-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
[quote name='marlenka']Andzike bardzo Ci dziękuję za to ze poszłas na wizytę , polecemy się na przyszłośc . A powiedziałam pani że dostała prace :) Cieszyła się bardzo ..[/QUOTE] A teraz jak z transportem ?
-
[quote name='Andzike'] a to trzecie miejsce ??? Krówka "Dyzio"? tam to miałam tak sobie po drodze, ale udalo się to jakoś ustawić ;)[/QUOTE] Trzecie było dla Cwaniaczka w Warszawie co pan przez telefon powiedział,że na razie się wstrzyma... ale już nie pamiętam gdzie to było ... za dużo tego :eviltong:
-
[quote name='marlenka']dobra wiadomośc Kasia jedzie do domku , majówkę już spędzi z nową panią :) Pani mówiła że się czuła jak na rozmowie kwalifikacyjnej o prace :) [B]noo pięknie :multi::multi::multi:[/B] Mgie dawaj następnych kandydatów - jeszcze 3 sunie zostały do adocji + 2 zabrane od pijaka z Kozienic co tez u AnnyA bedę na DT :)[/QUOTE] Mam tylko 3 zapytania na które odpowiedziałam i cisza.
-
[quote name='Andzike']Dobra. Konkretna jest jak nie to będe wystawać pod jej oknem i krzyczeć jaki z niej zly człowiek ;) Numer jest niezly bo mieszka jakies ... 200m ode mnie, więc będę miała szczeniora pod kontrolą. Idę do niej... za 20min ;) Trzymajcie kciuki:) PS. I nie mówcie Madallenie, że idę sama:evil_lol: ale to w końcu sąsiadka ;)[/QUOTE] Ale numer! Tak blisko mieszka :):) To już wszystkiego dowiemy się dzisiaj. Swoją drogą w niezłym miejscu mieszkasz...już do trzech miejsc miałaś bardzo blisko :Cool!: Madallenie nic nie piśniemy :siara:
-
[quote name='Andzike']Taa... ;) Ale jak po raz kolejny pocałuję klamke to wiecie co ???:mad::mad::mad: :D[/QUOTE] e myślę,że tym razem już będzie dobrze. Mailowałam wczoraj z nią,marlena rozmawiała przez telefon. Konkretna dziewczyna ;) Niech chociaż jeden szczeniak już pójdzie do domu,noo :mad:
-
[quote name='Andzike']Nooooo qrde :( :( :( a tak się wszystko ładnie układalo :([/QUOTE] Mhm ... ale słyszałam,że marlenka zwerbowała Cie do kolejnej wizyty :evil_lol::cool3:
-
[quote name='bebcik']a może dt u mnie, najlepiej od czerwca bo będę miała więcej czasu? Mam sunię astkę , jedynaczkę, ale może dogadałyby się?[/QUOTE] Oo :) Jeżeli do tego czasu nikt go nie zaadoptuje to propozycja jak najbardziej kusząca. Z sunią się dogada! a jak jeszcze będzie wykastrowany to jak najbardziej.
-
Kolejny dom odpadł. Pani z Bemowa powiedziała,że już nieaktualne.
-
zrobiłam jej gumtree :cool3: ale ma stanowczo za mało zdjęć
-
[quote name='Madallena']Mamy Tinke :) Kurcze... nie wiem co z Piekna. mgie, Ty ja widzialas, zadecyduj. Czy Piekna jest psiakiem malenkim (po odchudzeniu() czy malym? :) Z ta torebka to taka przenosnia :) Moj Pysio np jest maly a nie malenki. Wazy 8 kg i na Mikropsiaki juz sie nie nadaje ;) Piekna wydaje mi sie byc bardzo podobna...mgie , mow! :) My jej nie widzialysmy, mozemy polegac wylacznie na Tobie ;)[/QUOTE] Wiem,że macie Tinkę ale przypomnieć nie zaszkodzi :eviltong: Piękna nawet po odchudzeniu nie będzie mikropsiakiem. Śliczną małą sunią ale nie maleńka. Mam wykasować poprzedni post ?
-
[quote name='Madallena']Nie wiem.... Mozna ja wrzucic, znajac psiaki z Boguszc sa troche zapasione, wiec Piekna pewnie od razu na odchudzanie i 6 kg bezie miala. mgie, polecisz ja osobie, ktora chce psa do torebki ? :) Zależy jaka torebka. :evil_lol: Piękną na pewno trzeba odchudzić. Więcej zdjęć na wątku: http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce!!!W%C4%85tek-adopcyjny-Prosz%C4%99-nie-zamieszcza%C4%87-wpis%C3%B3w!!! Zdecydowanie mniejsza i ''do torebki'' jest Tinka,która łasi się jak kotek Ajj znaleźć dla niej dom :loveu:
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mitheithel']??[/QUOTE] :niewiem: hmm -
[quote name='AnnaA']Pan chyba z tych co to "erotoman-gawędziarz". Dziękujemy Andzike i przepraszamy za stracony czas. Watpię, żeby pan sie odezwał. Po zawodach![/QUOTE] AnnA możesz powiedzieć coś więcej o tej najmniejszej biało-brązowej suni?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce!!!W%C4%85tek-adopcyjny-Prosz%C4%99-nie-zamieszcza%C4%87-wpis%C3%B3w!!!?p=14562984#post14562984 Puszek płeć: pies wiek: 5-6 kastracja: tak stosunek do innych psów : przyjazny,żyje w zgodzie PUSZEK - pies, ok 5-6 lat, długowłosy, wykastrowany, łagodny troszkę nieśmiały, przywiązany do swojej nowej opiekunki, bardzo spokojny, nie ma odruchu ugryzienia jak się go złapie i weźmie na raczki nerwowo chodził po wybiegu jak się nim zainteresowaliśmy, śliczny, nie ma problemów z innymi psami. -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Muszka płeć: sunia wiek: ok 4 sterylizacja: TAK stosunek do innych psów : łagodna [img]http://img709.imageshack.us/img709/1696/1muszka.jpg[/img] [img]http://img104.imageshack.us/img104/9243/muszka.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/6986/muszka1.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/9339/muszka3.jpg[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Puszek [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7126/puszek8.jpg[/IMG] [img]http://img15.imageshack.us/img15/6708/puszek6.jpg[/img] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1922/puszek7.jpg[/IMG] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Puszek płeć: pies wiek: 5-6 kastracja: tak stosunek do innych psów : przyjazny,żyje w zgodzie PUSZEK - pies, ok 5-6 lat, długowłosy, wykastrowany, łagodny troszkę nieśmiały, przywiązany do swojej nowej opiekunki, bardzo spokojny, nie ma odruchu ugryzienia jak się go złapie i weźmie na raczki nerwowo chodził po wybiegu jak się nim zainteresowaliśmy, śliczny, nie ma problemów z innymi psami. [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6630/1puszek.jpg[/IMG] [img]http://img180.imageshack.us/img180/1258/pusek5.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/3533/2puszek.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/5476/puszek1.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/1732/puszek2.jpg[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Rudy [img]http://img192.imageshack.us/img192/3403/1rudy.jpg[/img] [img]http://img169.imageshack.us/img169/2410/rudy5.jpg[/img] [img]http://img156.imageshack.us/img156/6961/rudy6v.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/795/rudy7.jpg[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Rudy z Uszami płeć: pies wiek: 2 lata kastracja: do sprawdzenia stosunek do innych psów: zgadza się z innymi psami RUDY - Ma ok 2 lat, rok siedzi w schronisku, jest miły i kochany, dla odmiany od poprzednika spokojny. Robi super miny, ma wielkie uszy. [img]http://img215.imageshack.us/img215/9786/rudy3r.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/4382/rudy4.jpg[/img] [img]http://img709.imageshack.us/img709/4696/rudyd.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/451/rudy1.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/7749/rudy2.jpg[/img] -
Boguszyce!!!Wątek adopcyjny -Proszę nie zamieszczać wpisów!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Piękna [img]http://img90.imageshack.us/img90/1980/pieknaxx.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/8035/piekna22.jpg[/img] [img]http://img232.imageshack.us/img232/5056/29002613.jpg[/img] [img]http://img341.imageshack.us/img341/5140/piekna33.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1914/1linio.jpg[/IMG] Poznajecie przystojniaka? Więcej zdjęc i opis na wątku adopcyjnym [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce%21%21%21W%C4%85tek-adopcyjny-Prosz%C4%99-nie-zamieszcza%C4%87-wpis%C3%B3w%21%21%21?p=14543409#post14543409"]http://www.dogomania.pl/threads/183134-Boguszyce!!!W%C4%85tek-adopcyjny-Prosz%C4%99-nie-zamieszcza%C4%87-wpis%C3%B3w!!!?p=14543409#post14543409[/URL] Dodam,że ten pies ma sobowtóra. Więcej na wątku. -
Marlena chyba zadzwoni do Ciebie Pani po szczeniaka. Dzisiaj z nią mailowałam.
-
wrrr :silly::silly::silly: Agnieszka musi przez telefon lepiej tych ludzi maglować bo już drugi taki przypadek. Pani z Krakowa (od Cwaniaczka) też nie znalazła czasu na wizytę. :shake::shake::shake: Andzike serdecznie dzięki,że poświęciłaś swój czas.