Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Aniu może,ale to może zadzwoni do Ciebie p. Dominika zainteresowana obejrzeniem Popka w Boguszycach. ;) Edit : Po ostatnim mailu myślę,że na pewno :multi:
  2. mgie

    Metamorfozy

    [url]http://images42.fotosik.pl/118/46990f8200d264ec.jpg[/url] Uwielbiam te ząbki :)
  3. Przeglądnę ogłoszenia i jak znajdę te białe drzwi to ci Agnieszka napisze. ;)
  4. [quote name='Nutusia']Nie no, Ciociu Mgie, wysil się trochę, bo żal byłoby stracić taki domek! :) Piesek, podłoga i białe drzwi - gdzie ostatnio widziałaś taki obrazek?...[/QUOTE] Myślę,że to może być salka pooperacyjna w Boguszycach. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-53.gif[/IMG] Ale co tam ... udam,że się nie domyślam... [img]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-542.gif[/img]
  5. Pomału wychodzę z szoku...[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-15.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-15.gif[/IMG] Do mnie napisała dzisiaj Pani,która upiera się,że chce zaadoptować psa który siedzi na podłodze i tylko tego! Mówię jej,żeby podała linka do ogłoszenia,bo ogłaszam masę psów i nie wiem który akurat miał zdjęcie na podłodze. Czekałam na konkretną odpowiedź a Pani dalej ''no siedzi na podłodze koło białych drzwi'... Przykro mi ale jasnowidzem nie jestem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-530.gif[/IMG]
  6. mgie

    Metamorfozy

    Niewidomy,samotny Kubuś w Schronisku w Boguszycach wyglądał tak [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2631/kubusagaty.jpg[/IMG] Dostał swoją szansę,wyjechał do Szwajcarii. Trafił na wspaniałych właścicieli i jest najszczęśliwszym psem na świecie [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1619/kubusio1.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4687/kubusio2.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2855/kubusio3.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7447/kubusio.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1682/kubusio5.jpg[/IMG] Więcej zdjęć: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wci%C4%85%C5%BC-potrzebna%21%21%21/page383?p=14654037#post14654037"]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wci%C4%85%C5%BC-potrzebna!!!/page383?p=14654037#post14654037[/URL] Przy okazji... Ostatnia Szansa startuje w ankiecie wewnętrznej Dogomanii wybierającej kandydata na KrakVet. Jeśli nie masz swojego kandydata oddaj swój głos na Psy z Ostatniej Szansy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!!/page4?p=14654097#post14654097[/url] [URL="http://www.dogomania.185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem%21%21?p=14647995#post14647995"][/URL]
  7. [quote name='ostatniaszansa']wyslalam kolejne nasze pieknego Kubusia i zyczymy wszystkim pieskom takich domkow jak on trafil :) /Agnieszka[/QUOTE] Gotowe [url]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wci%C4%85%C5%BC-potrzebna!!!/page383?p=14653965#post14653965[/url]
  8. Jeszcze Kubuś kradnący zabawkę ze stołu :) [img]http://img7.imageshack.us/img7/3223/kubusn.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/5158/kubus1.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/9805/kubus2.jpg[/img] [img]http://img191.imageshack.us/img191/7209/kubus3a.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/7576/kubus4.jpg[/img]
  9. Na prośbę Agnieszki wklejam zdjęcia niewidomego Kubusia,który już jakiś czas temu wyjechał do Szwajcarii. Trafił na wspaniałych właścicieli i już w pełni się zadomowił. [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1619/kubusio1.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4687/kubusio2.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2855/kubusio3.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7447/kubusio.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1682/kubusio5.jpg[/IMG]
  10. Już się udało ! Ładuje zdjęcia w imageszoku ;)
  11. [URL]http://images42.fotosik.pl/205/c2ee13110d203a31.jpg[/URL] Ta chyba najbardziej się zmieniła.
  12. [quote name='malawaszka'][B]mgie[/B] rozsyłasz niedziałający link do głosowania (np w wątku zamojskim) - dobija ta dogomania :shock:[/QUOTE] Właśnie zauważyłam :-(:-(:-( spróbuje to naprawić.
  13. [quote name='ostatniaszansa'][B]DOBRA WIADOMOSC - MAKSIU zostal wypatrzony przez rodzine w Szwajcarii :)[/B] Jak Brigitte przesle wiecej informacji i wszystko bedzie ok, Maksiu zostanie spakowany i za 2 tygodnie opusci Boguszyce :):):) / Agnieszka p.s mam super zdjecia niewidomego Kubusia od Agaty, ktory rowniez wyjechal do Szwajcarii, ale sierota nie moge ich wyciagnac z maila, nie wiem jak oni je wklejaja :(:(:( /Agnieszka[/QUOTE] O proszę :) To Maksiu zasili grono szczęśliwców. Z tym zdjęciem to może zamiast przekazać je dalej razem z mailem,skopiuj zdjęcie np. na pulpit i spróbuj załadować od nowa.
  14. 30 maja urodziny mojego Karmelka !!! Będzie imprezaa ;)
  15. Bruno gdzie Twój dom? [B]Jest ankieta dogomanii wybierajaca kandydata na KrakVet Fundacja Ostatnia Szansa bardzo potrzebuje Waszych głosów! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url] [/B]
  16. [quote name='ewatonieja']nie wybrzydzać! brać i kochać :)[/QUOTE] dokładnie :) [B]Jest ankieta dogomanii wybierajaca kandydata na KrakVet [URL="http://www.dogomania.185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem"]http://www.dogomania.pl/threads/1852...andydata-razem[/URL]!! Fundacja Ostatnia Szansa bardzo potrzebuje Waszych głosów! [/B]
  17. [B]Jest ankieta dogomanii wybierajaca kandydata na KrakVet [URL="http://www.dogomania.185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem"]http://www.dogomania.pl/threads/1852...andydata-razem[/URL]!! Fundacja Ostatnia Szansa bardzo potrzebuje Waszych głosów! [/B]
  18. [quote name='agaga21']odnowiłam allegro[/QUOTE] dzięki! W sprawie Popka bez zmian :shake: dorobiłam mu ogłoszeń i jeszcze mały off [B]Jest ankieta dogomanii wybierajaca kandydata na KrakVet !!Fundacja Ostatnia Szansa bardzo potrzebuje Waszych głosów! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url] [/B]
  19. Wielka prośba. Ostatnia Szansa startuje w ankiecie wewnętrznej Dogomanii wybierajacej kandydata na KrakVet. Jeśli nie masz swojego kandydata oddaj swój głos na Psy z Ostatniej Szansy [URL="http://www.dogomania.185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem"]http://www.dogomania.pl/threads/1852...andydata-razem[/URL]!!
  20. Mhm.. To nie do mnie te pytania w takim razie :) Jak jest pomoc w ogłoszeniach potrzebna to ja pomogę.
  21. Pszczółka PSZCZOLKA - ok 5 letnia, wysterylizowana sunia, łagodna, ciekawska, bardzo skołtuniona i oblepiona błotem, ale to dlatego, ze na wybiegu zrobiła się sadzawka błotna i na każdym spacerze psiaki w to wpadają. [img]http://img16.imageshack.us/img16/8107/pszczolka.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/2649/pszczolka1.jpg[/img] [img]http://img163.imageshack.us/img163/2859/pszczolka2.jpg[/img]
  22. [quote name='danka1234']Na jamnikach doi adopcji jest wklejony ze poszedł na tymczas i potrzeba mu ogłoszen . To jak właściwie wyglada jego sytuacja?[/QUOTE] Pojechał do tej Pani na okres próbny. Z tego co kojarzę na ok. 4 miesiące ... Nie wiem kto prosił o ogłoszenia na wątku adopcyjnym. Ja dostałam Zdjęcia od Agnieszki i je wkleiłam.
  23. [quote name='mgie']Zaraz na wątek adopcyjny dodam nowe psy.[/QUOTE] Aza [img]http://img196.imageshack.us/img196/2691/aza8.jpg[/img] Rudy [img]http://img41.imageshack.us/img41/7767/rudyjozef.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce!!!W%C4%85tek-adopcyjny-Prosz%C4%99-nie-zamieszcza%C4%87-wpis%C3%B3w!!!?p=14642016#post14642016[/url]
  24. [B]Aza [COLOR=Red]MA DOM[/COLOR][/B] płeć:suka wiek: 6 sterylizacja: tak AZA - prześliczna 6 letnia onka, bardzo grzeczna i przyjacielska, wysterylizowana, w zeszła sobotę miała usuwanego guza z listwy mlecznej i przebywa w pomieszczeniu przy operacyjnym. nauczona czystości, wychodzi grzecznie na mały wybieg, znaleziona na poboczu drogi bardzo wychudzona. naprawdę piękny i ułożony pies. [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/7618/aza4.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1011/aza5.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8066/aza2t.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7307/aza1.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2728/azaw.jpg[/IMG]
  25. [B]Rudy Józef ;) [/B] płeć: pies wiek: 3-4 kastracja: tak pies od Józefa, ma ok 3-4 lat. Bardzo radosny, łagodny, zadowolony z życia psiak. Towarzyski, pięknie umaszczony, ładnie zawija ogonem, przyprowadzony z gospodarstwa gdzie było kilka psów (gospodarz niedawno zmarł), w schronisku ok 2 lat,wykastrowany [img]http://img41.imageshack.us/img41/7767/rudyjozef.jpg[/img] [img]http://img522.imageshack.us/img522/6333/rudyjozef1.jpg[/img]
×
×
  • Create New...