-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
[quote name='mgie'] Trzeba być konsekwentnym a poza tym [B][SIZE=1][COLOR=DarkOrchid]szczybrocha[/COLOR][/SIZE] [/B]szybciej wpadnie w oko chętnym w stosie ogłoszeń...niż taka np Maja [/quote] Jak nie ma wytłumaczenia,jak nie ma... to jest wszystko skrzętnie przemyślane pijarowo ... a nie tam tłumaczenia ,że podobna do stokrotki... Aha i ja głosuje na [B][COLOR=DarkOrchid]szczybroche [/COLOR][/B]a nie bronkę :eviltong: Chandler- ''Szczybronkę mam ochotę wywalić z rankingu'' Ja to sobie zapamiętam. ..
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
mgie replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Zawsze mówiłam,co dwa jamniki to nie jeden...a trzy ;) -
[B]NusiaiJa -muszę cie zmartwić,tutaj wiek odgrywa zasadniczą role![/B] - dokładnie tak jak powiedziała [B]nika28[/B]. Dla większości ludzi [SIZE=1](nie z dogo)[/SIZE] taki wiek od od razu przekreśla psa. Teraz problem jest z domem dla młodzików 2 letnich,z domami dla szczeniaków a co dopiero z 11 suczką. Taka jest szara rzeczywistość!
-
Suczka chyba dotychczas mieszkała w bloku,[B]zuzka[/B] tak ? ,więc chyba jest już przyzwyczajona do mieszkania a co do zostawiania samemu ...starsze psiaki większość czasu spędzają w swoich legowiskach ...[SIZE=1]. (przynajmniej mój jamnik tak robił:lol:)[/SIZE]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5383.html"][COLOR=Black]CoolCaty[/COLOR][U][COLOR=Black] wykonałaś kawał wielkiej roboty! Brawo[/COLOR] [/U][/URL] -
Ja głos oddaje na [SIZE=1][COLOR=DarkOrchid][B]szczybrochę[/B][/COLOR][/SIZE] wiadomo ;) Trzeba być konsekwentnym a poza tym [B][SIZE=1][COLOR=DarkOrchid]szczybrocha[/COLOR][/SIZE] [/B]szybciej wpadnie w oko chętnym w stosie ogłoszeń...niż taka np Maja [SIZE=1] (waldi481 bez urazy,imię ładne ale zbyt pospolite jak dla naszego cudaczka:cool3:)[/SIZE] [SIZE=1](elmira,co z Tobą.. miałyśmy działać wspólnie ;)[/SIZE]
-
Tylko ten wiek gra na jej niekorzyść. :shake:
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
na pewno tak :cool3: -
To [SIZE=4][B]wspaniale[/B][/SIZE]! Powodzenia piesku w nowym domku. [SIZE=1] (ściągam ogłoszenia)[/SIZE]
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mgie replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
no fajnie... a ja go tyle czasu jako dziewczynkę ogłaszałam :shake: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A propos allegro... dlaczego nie sprzedała się [U]ani jedn[/U]a cegiełka ? :shake::shake: -
Śliczny pies jak Prosiaczek wyrwany śmierci PILNIE POTRZEBNY DT!!
mgie replied to paros's topic in Już w nowym domu
[B]paros[/B] koniecznie wstaw zdjęcia biedaka :-(