-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wkleję filigranową sunie na ten wątek. Piękna bo tak ma na imię już od dwóch lat jest w Boguszycach. Nieśmiała,spragniona kontaktu z człowiekiem. Wysterylizowana,odrobaczona. Jej tak by się przydał dt :-( -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Piękna płeć: sunia wiek: 3-4 sterylizacja: TAK stosunek do innych psów: żyje w zgodzie stosunek do ludzie: spragniona kontaktu,garnie się do każdego [B] Sunia jest wysterylizowana. Troszeczkę nieśmiała,garnie się do ludzi. Została znaleziona przy ruchliwej szosie. Już dwa lata w Boguszycach! [/B][COLOR=Red][B]SZUKA DT LUB DS [/B] [/COLOR] [img]http://img20.imageshack.us/img20/5199/piekna2.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/6127/piekna.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/4387/piekna1.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/2161/piekna3.jpg[/img] -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']marlenka - pisz coś więcej !!!!! Już jest jutro !!![/QUOTE] Marlenka pojechała po szczeniaki do Boguszyc. Pewnie napisze popołudniu. -
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Ciotki, załóżcie wątek Smerfikowi.[/QUOTE] A kto to taki? :hmmmm: aaa już wiem :oops: -
[quote name='marlenka']Mgie ...szalejesz kobieto i dobrze oby tak dalej ... Jutro szczyle przyjeżdzają do Dt do AnnyA . Im szybciej sie uda wyadoptowac tym lepiej a zawsze tu bliżej niż do Boguszyc .[/QUOTE] AnnaA to anioł :loveu: tylu szczeniakom pomaga No pewnie ... zawsze ludzie chętniej adoptują z DT niż ze schronu. w niedziele wizyta powinna być zrobiona!
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Chciałyśmy go ostatnio wziąć... ale wtedy to tylko on :([/QUOTE] Ta jego złota mordka to chyba zauroczy każdego :roll: Musimy się postarać o lepsze info. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
mgie replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj tak,przecież to są buldożki ockhamy z dogo ;) Można ich znaleźć na wątku Maupy :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Cudny ten psiak.. gdyby było miejsce... ehhh :( [B]oby się udało.[/B].[/QUOTE] To nic pewnego ale zawsze zdjęcia można przesłać. Gdyby tak Pusia znalazła wreszcie dom może on by na jej miejsce wskoczył? Chyba że ma szanse na znalezienie domu przy dużej ilości ogłoszeń :roll: -
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mitheithel'] Czekam tylko na numer kontaktowy osoby bezpośrednio zajmującej się psem,żeby dziewczyny mogły się już między sobą kontaktować co do spotkania i miejsca odbioru Cwaniaczka:multi:[/QUOTE] Telefon będzie wieczorkiem tylko mi Agnieszka napisze. :) [quote name='E-S']Skąd te piękne, złote, kudłate psy sobowtóry się biorą ???[/QUOTE] Te trzy psy z Boguszyc były mniej więcej w tym samym wieku ... Myślę,że to był jeden miot urodzony w Boguszycach niestety :roll: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
mgie replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img707.imageshack.us/img707/4633/dsc0680u.jpg Widzę,że spotkałyście Margo i Szekspira na spacerku :loveu: -
[quote name='Piromanka']Allegro (wyróżnione): [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1010939174[/url][/QUOTE] Cudowne :) ja też coś wyklikałam [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CZEKOLADOWY-niskopodlogowy-LISEK-z-zakreconym-OGONKIEM-W0QQAdIdZ200516252[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/15/11562/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/15/11561/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/30/11560/[/url]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Mgie, ten psiak jest cudowny! Zdominowany biedak... ale tak nas lizał przez siatkę... W rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy niż na fotach. Masz jakiś domek na oku?[/QUOTE] Właśnie wiem,że to wy go zobaczyłście. Podeśle go pewnej pani,która odezwała się jeszcze z ogłoszenia rudej Gwiazdki.Warto żeby dziewczyny napisały o nim coś więcej. Może ktoś założy mu wątek? -
mhm No tak ona mówiła Agnieszce,że wyjeżdża na tydzień ale jutro (czyli dzisiaj) jest dostępna cały dzień. No nic... grunt,że się umówiłyście na maj. [B]a teraz UWAGA ! Kolejna Pani chce zaadoptować szczeniaczka. Warszawa ul. Drogomilska (Bemowo, Wola) brzmi miło przez telefon Kto pomoże? Edit: Elmira obiecała się umówić :loveu: [/B]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
ostatniaszansa możecie powiedzieć coś więcej o tym psie ? [img]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7e0DpsxRLI/AAAAAAAABqw/Vxn6e0uaLM4/IMGP9990.JPG[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[img]http://img714.imageshack.us/img714/1914/1linio.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/8492/2linio.jpg[/img] [img]http://img220.imageshack.us/img220/468/linio.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/6289/linio1.jpg[/img] [img]http://img404.imageshack.us/img404/517/linio2.jpg[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Linio płeć: samiec wiek: od 12 miesięcy góra 1,5 kastrowany: Tak stosunek do innych psów: przyjazny Rozpiera go energia, ma gigantyczne ADHD, kompletnie nie umie się zachować, jak gdzieś się idzie, to on przelezie po człowieku byle szybciej, uwielbia skakać na kogoś jest mało zgrabny, jednym słowem - fajny, nieułożony pies do kochania, musi iść do dobrego domu który da sobie z nim rade bo inaczej wlezie na łeb. Spragniony kontaktu z człowiekiem aż za bardzo skacze , liże, wywala się kolami do góry .zupełnie nie agresywny w stosunku do psów ze swojej grupy.Kapitalny psiak dla osób raczej aktywnych .widać , ze potrzebuje dużo ruchu, spacerów. do ułożenia aby nie skakał na człowieka z radości. . Ma bardzo miła w dotyku sierść [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1914/1linio.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1118/linio3.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2498/linio4.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9213/linio5.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5632/linio6.jpg[/IMG] -
3 e-zwierzaki i gumtree [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-owczarek-niemiecki-W-3-DNI-ODDA-SWOJE-CALE-SERCE-W0QQAdIdZ200516677[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11565/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11564/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11563/[/url]
-
Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)
mgie replied to dzasta's topic in Foto Blogi
Syneczek mamusi :p:loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/16lab6o.jpg[/URL] -
I jak tam wizyta ? nowe gumtree i cafeanimal [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniaki,13753[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-5tygodniowe-szczeniaki-o-roznym-UMASZCZENIU-do-adopcji-W0QQAdIdZ200514272[/url]
-
[quote name='agaga21'][URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=1013273160[/URL] zmieńcie tytuł, allegro już jest ;)[/QUOTE] świetne to allegro :cool1:
-
[quote name='Piromanka']Nie, nie zapomniała.... Pamiętam i nawet miałam nadzieję, że dzisiaj uda mi się go poogłaszać, ale okazało się że nagle pacjentów mi się naschodziło i muszę się robotą zająć... Na dogo z doskoku - po 5 min i praca... Itd...[/QUOTE] No jasne rozumiem ;) Tylko wątek chciałam do góry odgrzebać. Maksiu ma u mnie ogłoszenia na paru stronkach więc nic się nie dzieje.
-
[quote name='agaga21']zrobię jesli potrzeba psu allegro ale nie wyróżnię-tu ktos może zasponsorować. potrzebuję tylko by ktoś przysłał mi na pw tekst wraz z kilkoma dobrymi zdjęciami i namiarami, gdyż nie mam czasu szukać na wątku.[/QUOTE] Dzięki Wysyłam na PW info
-
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ja to specjalnie zrobiłam czy się przyczepisz czy nie . [B]Masz coś ciotka wspólnego z SBD :)[/B][/QUOTE] Buaha no dobra,przyczepiłam się i już możesz poprawić A to komplement :)