Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. W takim razie zatrzymuje się w połowie ogłoszeń i czekam na informacje. :)
  2. Lepsze, wyraźniejsze zdjęcia muszą być.
  3. Sterylizacja przede wszystkim. Jeżeli potrzebujecie jeszcze osoby do wizyty w Smardzewie to szajbus poleca skontaktować się z Fundacją Pomagajmy Razem -Zwierzeta w Potrzebie. Będę miała do rozdysponowania drobną kwotę z jednego pakietu ogłoszeniowego więc podaj mi numer konta na Pw waszej Fundacji.
  4. może była kupiona jako szczeniak [B]papillon[/B] ? [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7d/Outdoor_Continental_Toy_Spaniel_Papillon.jpeg[/url] Malinka - boguszycki pies motyl hah Dajcie znać kiedy można ogłaszać.
  5. Ja się wcale nie śmieje .... moje bulwy czasami w różowych się lansują :siara: Proszę o informacje nt. Malinki. Jest CUUUUDNA :loveu:
  6. Max z różową obróżką :evil_lol: [img]http://img703.imageshack.us/img703/6889/maxczwartek2.jpg[/img] REX [img]http://img683.imageshack.us/img683/41/rexczwartek2.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/4600/rexczwartek3.jpg[/img]
  7. CZOKO [img]http://img192.imageshack.us/img192/3695/czoko11sierpnia1.jpg[/img] [img]http://img198.imageshack.us/img198/520/czokoczwartek5.jpg[/img] LILU [img]http://img508.imageshack.us/img508/7465/liluczwartek1.jpg[/img] [img]http://img542.imageshack.us/img542/9248/liluczwartek3.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/3190/liluczwartek4.jpg[/img]
  8. Zapytaj Ewe z ostatniejszansy czy nie ma zapisanych jakiś kontaktów do chętnych na labradora. Po 8 mc Sonego zgłosiło się wielu chętnych.
  9. Dla Lizaka tablica.pl z nowymi zdjęciami. [URL]http://tablica.pl/oferta/lizak-jak-terrier-niemiecki-kocha-ludzi-psy-uwielbia-rozdawac-calusy-IDfTQR.html[/URL] Fajnie, że Oliwka ma dom. Ile teraz macie psów pod opieką w hotelach ?
  10. nowa tablica.pl [url]http://tablica.pl/oferta/norka-czarno-podpalany-wesoly-szczeniaczek-szuka-domu-IDfNAt.html[/url]
  11. Czy był jakiś telefon z Metra ? Na kogo są podane telefony ?
  12. Taki nick. Tutaj jest wątek labradorów w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie?p=17420785#post17420785[/url]
  13. Rudi dostał propozycje okładki w pewnym magazynie ? Przesyłam na PW do santino
  14. cafe i tablica.pl [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/FOKA,45799[/url] Dzwonił ktoś z poprzednich ogłoszeń ?
  15. Zgierz k. Łodzi ta mapa to w ogóle nie aktualna jest....
  16. bez przesady ;) Bardzo ważne - A może Wy znacie kogoś ze Zgierza do wizyty przedadopcyjnej?
  17. O, no to fajnie, że coś się dzieje. tablica.pl dla Lizaka [url]http://tablica.pl/oferta/lizak-jak-terrier-niemiecki-kocha-ludzi-psy-pojetny-i-bystry-psiak-IDfxBX.html[/url]
  18. [quote name='ostatniaszansa']nadwage to ma BOBIK, ktory przy wysokosci jamnika wazy 13,80kg.../Agnieszka[/QUOTE] I to pewnie SBD miała na myśli. ;)
  19. Pytał ktoś o Oliwkę, Lizaka ?
  20. Reksio w metrze !!! [url]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/url]
  21. Serwisy ogłoszeniowe są wypełnione po brzegi ogłoszeniami szczeniaków i to takimi, które w dorosłości będą maleńkie. Takie duże psy mają znacznie gorzej.
  22. Nowa tablica.pl dla Grety [url]http://tablica.pl/oferta/greta-5-miesiecy-ciekawe-umaszczenie-serce-pelne-milosci-adoptuj-IDfnfZ.html[/url]
  23. Mimo okresu wakacyjnego w sprawie boguszków niezły ruch. Oby wszystkie znalazły nowe domy.:kciuki::kciuki::kciuki:
  24. [quote name='sleepingbyday']no, nie doczekałam się na działający link, ale mądra jestem to i znalazłam sobie wąteczek. wysłałam info o szczeniakach w pewne miejsce i mam nadzieję, że zadziała.[/QUOTE] linki były w każdym możliwym wątku haha :eviltong::eviltong::eviltong: nie zauważyłaś
×
×
  • Create New...