-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
W takim razie zatrzymuje się w połowie ogłoszeń i czekam na informacje. :)
-
Lepsze, wyraźniejsze zdjęcia muszą być.
-
CZOKO [img]http://img192.imageshack.us/img192/3695/czoko11sierpnia1.jpg[/img] [img]http://img198.imageshack.us/img198/520/czokoczwartek5.jpg[/img] LILU [img]http://img508.imageshack.us/img508/7465/liluczwartek1.jpg[/img] [img]http://img542.imageshack.us/img542/9248/liluczwartek3.jpg[/img] [img]http://img695.imageshack.us/img695/3190/liluczwartek4.jpg[/img]
-
Zapytaj Ewe z ostatniejszansy czy nie ma zapisanych jakiś kontaktów do chętnych na labradora. Po 8 mc Sonego zgłosiło się wielu chętnych.
-
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
mgie replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dla Lizaka tablica.pl z nowymi zdjęciami. [URL]http://tablica.pl/oferta/lizak-jak-terrier-niemiecki-kocha-ludzi-psy-uwielbia-rozdawac-calusy-IDfTQR.html[/URL] Fajnie, że Oliwka ma dom. Ile teraz macie psów pod opieką w hotelach ? -
nowa tablica.pl [url]http://tablica.pl/oferta/norka-czarno-podpalany-wesoly-szczeniaczek-szuka-domu-IDfNAt.html[/url]
-
Taki nick. Tutaj jest wątek labradorów w potrzebie [url]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie?p=17420785#post17420785[/url]
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mgie replied to santino's topic in Już w nowym domu
Rudi dostał propozycje okładki w pewnym magazynie ? Przesyłam na PW do santino- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
mgie replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
cafe i tablica.pl [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/FOKA,45799[/url] Dzwonił ktoś z poprzednich ogłoszeń ? -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
mgie replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zgierz k. Łodzi ta mapa to w ogóle nie aktualna jest.... -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
mgie replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
bez przesady ;) Bardzo ważne - A może Wy znacie kogoś ze Zgierza do wizyty przedadopcyjnej? -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
mgie replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
O, no to fajnie, że coś się dzieje. tablica.pl dla Lizaka [url]http://tablica.pl/oferta/lizak-jak-terrier-niemiecki-kocha-ludzi-psy-pojetny-i-bystry-psiak-IDfxBX.html[/url] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']nadwage to ma BOBIK, ktory przy wysokosci jamnika wazy 13,80kg.../Agnieszka[/QUOTE] I to pewnie SBD miała na myśli. ;) -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
mgie replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Pytał ktoś o Oliwkę, Lizaka ? -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
mgie replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Nowa tablica.pl dla Grety [url]http://tablica.pl/oferta/greta-5-miesiecy-ciekawe-umaszczenie-serce-pelne-milosci-adoptuj-IDfnfZ.html[/url]