-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
[SIZE=1]Jestem,już jestem. Komputer odmówił posłuszeństwa na te parę dni :angryy:[/SIZE] Nugacik fajny...nie powiem . Taki napakowany ratler:cool3: Wyobrażam go sobie na kolankach jakiejś miłej,starszej Pani. A teraz idę stukać ogłoszenia
-
[B]Marlenka[/B] to ja robiłam ogłoszenia ;) i wszystkie są aktualne... Dzisiaj jednak zamierzam je zrobić od nowa żeby były na pierwszej stronie
-
KRAKÓW - sunia golden/Owczarek ŚRODKOWOAZJATYCKI(?)SZUKA JEDNAK DOMKU
mgie replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Niektórzy tak bardzo chcieliby mieć większy ogród ... a tu ogród jest przeszkodą ... -
[B]irenaka [/B]uff jak się ciesze,że się wyjaśniło. Już się bałam,że coś pokręciłam z numerem konta.:shake: Przepraszam za kłopot i zamieszanie. edit. Wysłałam dane trzeciej osoby.
-
[SIZE=1][B]Freya73[/B] jak dla mnie twoje skojarzenia są co najmniej dziwne. Konopielka mówi o zderzeniu tradycyjność z nowoczesnością. O odwadze [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=1] jaką trzeba się wykazać, by iść pod prąd...by pomimo trudności nie ustawać. [U]I jak dla mnie o tym ,że nie można zamykać się, na to co nowe,dziwne. [/U] Gdzie tu skojarzenia z szczybronka hm.. ps Książka świetna,niektóre powiedzonka pamiętam do dziś ;) [/SIZE][/FONT][B]elmira[/B] ja mam 2 psy...jak to będzie wyglądało po przerobieniu..'szczybronki' :phaha Pasowało by do nich [SIZE=1]w okresie nauki zachowywania czystości w domu [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=1]:lol:[/SIZE][/FONT]
-
Ja również wpłacałam 9 czerwca (podobnie jak moje koleżanki) i nie widzę wpłat.
-
[B]Kto dorzuci się do sterylki?[/B] :razz:
-
Faktycznie z dwojga złego wole Ciaputkę, bo stokrotek są milioony [SIZE=1](wkurza mnie ta reklama lotto)[/SIZE] ale głos na szcz...... podtrzymuję. :lol: Tamta Pani to też dobra ..mówi,że Bzibzia koszmarne a Mara to co ? :roll::lol:[I] Mara- istota półdemoniczna,, która nocą męczyła śpiących, wysysając z nich krew. [/I]
-
Fajnego ma irokeza :grins: [url]http://img195.imageshack.us/img195/6623/obraz1991.jpg[/url]
-
Głowa typowa jak u dalmatów :megagrin::megagrin::megagrin: [SIZE=1]padłam [/SIZE]
-
Również mam bulwę z tej hodowli. Ally przekochana. :loveu:
-
[quote name='aldira'], no i będzie miało dobry wpływ na adopcje pieska , gdyż imie jest wabikiem dla człowieka ;)[/quote] Dla tej Daisy wabik nie działa :-( [SIZE=1] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-daisy-kupka-nieszczescia-na-dwoch-lapkach-pomozmy-jej-schron-radom-136532/[/url] [/SIZE]
-
[quote name='NusiaiJa']no tak, lepiej mieć yorka, do tego z metryczką rodowodową. Snobizm ludzki nie zna granic. [/quote] To zdanie tego nie potwierdzało. Ok. nie róbmy offa na wątku[SIZE=5][B][COLOR=Black] KUNDZI[/COLOR][/B][/SIZE]
-
[quote name='NusiaiJa']no tak, lepiej mieć yorka, [B]do tego z metryczką rodowodową. [/B][/quote] Jeżeli miałby metryczkę to chwała Bogu!! ... niestety coraz więcej jest kundli w typie yorka kupowanych na allegro. Edit. aha i nie uważam,że posiadanie psa z rodowodem do snobizm ! a rasowy= rodowodowy ,pamiętaj