Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='mgie'] Trzeba być konsekwentnym a poza tym [B][SIZE=1][COLOR=DarkOrchid]szczybrocha[/COLOR][/SIZE] [/B]szybciej wpadnie w oko chętnym w stosie ogłoszeń...niż taka np Maja [/quote] Jak nie ma wytłumaczenia,jak nie ma... to jest wszystko skrzętnie przemyślane pijarowo ... a nie tam tłumaczenia ,że podobna do stokrotki... Aha i ja głosuje na [B][COLOR=DarkOrchid]szczybroche [/COLOR][/B]a nie bronkę :eviltong: Chandler- ''Szczybronkę mam ochotę wywalić z rankingu'' Ja to sobie zapamiętam. ..
  2. Zawsze mówiłam,co dwa jamniki to nie jeden...a trzy ;)
  3. [B]NusiaiJa -muszę cie zmartwić,tutaj wiek odgrywa zasadniczą role![/B] - dokładnie tak jak powiedziała [B]nika28[/B]. Dla większości ludzi [SIZE=1](nie z dogo)[/SIZE] taki wiek od od razu przekreśla psa. Teraz problem jest z domem dla młodzików 2 letnich,z domami dla szczeniaków a co dopiero z 11 suczką. Taka jest szara rzeczywistość!
  4. Zofia.Sasza bardzo dziękuje za to PRAWIE . Ciaputka jest dla mnie number two:loveu:
  5. Elmira,no ładnie..nie mów mi ,że się przestraszyłaś szpicoteriera:mad:
  6. Suczka chyba dotychczas mieszkała w bloku,[B]zuzka[/B] tak ? ,więc chyba jest już przyzwyczajona do mieszkania a co do zostawiania samemu ...starsze psiaki większość czasu spędzają w swoich legowiskach ...[SIZE=1]. (przynajmniej mój jamnik tak robił:lol:)[/SIZE]
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5383.html"][COLOR=Black]CoolCaty[/COLOR][U][COLOR=Black] wykonałaś kawał wielkiej roboty! Brawo[/COLOR] [/U][/URL]
  8. Ja głos oddaje na [SIZE=1][COLOR=DarkOrchid][B]szczybrochę[/B][/COLOR][/SIZE] wiadomo ;) Trzeba być konsekwentnym a poza tym [B][SIZE=1][COLOR=DarkOrchid]szczybrocha[/COLOR][/SIZE] [/B]szybciej wpadnie w oko chętnym w stosie ogłoszeń...niż taka np Maja [SIZE=1] (waldi481 bez urazy,imię ładne ale zbyt pospolite jak dla naszego cudaczka:cool3:)[/SIZE] [SIZE=1](elmira,co z Tobą.. miałyśmy działać wspólnie ;)[/SIZE]
  9. Tylko ten wiek gra na jej niekorzyść. :shake:
  10. To [SIZE=4][B]wspaniale[/B][/SIZE]! Powodzenia piesku w nowym domku. [SIZE=1] (ściągam ogłoszenia)[/SIZE]
  11. no fajnie... a ja go tyle czasu jako dziewczynkę ogłaszałam :shake:
  12. Poprosiłam o allegro [SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/f942/zrobie-allegro-139480/#post12471685[/SIZE]
  13. Ostatnio ktoś na forum napisał,że ma [B]Yorkashire [/B]:evil_lol: Więc może Marcel jest tym YORKAshire ;)
  14. Chandler co mają znaczyć te ':oops::oops::oops:' ? hę:mad:
  15. za mało wyrazisty jak dla mnie ....ale ładny
  16. [quote name='elmira']Aha! Tylko jak to zdrabniać???:roll:[/quote] hm...szczybroszunia...? [SIZE=7][B]SZCZy[/B][B]BROCHA[/B][/SIZE] rulez
  17. [SIZE=1]w kuuupie siła ;) w takim razie trzeba[B] szczybrochę[/B] promować puki nie ma tych od Ciaputki:diabloti:[/SIZE]
  18. elmira czyżbyś była entuzjastką [SIZE=5][B] SZCZYBROCHY ? :klacz::klacz::klacz:[/B] [/SIZE]
  19. [quote name='Chandler'][B]Kiedy będą fotki Bzibzi??? :cool1:[/B][/quote] zapytała Chandler ... :roll: tyle już czasu w domku siedzi a tu ani jedna fotencja ...
  20. proponuje [B]SZCZYBROCHĘ[/B] :diabloti: dobra,dobra bo Chandler nie nadąży z dopisywaniem ;)
  21. A propos allegro... dlaczego nie sprzedała się [U]ani jedn[/U]a cegiełka ? :shake::shake:
  22. [B]paros[/B] koniecznie wstaw zdjęcia biedaka :-(
×
×
  • Create New...