U0p370Mv5HI/AAAAAAAAAa0/lXtsYx5SA7w/w1262-h298-no/WP_20140412_018-PANO.jpg[/IMG]
-
[quote name='Naklejka']Nie mam pojęcia jak będzie wyglądał podział na grupy i gdzie my wylądujemy ;) Ja mam na te treningi 20min pieszo :evil_lol:[/QUOTE] My ponad 2h pociągiem z dojściem z dworca... No ale cóż... Rrrraaaaany teraz mi to uświadomiłaś :P Kalyna.. ja mam daleko do Zabrza pociągiem mam 2h razem z dojściem na dworzec. Nie piszę już o dojściu z dworca na plac :P Dobra.. takie tam nudy na fotelu ze spaceru :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QrW6KAi2mGo/U1AGaSUbZwI/AAAAAAAAAcA/X0lE3iyVVxM/w271-h480-no/WP_20140417_001.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-okq1Irscv7w/U1AGbur-exI/AAAAAAAAAcI/NVzZsz9lXL0/w271-h480-no/WP_20140417_002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e9POeJFtCTc/U1AGcijJILI/AAAAAAAAAcQ/FRR-ethxnlc/w271-h480-no/WP_20140417_003.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KhiwkV0nQ6A/U1AGfrSOVTI/AAAAAAAAAcg/Fi8aF46yKQQ/w271-h480-no/WP_20140417_005.jpg[/IMG] Kwiatki ^^ [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-np6qPJQBdPE/U1AGWI_l3SI/AAAAAAAAAbo/fuTLSlQPZ2w/w271-h480-no/WP_20140416_007.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h7OvfvMOdOo/U1AGU3mWAEI/AAAAAAAAAbg/xIzfSHnGE2o/w271-h480-no/WP_20140416_006.jpg[/IMG] Przytulaki wieczorne :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gyphVfO9yxA/U1AGZBLtyvI/AAAAAAAAAb4/dfHfMvmx0As/w640-h361-no/WP_20140416_009.jpg[/IMG]
-
A my też polujemy nad morze, ale albo we wrześniu na dłuższy weekend, albo dopiero w przyszłym roku :) Co do szczyla, właśnie...ja mam upatrzoną sunię ze schronu w wieku Dexa... ale on ma taki charakter, że nie mogę ryzykować regresu jego demonów... dla tego planujemy szczeniora z hodowli z dobrą psychiką... i pewnie bardzo się naszukamy :P Chyba, że do końca roku coś się zmieni i Dex nie będzie jak chorągiewka na wietrze. Szczenie jednak ma bardziej otwarty umysł, wiele rzeczy przyjmuje jakoś tak naturalnie... z dorosłym psem po przejściach jest nieco inaczej :( Chociaż oczywiście jest wiele schroniskowców które się szybko odnajdują na nowo w mieście :) Ja zazwyczaj trafiam na poturbowane przez los :P
-
Ty się ciesz, że od Ciebie ktoś chce zdjęcia, dzięki takim jak ty, ja nie muszę pstrykać nic kalkulatorem xD
-
Ja po haszczaku, jestem wielką fanką psów z okrywą nie wymagającą dużego nakładu pracy i nie liniejących zbyt upierdliwie :P
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Taki zaszczyt poznania Majkowskiej mnie ominął ;( Może jeszcze kiedyś taka okazja się powtorzy... przydąło by mi się towazystwo kogoś cierpliwego i nie klnącego haha :P O dobrym aparacie nie wspomnę :D -
Arianna szlachcianka i Drago płetwonurek :)
Baski_Kropka replied to Bejti's topic in Owczarek niemiecki
Ijeeeeej! Ale cudowne zdjęcia! No w końcu się pojawiliście :D Ja muszę powiedzieć, że przeczytałam swoją wypowiedź wcześniejszą.... i zrewidowałam poglądy :P Z końcem tego roku, początkiem przyszłego... pewnie się u nas pojawi owczarzątko :D Zakochałam się po uszy... :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Baski_Kropka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ty jedziesz do Polski czy wracasz z Polski, czy jedziesz jeszcze gdzieś indziej :D? -
Ale świetne zdjęcia! Gruby jest superancki! Bardzo mi się podoba :D rude cudo też superanckie :D I jezioro, zabawa nad wodą najlepsza na świecie :D
-
No to trzymaj kciuki, bo jak się wszystko z pracą pookłada to się w Zabrzu na obi będziemy widywać ;P z tym, że my będziemy w grupie na świeżaczków xD Dojazd mamy bezpośredni z Częstochowy do Zabrza więc będziemy kursować, cóż, skoro w okolicy nic nie ma :D
-
No narzazie, rekonwalescencja łapy, urlop i od maja marzę o tym, żeby być w pełnej gotowości w każdą środę :D
-
O! Przyjęłam :D Własnie przetrzepuje twój profil :P Bo sprawa jest taka, że jak się z pracą poukłada to będziemy się wozić do Zabrza na Obi :P
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Lubie Was czytać :D Strasznie żałuje, że spotkanie nie doszło do skutku i że Dex w takiej kontuzji, bo mam dużo wolnego :( Bardzo bym chciała Warchlaka poznać :D -
oOoj popodpuszczać ją trochę można :P My też czekamy na odpowiedni moment, aż czanuch się skończy przepoczwarzać po schronie :P
-
BOSZZZZ! Jakie ona ma rzęsy!!!!!! <3 Zakochałam się bez pamięci aaaaa! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [QUOTE][IMG]https://farm4.staticflickr.com/3700/13474592634_a07b540d44_z.jpg[/IMG][/QUOTE] Ahhh i dorwałam waszego blogaaa <3
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Baski_Kropka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Żadnego śniegu nie będzie.... oszalałaś :P -
Nobo staruszki niechca mieć pożółkłych siwych włosów, tylko białe :P Moja babcia miała cudowne białe włosy, i jasno niebieskie oczy :D
-
OOo szczyluś <3 Ja też chce szczylusia i możne w tym roku się pojawi :D Nie zastanawiaj się, rób co Ci serce podpowiada, mózgu nie słuchaj bo to sztywniak jest :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Baski_Kropka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Żarty sobie stroicie?! Za dwa tygodnie zdjęcia? Ja chyba nie w temacie jestem, gdzie ty się wybierasz...? :P BTW, skąd macie słońce, kwitnący bez, słońce i niezapominajki? Tora jak zwykle prezentuje się cudownie :D Nie moge sie na te twoje zdjęcia napatrzeć dzisiaj. Teoś z wywrotką zadowolony :D -
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Baski_Kropka replied to Alicja's topic in Organizacje
No to super! Może to nie do końca pasuje, ale mawia się, żeby leczyć się tym czym się człowiek zatruł :P -
Żebyś wiedziała... strasznie rozpaczam nad rozpadem mojej lustrzanki chociaz stara byłą to jednak zdjęcia zacne wychodziły, nie to co z kalkulatora :(
-
[QUOTE][COLOR=#000000]Tak jak pisałam u Was w galerii na razie nie jestem za bardzo zainteresowana akurat tym kursem agility,poskaczemy we własnym zakresie.[/COLOR]:lol:[COLOR=#000000] Ale dziękuje bardzo za propozycje.[/COLOR]:grins:[/QUOTE] To nie jest kurs, tylko takie spotkania na których z psem można poskakać, za 2h chyba 25 pln sie płaci. Ale ja też odpuszczam, nagadałyście mi i jednak sie zniechęciłam... A pytanie mam czy słyszałyście opinie o "Przybij Piątkę"? prowadzą szkolenia metodami pozytywnymi i chcę się wybrać z Dexem. On generalnie już większość rzeczy potrafi,które uczą na tych szkoleniach, ale bardzo mi zależy na ćwiczeniu skupieniu w rozproszeniach i skupieniu przy innych psach :) W ogóle nie można znaleźć w sieci opinii o tych wszystkich Częstochowskich szkółkach...
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
W poniedziałek są święta, siedzi się w domu na dupie o obżera jajkami z majonezem i roladami z kluskami! W domu Cie nie nauczyli? :D :D -
Juz sobie to nadrobiłam :D Nie mogłam sie doczekac odpowiedzi to przekopałam od początku :P Tylko mnie o czytanie wszystkiego nie posądzajcie :P