Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='marlenka']Tak pod warunkiem że 1) pomagamy w opłacie weta i jedzonka i dojazdów do wet 2) ogłoszenia na full Niestety z tym 1 jest mały problem niestety kasy czasowo brak , a potrzeb wiele[/QUOTE] Za mało osób na dogo o nich wie.
  2. [quote name='graynew']A nie macie jeszcze jednej ONki albo Kaukazki ale takiej do 3 lat?? Dom z ogrodem we Wrocławiu??[/QUOTE] Z Boguszyc jeszcze Bruno jest. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183211-BRUNO-ONek-z-Boguszyc-pilnie-szuka-domu-[/url]!!!
  3. [quote name='Poker']i co , i co ? wiesz już coś?[/QUOTE] Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani zainteresowana Królewiczem. Zna wszystkie zasady adopcji,niedawno adoptowała staruszka kota.Po rozmowie z mężem miała oddzwonić. Jeszcze tego nie zrobiła ... Jeżeli nie znajdzie się dom w Polsce to Królewicz pojedzie w przyszłą środę do Szwajcarii do DT,a potem mają mu szukać DS. Jeżeli znajdzie się dom w Polsce to na jego miejsce pojedzie inny. Nie ma problemu. Tylko wiadomo dziewczyny muszą wiedzieć wcześniej. Czy jest szansa aby znalazł dom w Polsce do przyszłego tygodnia?
  4. Andzike dzięki wielkie za wizytę. Miejmy nadzieje,że Pan odezwie się po kolejnego kudłacza. W środę Asior pojedzie na wizytę w Krakowie. Trzymajcie kciuki
  5. [quote name='Piromanka']Też tak myślę. Jutro wezmę się za ogłoszenia. Do kogo ma BYĆ PODANY KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI?[/QUOTE] Telefon Anna33 603 592 070 Magda 697 357 545 [email][email protected][/email]
  6. [quote name='MartynaP']śliczne maluchy...podnosze ;) Boguszyce ktore?? bo wpisalam w google i mi duzo boguszyc wyskoczylo ;)[/QUOTE] Boguszyce Małe koło Rawy Mazowieckiej.
  7. Witam ja również szukam kogoś na wizytę. Kraków ul. Ugorek .... Pies ma dt tylko do środy także wizyta na cito.
  8. Jest światełko w tunelu dla Królewicza. Może allegro nie będzie już potrzebne :multi:
  9. [B]Zgłosiła się kolejna Pani z Krakowa. Pilnie kogoś szukamy na wizytę. [/B]
  10. Węgierka jest wysterylizowana.
  11. [quote name='mitheithel']A ja na wieści od Ciebie w takim razie, bo nie chce im robic złudnej nadziei jak się okaże, że psiak w nowym domku...[/QUOTE] dobrze,napisze ... ale jeszcze nic nie dostałam
  12. [quote name='marlenka']Mgie , węgierka wyjeżdza z Boguszyc do P. Gitty ( chyba )[/QUOTE] No tak,ale chyba można jej szukać ds? Czy to będzie tak jak z Omi ? Dałam juz na wątek pudelków.
  13. [quote name='marlenka']I tak się dziwię że wytrzymałaś 5 dni bez neta , ja w wekend mam ograniczony dostęp bo mój syn okupuje kompa to świat mi się wali , a 5 dni ..... masakra[/QUOTE] Sztuka przetrwania :evil_lol: Szkoda tylko,że to przeszkodziło w znalezieniu kogoś na wizytę dla asta .
  14. 9 letnia Węgierka w typie pudelka. Od 6 lat w schronisku ... Można się domyślać w jakim stanie jest jej skóra,uszy SZUKA DT [IMG]http://images44.fotosik.pl/284/32f27d67beb6d7a9.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/183804-Boguszyce!!!Czarna-w%C4%99gierka-porzeba-jej-najpierw-DT-p%C3%B3%C5%BAniej-DS!!?p=14516467#post14516467[/url]
  15. [quote name='marlenka']Jak to nie widac ??? Poprosze ostatniaszanse może mają jakies foty ...lece gnebic Agnieszkę :)[/QUOTE] Ty lepiej zwołaj inne ciotki na wątek szczeniaków. ;)
  16. Wygląda jak pudliczka. Zgłaszam ją do pudelków w potrzebie. zmień tytuł :cool3:
  17. [quote name='marlenka']jestem wreszcie . mało ciotek u psinki :placz: Zapraszamy na watek ....[/QUOTE] Bo to prawie jej nie widać na tym zdjęciu.
  18. zapisuje sobie Marlenka dałaś ją na wątek adopcyjny ?
  19. [quote name='marlenka']Mgie widac ze neta odzyskałaś od razu wątki sa na górze[/QUOTE] 5 dni ... 5 dni byłam odcięta od świata :shake: ale wróciłam ;)
  20. Nie dostałam tekstu :hmmmm: ... Piromanka już chyba nie ma co dłużej czekać.
  21. cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniaki,13480[/URL] wyróżniona alegratka [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4890407_roznokolorowe_5_tygodniowe_szczeniaki.html[/url]
  22. Fajne pręgusy ;)
  23. [quote name='mikoada']allegro Puszka zmienione [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=998920785[/url] , zerknijcie proszę czy może zmienić tytuł albo treść, brak mi dzisiaj weny...[/QUOTE] Dzięki Troszeczkę maluchy poogłaszałam ale proszę o pomoc!
  24. [quote name='E-S']Myślę, że dogomania stanie na wysokości zadania i go wspólnymi siłami wyekspediuje gdzie będzie trzeba :)[/QUOTE] Dokładnie tak ;) Czekam jeszcze na wiadomość od [URL="http://www.dogomania.../members/102632-Andzike"]Andzike[/URL] (bo to ona miała sprawdzać domek) czy umówiła się na inny dzień.
  25. Jakby zostały wam dodatkowe domki ( w co wątpię :( ) to pamiętajcie proszę o tych szczeniakach. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183939-ALARM!-SZCZENIAKI-W-BOGUSZYCACH.-Podrzucone-male%C5%84stwa-szukaj%C4%85-dt-ds-MEGA-PILNIE[/url]
×
×
  • Create New...