-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Oby jutro świeciło słońce nad Boguszycami. Mailuje właśnie z Panią zainteresowaną adopcją Chestera i ... pomału tracę cierpliwość :mad: ile razy można pisać, żeby zatelefonowała po więcej inf ... Ostatnia wiadomość ,, A mogłaby mi Pani wysłać link do tej strony z Chesterem? Zgubiłam tą stronę, a nie wiem jak ją znaleźć''.
-
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Bazarek ogłoszeniowy dla Rurka [url]http://www.dogomania.pl/threads/211909-Bazar-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-niecierpliwych.-7-pakiet%C3%B3w.-Dla-Rurka-Norkowskiego.-Do-31.07?p=17335647#post17335647[/url] zamawiać pakiety, podrzucać ;) -
[quote name='ostatniaszansa']Tommy juz do Ciebie popedzil :) Jak dobrze pojdzie, to Sony bedzie grzal tyleczek w Szwajcarii, czekam na ostateczne potwierdzenie :)... zastanawiam sie, czy nie wynajac kilkunastu busow i nie wyslac schroniska do Brigitte tak za jednym zamachem - byloby szybciej :)/Agnieszka[/QUOTE] Dajmy jakąś szansę rodakom ;) Dobrze, że piszesz to skupie się bardziej na szczeniakach.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia pięknej DIANY-NUSHI z nowego domu. :) [img]http://img714.imageshack.us/img714/8389/diananushiawnowymdomku3.jpg[/img] [img]http://img828.imageshack.us/img828/3139/diananushiawnowymdomku2.jpg[/img] [img]http://img233.imageshack.us/img233/227/diananushiawnowymdomku.jpg[/img] -
[COLOR=red][B]BARDZO PILNE NA JUŻ!!!! wizyta przedadopcyjna w miejscowości Kozioł k. Pisza niedaleko Łomży. Bardzo , bardzo prosimy [/B][/COLOR] [COLOR=black]Rozmowy na wszelkie fronty zostały przeprowadzone , zgadzają się na wszystkie nasze warunki wynikające z umowy adopcyjnej . Głównie chodzi o wgląd w warunki dla psa ( szczeniak ok. 10 tygodniowy no w typie onka ) Zwracamy koszty przejazdu ; paliwo czy bilety ( paliwo na fakture na Fundacje Ostatnia Szansa ). kolejna podrzucona do przytuliska bieda ma szansę na dom. Nasze telefony 513 430 207 509 201 457 [/COLOR] Ewa i Agnieszka
-
[COLOR=red][B]BARDZO PILNE NA JUŻ!!!! wizyta przedadopcyjna w miejscowości Kozioł k. Pisza niedaleko Łomży. Bardzo , bardzo prosimy [/B][/COLOR] [COLOR=black]Rozmowy na wszelkie fronty zostały przeprowadzone , zgadzają się na wszystkie nasze warunki wynikające z umowy adopcyjnej . Głównie chodzi o wgląd w warunki dla psa ( szczeniak ok. 10 tygodniowy no w typie onka ) Zwracamy koszty przejazdu ; paliwo czy bilety ( paliwo na fakture na Fundacje Ostatnia Szansa ). kolejna podrzucona do przytuliska bieda ma szansę na dom. Nasze telefony 513 430 207 509 201 457 [/COLOR] Ewa i Agnieszka
-
[COLOR=red][B]BARDZO PILNE NA JUŻ!!!! wizyta przedadopcyjna w miejscowości Kozioł k. Pisza niedaleko Łomży. Bardzo , bardzo prosimy [/B][/COLOR] [COLOR=black]Rozmowy na wszelkie fronty zostały przeprowadzone , zgadzają się na wszystkie nasze warunki wynikające z umowy adopcyjnej . Głównie chodzi o wgląd w warunki dla psa ( szczeniak ok. 10 tygodniowy no w typie onka ) Zwracamy koszty przejazdu ; paliwo czy bilety ( paliwo na fakture na Fundacje Ostatnia Szansa ). kolejna podrzucona do przytuliska bieda ma szansę na dom. Nasze telefony 513 430 207 509 201 457 [/COLOR] Ewa i Agnieszka
-
Zastanawiam się, która szczotka byłaby odpowiedniejsza dla małego psa ( bolończyk) : Maxi Pin Soft miękka z 20 mm igłami czy maxi pin mała z 27 mm ?
-
Sony ma dom.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Wspaniała metamorfoza Homera. Ukłony dla Właścicieli. Ciąg dalszy zdjęć Darmy uśmiechnięta nawet przez sen [img]http://img688.imageshack.us/img688/948/20110719205635.jpg[/img] ciasne ale własne :razz: [img]http://img717.imageshack.us/img717/1329/darma.jpg[/img] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[img]http://img202.imageshack.us/img202/102/cimg0775a.jpg[/img] [img]http://img51.imageshack.us/img51/8255/cimg0773y.jpg[/img] [img]http://img851.imageshack.us/img851/5017/cimg0778.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/5486/cimg0780.jpg[/img] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[img]http://img811.imageshack.us/img811/9388/cimg0767k.jpg[/img] [img]http://img703.imageshack.us/img703/681/cimg0768b.jpg[/img] [img]http://img856.imageshack.us/img856/5477/cimg0769k.jpg[/img] [img]http://img97.imageshack.us/img97/2723/cimg0770y.jpg[/img] [img]http://img853.imageshack.us/img853/2426/cimg0772.jpg[/img]