-
Posts
5410 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olga7
-
A może coś by bylo z tych domów dla pudli o ktorych pisala coronaaj niedawno u was chyba na wątku ,tym pudlowym chyba albo ogolnym schronu Szczytna ?? A tam dac kudlacza Kacpra czarnego -gryzionego i gnębionego w kojcu ?? [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6893/dsc02436zmniejszaczpl83.jpg[/IMG]
-
No ,to emocji Biafrze i domownikom nie zabraklo ..:razz:..A ja myslalam,że ta Maczka to taka potulna ,wystraszona ciężko psina i nawet nie warknie a da się jakoś wyprowadzić choc na spacer,a o skakaniu po stołach ,łóżkach i ucieczkach ze szklaną wody w pysku nawet nie śnilam.To jednak Dumka jest nieco mniej przebojowa,mimo wszystko .Choć po wyczynach w ostatnim domu i teraz u Biafry-kombinowaniu ,też aniolkiem spokojnym nie jest a zdesperowaną psicą ogarniętą przede wszystkim chęcią ucieczki -najlepiej do martki i innych w schronie chyba.:razz: A że sunie nie czuć specyficznym zapaszkiem schronu oraz wygladają na domowe,zadbane psy -to zasluga niewątpliwa pracowników schroniska w Koninie-i bardzo dobrze świadczy to o traktowaniu i utrzymaniu /żywieniu ,kondycji/ psów pod ich opieką !!!
-
[quote name='magenka1']U nas na północy nie ma dużo dogomaniaków, na razie szukamy jeszcze osoby która przetrzyma Filipka od 12 do 18 sierpnia wtedy Pani właścicielka wyjeżdza[/QUOTE] Wynika z tego,że tam na czas nieobecności wlaścicielki w tym hoteliku nie będzie żadnego psa ,gdyż nie ma komu zajmowac się nimi ? Bo chyba są tam jeszcze inne psy powierzane opiece? Chyba,że wyjeżdzają wszyscy domownicy razem i wczesniej już nie pzryjmują zadnych psow do hoteliku ,albo nie ma chętnych,czyli klientów zostawiających tam psy. Na ogół w takich hotelikach zostaje ktos z domowników i zajmuje się psami ,ale może tam są inne uklady i zwyczaje ? Albo nie przyjmowano psow ze względu na ten wyjazd wlasnie .
-
[SIZE=5][COLOR=magenta][B]Kto pokocha miłego,madrego Ami ???[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2395/cb48003306ad4221med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE]
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Olga7 replied to erka's topic in Już w nowym domu
Tak dlugo Teri już czeka w Dt na nowy dom i nic ...:shake: [SIZE=3][COLOR=blue][B]Może jednak poszczęsci się i Teri znajdzie w koncu swoych dobrych ludzi ?[/B][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='BUDRYSEK']nadal nie mozna zalozyc mu obrozy :( wszyscy sie Go boja bo podobno skacze ale mi pokazuje tylko zabki[/QUOTE] Może by z tym ślicznym PONem bylo jednak tak ,jak np.z jamniczkiem ze schronu w Szczytnie? Ten Kacperek też bal się ludzi ,fakt,że dużo jednak mniej ,ale on byl w schronie aż 4 lata .Bal się panicznie smyczy także ,ale przy zabieraniu do nowego domu ,jakoś zawiązano mu pyszczek,by nie gryzl i zalożono jedanl szelki i sam poszedl 2 km do nowego domu.Powoli przyzwyczail się do szelek i smyczy-nosil szelki 2 dni dzien-noc,zeby nie stresowac go kolejnym zakladaniem a teraz juz nie ma problemów z tym. Być może ten PONek nie mial nigdy szelek albo boi się zbyt bliskiego kontaktu z ludzmi ,gdyż doznal wczesniej duzo krzywdy.A atmosfera schronu też potęguje strach.Może jednak niedlugo zaufa nieco komuś z was i da do siebie podejsc ?
-
Wstawilam fot.Zahirka do tego wątku ,choć nie jest psem krótkowlosym ,ale ma piękną kasztanową sierść.[B].[/B].[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211699-Odpowiedzialny-dom-szuka-niedu%C5%BCego-czekoladowego-psa-lub-suki.?p=17354398#post17354398"]http://www.dogomania.pl/threads/211699-Odpowiedzialny-dom-szuka-niedu%C5%BCego-czekoladowego-psa-lub-suki.?p=17354398#post17354398[/URL]
-
Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(
Olga7 replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspominam i ja sunię ,ktora tyle wycierpiala z powodu okruciucieństwa swych wlaścicieli -podlych ludzi ......Biegaj tam za TM suniu szczęsliwa ..Choć na koniec życia bylaś szczęśliwa, kochana i bezpieczna . -
[SIZE=4][COLOR=blue][B]Czasu b.malo a tam więcej psów jest zagrożonych wywózką do schronu w Myslowicach .....Jak im pomoc ,kiedy brak miejsca w dt i uzbieranych pieniedzy ?? Pieniądze moze by się uzbieralo ,ale gdzie te psy umieścić ?? Kto wie o o wolnych dt ?? Psy szykowane do wywózki do Myslowic mają tylko kilka dni czasu na uratowanie ich :[/B][/COLOR][/SIZE][INDENT] [B][COLOR=#ff0000]Budrysek : SPRAWA ZYCIA LUB ŚMIERCI!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/209933-Dziadzius-z-wypadajacymi-zabkami...PILNIE-DT%21%21%21POMOCY%21/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/COLOR][/B]dziewczyny te psiaki maja kilka dni na znalezienie czegokolwiek...jezeli nic nie znajdziemy jadk do myslowic a tam to juz wiadomo co Je czeka [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] moze bedziecie mialy jakies pomysly? blagam o pomoc [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [B]ONka Lara[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2113...ana...-ZERKNIJ[/COLOR][/URL]! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2350/8ef4ff5fdb003cfamed.jpg[/IMG][/URL] [B]Lucas[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210023-Urokliwy-Lukas-patrzy-t%C4%99sknym-wzrokiem-zza-schroniskowych-krat.Doczeka-swojej-szansy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2100...-swojej-szansy[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://images8.fotosik.pl/2268/b89a529f012075a6med.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B]Ami[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211800-Ofiara-okresu-letniego-Ami-pi%C4%99kny-trikolorek-szuka-mi%C5%82o%C5%9Bci-w-ramionach-cz%C5%82owieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2118...ach-człowieka[/COLOR][/URL]. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2395/cb48003306ad4221med.jpg[/IMG][/URL] [B]ONek Max[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210518-Owczarek-Max-ca%C5%82e-5-lat-swojego-%C5%BCycia-sp%C4%99dzi%C5%82-w-kojcu-teraz-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-rodzinny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2105...�-rodzinny-dom[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://images8.fotosik.pl/2242/6e26babd24f139bcmed.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B]ONek Donald[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211507-ON-ek-Donald...-Wystraszony-zagubiony.Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-szukaniu-dt"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2115...-i-szukaniu-dt[/COLOR][/URL]! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2363/7a3752c3eb37cd5dmed.jpg[/IMG][/URL] [B]ONek Ramon[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211632-Pi%C4%99kny-On-ek-zdystansowany-ale-ch%C4%99tny-by-zaufa%C4%87-zerknij-prosz%C4%99"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2116...erknij-proszę[/COLOR][/URL]!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2375/6885925dd54bc283med.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
A ja na dogo dopiero dowiedzialam się ,gdyż psy tej rasy -bardziej w typie Entlebuchera też szukają nieraz domów,niestety...Tak dużo jest ras psów ,że nie sposób znać wszystkie i pamiętać nam,posiadaczom ras popularnych bardziej i ras mieszanych... [COLOR=blue][B]Na ratunek czeka tam więcej psów ,gdyż grozi im wywózka do Myslowic:[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue] [url]http://www.dogomania.pl/threads/211636-Diablo-agresywny-ON-ek.-Szukamy-pomocy.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-poskromi%C4%87-%C5%82obuza...?p=17352871#post17352871[/url] [/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Budrysek : SPRAWA ZYCIA LUB ŚMIERCI!![/SIZE]! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/209933-Dziadzius-z-wypadajacymi-zabkami...PILNIE-DT%21%21%21POMOCY%21/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=red]Dziewczyny- te psiaki maja kilka dni na znalezienie czegokolwiek...jezeli nic nie znajdziemy jadą do myslowic a tam to juz wiadomo co Je czeka [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] moze bedziecie mialy jakies pomysly? Blagam o pomoc [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] !!![/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4] [/SIZE] [B]ONka Lara[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211398-ON-ka-z-lasu.-Nieufna-skrzywdzona-ale-mimo-to-chce-by%C4%87-kochana...-ZERKNIJ"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2113...ana...-ZERKNIJ[/COLOR][/URL]! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2350/8ef4ff5fdb003cfamed.jpg[/IMG][/URL] [B]Lucas[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210023-Urokliwy-Lukas-patrzy-t%C4%99sknym-wzrokiem-zza-schroniskowych-krat.Doczeka-swojej-szansy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2100...-swojej-szansy[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://images8.fotosik.pl/2268/b89a529f012075a6med.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B]Ami[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211800-Ofiara-okresu-letniego-Ami-pi%C4%99kny-trikolorek-szuka-mi%C5%82o%C5%9Bci-w-ramionach-cz%C5%82owieka"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2118...ach-człowieka[/COLOR][/URL]. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2395/cb48003306ad4221med.jpg[/IMG][/URL] [B]ONek Max[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210518-Owczarek-Max-ca%C5%82e-5-lat-swojego-%C5%BCycia-sp%C4%99dzi%C5%82-w-kojcu-teraz-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-rodzinny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2105...�-rodzinny-dom[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=#4444ff][IMG]http://images8.fotosik.pl/2242/6e26babd24f139bcmed.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B]ONek Donald[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211507-ON-ek-Donald...-Wystraszony-zagubiony.Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-szukaniu-dt"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2115...-i-szukaniu-dt[/COLOR][/URL]! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2363/7a3752c3eb37cd5dmed.jpg[/IMG][/URL] [B]ONek Ramon[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211632-Pi%C4%99kny-On-ek-zdystansowany-ale-ch%C4%99tny-by-zaufa%C4%87-zerknij-prosz%C4%99"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2116...erknij-proszę[/COLOR][/URL]!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2375/6885925dd54bc283med.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=4][COLOR=blue][B]Cioteczki ,a może pisac w ogloszeniach ,że Ami ma trochę z psów rasy Entlebucher ,jest nieco podobny ? Bo nieco z psow tej rasy ma może domieszki ..? Może to coć pomoże i ktos zwroci uwagę na ślicznego ,mądrego Amisia ?? A nie ma szans jakiegoś Dt dla Amisia ?? [/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=sienna][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2395/2aba5b38ba60ceddmed.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=magenta]Amiś - sliczny ,mądry pies . [/COLOR][/SIZE] [B]A to pies rasy Entlebucher :[/B] [URL="http://www.szarik.pl/rasa-206-entlebucher.html"]http://www.szarik.pl/rasa-206-entlebucher.html [/URL][URL="http://www.szarik.pl/fotka.php?id=1368"][IMG]http://www.szarik.pl/adm/upload/min_1368.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.szarik.pl/fotka.php?id=1366"][IMG]http://www.szarik.pl/adm/upload/min_1366.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=blue][B]ENTLEBUCHER[/B][/COLOR] [COLOR=blue] [B][URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Entlebucher[/URL][/B] [URL="http://www.szarik.pl/fotka.php?id=1367"][IMG]http://www.szarik.pl/adm/upload/min_1367.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
-
Mała terierkowata sunia bez oczka, gryziona w boksie - MA ZAPEWNIONY DS!
Olga7 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Cioteczko Swallow -czy ten pies nadal siedzi jednak w schronie ??? Natknęlam się dziś na ten wątek ,bo mam zapisany a widzę -czytam ,że ten pies jednak nie znalazl domu i nie zostal adoptowany -jak obiecywal kierownik ?? I nadal pewnie jest jest gryziony ,bo jest na wpol slepy-ma tylko jedno oko i psy wyczuwają ,że jest słabszy ...Deklaracje zostaly przeniesione na inne psy i pies zostal na lodzie ...Może uda się odzyskać choć częśc starych deklaracji ,no i uzbierac nowe oraz znalezc miejsce w dt .. -
Kacper-duży,spokojny miś-pojechał do ds w Malborku.
Olga7 replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=navy]Nadal cisza u kudłacza Kacpra /Kapsla ....Ci panstwo może jeszcze zastanawiaja się ,czy przygarnąć Kacpra ...? OBY jednak namyslili się i na pewno nie będą żalować. Kacper potrafi na pewno zachowac czystość w domu i nie będzie sprawial klopotow ,zostawiony sam także . Obawiam się już ,że państwo wycofali się już z adopcji pięknego kudlacza Kapcra -ale jeszcze może mamy nadzieją ,iż szansa jest nadal ....[/COLOR][/B] -
Teraz to Filipek jest zupelnie bezbronny,taki goły i pewnie boi się ,że nie obroni się w razie ataku psów i ma rację. :shake:Tamte koltuny chronily go jednak i wydawal sie potężniejszy,to mniej może bal się innych psów a teraz jest zupelnie odslonięty i bezbronny...Najbardziej ma odlsonięte podbrzusze,gdzie psy często atakują :shake:..[B] Czy a[/B][B]netek i magenka nie dzwonily do dt jeszcze i nie wie nic ?? [/B]Każdy dzień czy noc może skonczyć się dla Filipka tragficznie ,bo nie obroni się w razie ataku choćby jednego psa a wiadomo ,że reszta stada dolączy się do ataku ...:shake:
-
Dzięki Tobie Marchewa i twemu zaangażowaniu udalo sie sunię uratować i wydać do nowego domu :). Dzięki wielkie !! Oby tyllko Dalia nie czmychnęla ludziom ,ale uczuleni już na to ,muszą pilnować i uważać .[COLOR=blue][B] A co do pudelka[/B][/COLOR].to mowilam już -przypominalam cioteczkom,że coronaaj pytala chyba na tym wątku ,czy są pudle do adopcji w schronie w Szczytnie ,bo byłyby domy chętne .Tylko nie wiem,czy jest to aktualne jeszcze-trzeba pytac cioteczki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-pusta-skarbonka-prosimy-o-pomoc%21?p=17347815#post17347815"]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-pusta-skarbonka-prosimy-o-pomoc!?p=17347815#post17347815[/URL] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1802/dsc03300zmniejszaczpl42.jpg[/IMG]
-
Nie obrazila się, gazzy ,bo pytalam ją nawet o to.Mialam nawet usunąć tego posta i chyba to zrobię jednak,by nie psuć radosnego nastroju nowego domku Kacperka.A pisalam,że może trochę na wyriost piszę,zaznaczalam.:eviltong:Edytowalam jednak tekst.
-
Marchewa ,rób wszystko co sie tylko da,aby sunia mogla być zabrana do tego domu !! Przecież schron od 2 tygodni wie ,że ludzie dziś mają ją adoptowac i na co czekali tyle czasu a teraz brak czipa nagle uniemożliwia adopcję psa ? A czy tego czipa nie mogą ci ludzie sami do weta iść zalożyć ?? Czekają aż ludzie przyjadą z daleka po psa, by okazalo się ,że nie zaczipowali psa przez 2 tyg. i bez tego czipa psa nie chcą wydać ? W tę rezerwację to nie wierzę ,bo potem okaże się ,że niby ktoś rozmyśli się itd. a pies zostanie na następne lata w schronie.
-
Ja też prosilam bardzo niedawno tel. Marchewę /a wcześniej na wątku ogolnym Szczytna /by Filipkowi polożyć coś na te gołe deski budy,jesli w schronie nie chcą /dla swej wygody chyba/[B] wkladać slomę psom przez caly rok-latem także[/B] .A choćby jakiś kawałek z tworzywa ,jesli nie derkę ,czy kawał koca,czy nawet szmaty/kurtkę starą itp. Ze względu na to ,że mokre psy moga zamoczyć takie derki,szmaty ,czy koce -a potem leżą na mokrym ,nie wklada się im nic zatem. Gdy jest zimne lato i pada deszcz ,takie goly psy jak Filipek marzną bardzo... Sloma dawana jest chyba tylko na zimę ?? A przecież sloma nie jest droga-powinna być chyba caly rok.Jednak niewygodnie jest wtedy myć boksy,gdy słoma roznoszona jest poza budy. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21/page16"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!/page16[/URL] W schronie pomaga obecnie tylko Marchewa i Horacy dwa.zostaly same i dwoją się i troją ciotki ,ale to za malo ludzi na 300 psow i sporo kotów .Może znajdzie się jeszcze ktoś solidny do wolontariatu w tym schronie ?? Na forum lokalnym może pytać ,czy w gazecie lokalnej,jelsli jest ? Inna cioteczki z Olsztyna i okolic pomagają chyba czasem też,ale glownie w ogloszeniu psow chyba .
-
Trzeba przerażonego i gnębionego biedaka Filipka zabierać jak najprędzej ,by nie zostal tam pogryziony lada dzień-a teraz taki bezbronny zupelnie jest po tym strzyżeniu ,ogolony i latwo padnie ofiarą agresji inych psów....Nawet boi się patrzeć na ludzi ,ze strachu biedak ... Dołożę choć 10zl/mc na Filipka-do konca roku .Potem choć mniej. [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/14/dsc03285zmniejszaczpl51.jpg[/IMG][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1381/dsc03286zmniejszaczpl40.jpg[/IMG] [IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/103/dsc03289__275111.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=blue][B]A może ktoś cudem zaproponuje Filipkowi Bezplatny Dom Tymczasowy a najlepiej stały dom ???[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
Olga7 replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Malo ,że duże problemy życiowe oraz te wychowacze z chorym synem ,ciężka sytuacja finansowa -nieduże środki na utrzymanie was dwojga ,to jeszcze obarczyłaś się dobrowolonie utrzymaniem a co gorsza leczeniem przewlekle chorego kota Merlina,ktory być może zostanie u was jeszcze na dlugo. Tak to juz jest ,że każdy wrązliwy czlowiek nie potrafi przejśc obojetnie kolo innego czlowieka albo zwierzęcia potrzebujacego pomocy i wsparcia i potem wiąże sie to z dalszą konsekwentną pomocą ,czesto już stałą. -
Maleńki szczeniak suczka szuka ds i prosi o ogłoszenia
Olga7 replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='tusinka22']no właśnie oby przyniósł rezultaty w postaci domku:)[/QUOTE] Może jako takia drobna,,sliczna sunia ,malutka-kieszonkowa nieco ,znajdzie prędko domek ? OBY !!!!:)