-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Ciotka ja od rana próbuje wrzucić i podlinkowac banerki asta , królewicz , maksia , i brina i d**a nic mi nie wychodzi . Znecam się dziś nad tym dogo i nic z tego . A co u Królewicza???[/QUOTE] Nie wiem dlaczego masz problem z tymi banerami. U Królewicza nic nowego. Nikt nie dzwoni,nikt nie pyta... Czeka nadal -
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']To ja mocnno trzymam kciuki zeby Cwaniak mial swój kąt :)[/QUOTE] :mad: To jest wątek Królewicza... Nikt się o niego nie pyta ... -
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Mgie to cwaniaczek jedzie do domu ??? kurcze oby bo DT mu się chyba kończy ....[/QUOTE] Jak wizyta będzie na plus to pojedzie. :) Wizyta w sobotę na 100 % -
[quote name='andzia69']no to może faktycznie inny;) A czy Popek jest wykastrowany? no i jak on do kota? dzieci?...bo nie problem go wydać...gorzej, gdyby zjadl kota i miał coś do dzieci...[/QUOTE] Dlatego wizyta musi być przeprowadzona perfekcyjnie,żeby rozwiać wszelkie wątpliwośći. Pani powiedziała,że nie ma możliwośći żeby się nie udało. Kot lubi inne psy a ona jest zdeterminowana i będzie pracowała z psem. Ja już muszę iść,bo kończy mi się czas w kafejce. Jbc to kontakt tylko telefoniczny 697 357 545
-
[quote name='andzia69']to chyba do mnei też dzwonił podobny pan...mieszkanie w kamienicy, mieli asta...dzieci słyszalam w tle... telefon 724678... podałam ten tel właśnie Adze 1234, żeby sprawdziął dom, bo w Łodzi zatrzęsienie astow...no chyba, ze to nie ten domek[/QUOTE] Nie,telefon zaczyna się zupełnie inaczej. Ulica Więckowskiego
-
[quote name='andzia69']napisz coś bliżej - jaki to domek? jakbyś potrzebowala osoby do wizyty dla asta to pisz do Aga1234;)[/QUOTE] Pani dzisiaj miała cały dzień wolny,a w czwartek od godzin popołudniowych. Jakby się udało zrobić wizytę jeszcze w tym tygodniu to w sobote/niedziele mógłby wyjechać do domu. Mieszkanie w centrum Łodzi. W domu dwójka dzieci,kot. Z zainteresowaną rozmawiała Anna. Nie chce nic przeinaczyć. Podobno mają doświadczenie z takimi psami. Edit: Wysłałam pw do agi123
-
Przepiękny,kremowy kudłacz KRÓLEWICZ w środę wyjeżdża do Szwajcarii :)
mgie replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Na Cwaniaczka czeka Pan. Udało mi się znaleźć osobę na wizyte. Będzie w weekend O Królewicza nikt nie pyta. Jedyny telefon jaki nie zdążyłam odebrać był z zastrzeżonego ... ale już nie zadzwonił ponownie. -
[quote name='marlenka']mgie dawaj info jak będziesz cos wiedziała .[/QUOTE] No jak na złość dzisiaj miałam problem z internetem. Teraz piszę z kafejki internetowej. Dopiero teraz odebrałam maila od osoby która miała robić wizytę. Nie zdążyłam jej przekazać adresu ehhhh nie wiem
-
Świat wg Staffików i Yorki czyli perypetie Dżezika, Berty i Maleńkiej Gabinki :)
mgie replied to dzasta's topic in Foto Blogi
Czesio maczo pilnuje swojej kobiety. ;) [url]http://i39.tinypic.com/2vsrmkl.jpg[/url] -
[quote name='Karolcia_ko5']O super. . ;). Oby coś lepszego, konkretniejszego .[/QUOTE] Mam nadzieje :kciuki: Zasiedział się chłopak w tym schronie,że ho ho ...
-
[B]Astek ma szansę na dom w Łodzi (ścisłe centrum). Czekam na odpowiedź od jednej osoby czy będzie mogła przeprowadzić wizytę jeszcze w tym tygodniu. [/B]
-
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']bez Twojej pomocy by się nie udało a tak proszę zobacz jak się "rozbanerkowałam" :)[/QUOTE] Widzę,widzę tylko uważaj żeby [I][I]nie przeholować [/I] ;) Max to chybaa 500 x 100 [/I] -
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']a ja wiem :oops:[/QUOTE] Pierwsze koty za płoty ;) -
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']udało się :multi::multi::multi:, ślicznie dziękuję :lol:[/QUOTE] Uffff :) Nie wiem dlaczego przedtem nie wchodziły. -
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']nie wiem dlaczego ale i tak mi nie działają banerki :( robię wszystko zgodnie z Twoją instrukcją i nie działa...[/QUOTE] [url=http://www.dogomania.pl/threads/183308-A-liczny-Puszek-z-Boguszyc-szuka-kochajAE-cych-ludzi][img]http://i39.tinypic.com/ico1u9.png[[B]/ img][/ url[/B]] Wklej w podpis to tylko bez odstępów. mikoada ale cuda z tymi banerkami :-o:lol: Tak się to linkuje banery [url = link do wątku ] [img] adres zdjęcia [ /img] [/ url ] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szukamy kogoś do wizyty przed w W-wie na Woli. Znacie kogoś ? (dla Cwaniaczka ) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mgie replied to mru's topic in Już w nowym domu
Szukamy kogoś do wizyty przed w W-wie na Woli. Znacie kogoś ? -
Śliczny Puszek z Boguszyc już w swoim domku w Holandi !!!
mgie replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/../183308-A-liczny-Puszek-z-Boguszyc-szuka-kochajAE-cych-ludzi"][IMG]http://i39.tinypic.com/ico1u9.png[/IMG][/URL] Podlinkowany :D -
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183211-BRUNO-ONek-z-Boguszyc-pilnie-szuka-domu"][IMG]http://i44.tinypic.com/14qicx.png[/IMG][/URL] Mikoada teraz dopiero baner jest podlinkowany. Jeszcze daj mi wątek Puszka to jemu też podlinkuje. EDIT: już znalazłam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183308-A-liczny-Puszek-z-Boguszyc-szuka-kochajAE-cych-ludzi"][IMG]http://i39.tinypic.com/ico1u9.png[/IMG][/URL]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Fino podobny całkiem do Cwaniaczka :).[/QUOTE] No jak bracia ! -
[quote name='Piromanka']Jak to jej nie ma???!!! Jestem cały czas na posterunku. Obiecalam Mksiowi domek i mu znajdę ;-)[/QUOTE] Piromanko wysłałam zapytanie w sprawie tekstu do jednej osoby ... ale cisza. Może ty znasz kogoś kto to napisze ... hm a jak nie to ogłaszamy z tym co jest,bo szkoda marnować czas. :cool3: