Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='LadyBell']no proszę, ale się malutkiej poszczęściło. :)[/QUOTE] mhm ... mhm kto ją nie wziął niech żałuje ;)
  2. Jak się dzisiaj czują maluszki?
  3. Proszę usunąć z wątku mikropsiaków Tinę z Boguszyc. Mała wyjeżdża do Szwajcarii.
  4. [quote name='ostatniaszansa']Nie ten Misiek, nie ten Latek, ale ta Tinka :) jak tylko Gitta pstryknie nowe fotki, to wklejam...a Podhalanka wyszla superowo, nie? :) /Agnieszka[/QUOTE] oo to idę zdjąć Tinkę z wątku mikropsiaków :) Podhalanka wśród kwiatów bomba!
  5. [quote name='Sabina02']Cioteczki, prosze zerknijcie na to Allegro i powiedzcie czy ktorys z tych pisekow znalazl dom, bo chcialabym ogloszenie uaktualnic. [URL="http://www.allegro.pl/item1015181963_kudlatki_i_mix_pudle_czekaja_na_odmiane_losu.html"][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/item1015181963...iane_losu.html[/COLOR][/URL] Dzieki! :lol:[/QUOTE] [B]KUMPEL[/B] dawno temu wyjechał za granicę.
  6. [quote name='marlenka']Popek Ty chłopie nie masz szczęscia co ???[/QUOTE] Za 5 dni koniec aukcji :( brak jakiegokolwiek odzewu
  7. Chyba tylko cioteczki z dogo zachwyciły się Maksiem Nikt nie dzwoni ... [img]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-656.gif[/img]
  8. aaaale wątek spadł ... [img]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-655.gif[/img]
  9. [COLOR=DarkOrchid][B]Wszystkiego najlepszego dla Zosi [/B][/COLOR]:loveu::loveu: [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f83/starreyna/birthday_dog.gif[/IMG]
  10. No to pięknie :multi::multi::multi: tylko nie jestem pewna więc wkleję zdjęcia Ten Misiek? [URL]http://img534.imageshack.us/img534/5558/misiek1.jpg[/URL] Ten Łatek? [URL]http://img63.imageshack.us/img63/756/latekduzy1.jpg[/URL] Ta Tinka? [url]http://images49.fotosik.pl/280/c65195caf3df5760.jpg[/url] ps. zdjęcie podhalanki już na wątku :cool3:
  11. Na prośbę Agnieszki wklejam zdjęcie podhalanki,która [quote name='ostatniaszansa'] w schronisku większa cześć czasu spędzała w kacie na kanapie, nie reagując na nic. Jak jej próbowałam odczytać czipa, to odsuwała się, jakby sam dotyk ja bolał, biedactwo...[/QUOTE] a teraz skubie trawkę w ogródku p. Gitty. [img]http://img228.imageshack.us/img228/1601/podh.jpg[/img]
  12. [quote name='ostatniaszansa'] Pojechal razem z kilkoma innymi psami m.in. z biedna Podhalanka, ktora praktycznie sie nie ruszlaa w schronisku (a wczoraj zjadla filecik z reki i nazywa sie Hrabina :)), z urocza Tola od Agat[B]y, sliczna Sara od Jozefa.[/B][/QUOTE] Agnieszka z ta Sarą w typie kaukaza? Jeśli tak to proszę o potwierdzenie- zaktualizuje na wątku adopcyjnym.
  13. Wczoraj miał być wyjazd. Jak znajdą chwile to dziewczyny z OS na pewno coś napiszą.
  14. Jedna mniej ! zawsze to lepiej :) gumtree [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ro-NE-KOLORY-7-tygodniowe-szczeniaki-do-oddania-WARKA-WaWa-W0QQAdIdZ201891699[/url]
  15. Kawał dobrej roboty! W porę zdążyliście ze sterylką. Dobrze,że MK nie ukryła tej suki przed wami. :shake:
  16. [quote name='marlenka']Pani zapytała o sunie , więc jej powiedziałam , [B]nagadałam się wszystko ok a on mi wyskakuje z [/B]tekstem " a jak moge odebrac tego pudelka " a ja szczena o podłoge , myślałam ze nie dosłyszałam i pytam "jakiego pudelka" , a Pani " bo pisze w ogłoszeniu ze podrzucono pudle" to ja sru do cafe ... i patrze a tam "znalezionao W pudle" i mówie Pani a ona " a to ja źle przeczytałam - przepraszam do widzenia"[/QUOTE] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] gdzie to pudle,gdzie to pudle Ja z kolei wszystko pięknie napisałam o Osie,o warunkach adopcji itp a Pani odpisała ''nie bierzemy'' [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-106.gif[/IMG]
  17. :megagrin::megagrin::megagrin:[quote name='marlenka']Nasze maluszki sa w metrze :) dzwoniła Pani o pudle , bo napisane jest ze podrzucone w pudle , a pani myslała ze znalezione pudle , ech....[/QUOTE] buahahahaha przecież widać,że to nie pudelki Idę looknąc na cafe
  18. Czekamy na relacje [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-539.gif[/IMG]
  19. [quote name='mitheithel']Dzis wielki dzień! Cwaniak przyjeżdża do nowego domku!:) [B]Ja zjechałam już z Poznania, więc co jakiś czas wypatruje czy juz są ;)[/B][/QUOTE] Daj znać jak dojadą. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  20. [quote name='marlenka']dobra to zacznę jak cos to AnnaA mnie poprawi :) Czarna : ( Zosia) - spokojna , raczej taka ułozona ( jesli tak można powiedzieć o szczeniaku ) w samochodzie jechała spokojnie. Spokojna . Brazowa :Marysia - największa , najwiekszy urwis , jak ona jje to inne nie moga podejść do miski , żywiołowa , łobuziak . Ciemniejsza - brązowa Marta , taka spokojna sunia , obzyganiec mały ( w aucie zwymiotowała na moją siostrę :) ) Radosna jak to szczeniak . W każdym razie - sunie nie sa nieśmiałe .....[/QUOTE] No to jak będą ludzie dzwonić to opowiesz o nich ładnie :siara: Ogłaszam dalej ...
  21. [quote name='marlenka']Aniu ta czarna jest tez super , ta najwieksza to zołza , już w schronisku mi mówili ze ona się najje i dopiero reszta może podejść :) [B]Mgie wiesz co jakos klikłam se na Twoje ogłoszenie i one nie są już nieśmiałe do człowieka , one się pchają do miziania , właża pod nogi , biegają za nogami [/B]:)[/QUOTE] Teraz już nie będę zmieniała treści w ogłoszeniach ale .. O każdym szczeniaku proszę po 3 zdania ; P Tylko nie imionami,bo i tak nie zapamiętam :mdleje:
  22. gumtree.pl [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ro-NE-KOLORY-7-tygodniowe-szczeniaki-do-oddania-WARKA-WaWa-W0QQAdIdZ201546113[/URL] e-zwierzak szczeniak 1 [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11730/[/URL] e-zwierzak.pl -szczeniak 2 [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11729/[/URL] e-zwierzak.pl -szczeniak 3 [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/11731/[/URL] adopcjapsa.pl x5 [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,14957,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,14957,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,14957,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,14957,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,14957,Lw==.html[/URL] kupiepsa.pl -szczeniak numer1 [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57885[/URL] kupiepsa.pl -szczeniak numer 2 [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57886[/URL] KUPIepsa-szczeniak numer 3 cafeanimal sunia numer 1 [url]http://www.cafeanimal.pl/index.php/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SZCZENIAK-1,14010[/url] cafeanimal sunia numer 2 [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SZCZENIAK-2,14011[/url] cafeanimal sunia numer 3 [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniak-3,14012[/url]
  23. Billa też ? :placz::placz::placz: ja nie mogę
  24. [quote name='bebcik']OK,to polecam się :) ja to najbardziej lubię bezjajecznych chłopaków :) Moja sunia tez po sterylce :)[/QUOTE] Mam informacje,że Popek jest już wykastrowany.
×
×
  • Create New...