Jump to content
Dogomania

Jolanta08

Members
  • Posts

    5151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jolanta08

  1. Słonecznego dla Pelisia i psiej ferajny ,grzejcie doopki na słoneczku bo już powolutku zaczynają nas straszyć zmianą pogody na paskudą
  2. Miłego dnia dla wszystkich. Oby Mama szybko poradziła sobie z powrotem do normalności a dla psinek ślę mizianko
  3. A tymczasem dobrego dnia Dysieńko
  4. Śliczne zdjęcia ,widać na nich miłość do Neski. Dobrze ,że ze zdrówkiem lepiej a rezydentki niech będą spokojne bo serce Toli i Tz jest pojemne
  5. Biedactwo, oby jak najszybciej odzyskała siły
  6. Teraz to już sunia będzie miała "z górki" , wracaj szybciutko do pełni sił ,malutka. Neska ma takie piękne śnieżnobiałe posłanko ,które tak ładnie kontrastuje z czarnym umaszczeniem
  7. Skoro nie mogę Ci podesłać słonecznych promieni to chociaż wysyłam takowe w myślach
  8. Przywitam się z Pelikankiem , udanego dnia bo słoneczko już świeci
  9. Pelisiu ,grzej doopkę w ciepełku, romansuj ile wlezie bo ciocia Monika dba aby ci ptasiego mleka nie brakło a my też Jej w tym pomagamy
  10. Stateczny to może jest ale nie w uczuciach , miłej niedzieli życzę wszystkim a psinki nich cieszą się niedzielnym słoneczkiem
  11. Tak się cieszę ,z radości mnie zatkało. Oby więcej takich wiadomości
  12. Myślę tak jak Joasia ,opłata za pobyt w klinice i dalsze leczenie. Dobrze by było pokazać tę fakturę, będzie wiarygodnie. Mam nadzieję ,że to chwilowe niedomaganie i Miłka sobie poradzi bo nieszczęść mamy już dość.
×
×
  • Create New...