Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [quote name='Marta_Ares']ale Pani mod ma to już od jakiegoś czasu :evil_lol: :eviltong: :eviltong:[/QUOTE] tak?:P a to ja nie wiem jak to jest hyhy
  2. Vectre... ma napisane pod nikiem banned:P
  3. [url]http://i1018.photobucket.com/albums/af301/AduSx33/P1015153.jpg?t=1281876080[/url] Luna też się wyszczurzyła widzę :D (wyliniała:P)
  4. O kurcze:O Burza i ulew z tego była ?
  5. Gratulacje dla najlepszego dzieciaka!! :D Tak trzymać:D
  6. [quote name='Izabela124.']:evil_lol: Tutaj musze sie z Tobą zgodzić, ja ciężko pracowałam a wy teraz oglądacie :evil_lol:[/QUOTE] ktoś musi robić coś żeby ktoś nie musiał robic nic :evil_lol:
  7. [quote name='Baski_Kropka']No ten z którym się spotykałam to teraz faktycznie jest taki ze śmieszną mimiką tonem głosu i takie tam, ale większość z nich (matko pisze jak by to cała armia była) to normalni kolesie, że ani by mi przez myśl nie przeszło...poza tym wszyscy czepiają się tematu łóżkowego, bo oni to sex uprawiają i że jak to tak...a jak kobieta uprawia sex analny, albo robi chłopakowi dobrze oralnie. To co? Ja nie wiem, ludzie to są czasami zacofani...traktują to jako dewiacje albo zboczenie, a tak to po prostu jest. Wiadomo że jak by się para chłopaków przy mnie obściskiwał czy całowała to możne bym się trochę zawstydziła czy coś ale w sumie, to człowiek ma swobodę wyboru więc co innym do tego... Ja jestem tolerancyjna osobą...ale żyjemy w mało tolerancyjnym i w brew pozorom mało cywilizowanym świecie...[/QUOTE] dokładnie, zgadzam się w 100%... mój ojczym jest tak nietolerancyjny w związku z czym obiecalam mu że przedstawie mu kolegów:D Terapia wstrząsowa:D [quote name='M&S']Ale nagadane......;) Cześć Dziewczyny:)[/QUOTE] hyhy nagadane, a zdjęć ni ma:P [quote name='przeszlus']A olek dostał na zawsze,sprawiedliwość,zaraz zacznie pewnie na adminów doniśić :/ no to niech se wraca,tylko do czego,wszystko sobie zrójnowała,tak uwielbiałem te jej galerie,no cóż pozory mylą.[/QUOTE] ja też swego czasu ją lubiłam... do momentu jak nakapowała, później dyplomatycznie aż do ostatnich wydarzeń:P [quote name='Caachou_'][FONT=Verdana]Miejmy nadzieję, że chociaż te 30 dni dadzą jej do myślenia... :roll: Wybaczcie, ale w czasie tego całego zgiełku nie miałam dostępu do neta i nie orientuję się do końca, czemu Olka zbanowano? :razz: [/FONT][/QUOTE] Ja myślę że to nic nie zmieni... co najwyżej skończy się wojna domowa:P
  8. jak już modów banują to koniec świata:P trzymajcie się... racja petycje nic nie załatwią...
  9. myślisz że to coś da?:P
  10. [quote name='Baski_Kropka']Aaa gooopia...a ma galerie??Ona ma kilka psów i królika?? Nie wiem co komu do orientacji seksualnej...ja sama mam kilku znajomych gejów i nie uważam żeby było z nimi coś nie tak...Zresztą tu w Tychach to dużo osób o odmiennej orientacji jest. Nawet u mnie w bloku mieszka taki sąsiad...i co? Nic..ma cholernie przystojnych kolegów :D Za bajtla jeszcze no może nie takiego całkiem bajtla ale 5 lat temu chodziłam z chłopakiem, który w sumie w zeszłym roku powiedział że woli się spotykać z chłopakami. Długo z nim nie byłam, bo może jakieś 2 miesiąca, potem miał jeszcze kilka dziewczyn, ale był chyba na etapie poszukiwań swojego JA :P Generalnie to mam całkiem dobre zdanie :) A jakie tacy faceci mają wzięcie.. kurcze nie jeden heteryk by o takim marzył...choćby taki Olek...dziewczynami się nie interesuje, a przyciąga je jak żarówka ćmy :P Felieton napisałam...hehe.. Nie wiem, ja jeszcze banana nie dostałam ostrzeżenia też raczej nie...ale kto wie...może mnie ktoś uszczęśliwi :D[/QUOTE] dokładnie sama też mam kumpli... Ostatnio nawet ide przez Poznań i mówię do kumpeli że mega przystojny koleś, ale na bank gej. No i weszłyśmy do sklepu...gej:P (sposób mówienia itp.) no i się w dupsko ugryźć można:D
  11. [quote name='Baski_Kropka']Zeby mi pożyczyć Shirę moja droga musiała byś zawitać na Śląsk :P A w tym miesiącu Ci nie po drodze coś tak słyszałam :P Ale rzeczywiście pociechy mam z niego baaaaardzo dużo :D Kochany jest....czasami to bym go tak wyściskała że mu się oczka powiększają jak by na wierzch chciały wyjść :D Ja bym wam chętnie pokazała jaki z Kropy jest urwipołek, ale kurcze jej to sie nie da aparatem uchwycić, jak sobie nowy sprwie to może będzie łatwiej, bo znacznie szybszy :D[/QUOTE] takie pocieszanki:D to jest fajne w hasiorach... zawsze coś głupiego zrobią :D
  12. [quote name='Baski_Kropka']U nas się miejsce po jajkach goiło tak co by pies w histerie nie popadał przy dotknięciu około 2 miesiące :P Ale rozchwiany emocjonalnie był chyba z pół roku...tzn w stosunku do ludzi był bardzo rozżalony miejsca sobie chłopak nie potrafił znaleźć :P Piszczałka jest dobra, ale taka serio na awarie, bo często używana pewnie szybko znalazła by się w jego pupie a tak to chodźby stado saren mu przed nosem przeszło to piszczące coś u pani w ręku jest mega kręcące...:P Ale i tak go nie spuszczam...tylko z lina 10m... Uświadom mnie, bo chyba tylko mnie ominęła taka świetna zabawa...o co chodzi z ta deer?? :placz::cool3::roll:[/QUOTE] wyszły na wierzch wszystkie jej przekręty w stosunku do dogomaniaków. np. weszła ci do galerii napisała cudne komentarze wychwalające pod niebiosa po czym zaczęła raportować do moderatora że masz coś wbrew regulaminowi. Np. 6 zdjęć zamiast pięciu że ktoś przeklina itp. itd. wielu dzięki niej nabawiło się bana:D Te historie ja znam, a innym może jeszcze inaczej zalazła za skórę:P Ale generalnie wszytko wyszło na jaw i ludzie zebrali się do kupy:P Wreszcie było ciekawie na dogo :D P.S Oczywiście była czystą hipokrytką bo donosiła o spamowaniu czy trollowaniu a sama to robiła. Albo o obrażaniu a sama Olkowi cisneła odnośnie jego orientacji...
  13. petycje?:D edit: mam dzisiaj humor z cyklu "bez kija nie podchodź" a tu nawet jak i gdzie odreagować nie ma:( fatalny dzień:(
  14. [quote name='Izabela124.']Gorzej by bylo gdybym to ja byla podwojnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Miejsce w piekle jest tylko jedno więc lepiej nie :D
  15. [quote name='polaco92']dziekuje Ci bardzo ;-) dzis w robocie ponad 10godz a w domu sajgon na maxa i caly pokoj zasrany:-( pffff myslalem ze wyparuje...do 1 czerwca bedzie ciezko[/QUOTE] współczuje:P a rozwolniątko czy zwarta kupcia chociaż?:D
  16. hahah Baski to asior:D 100 pociech z nim :D P.S powodzenia z tym plenerem:D Nie latwa praca:) Mogę ci pozyczyć Shirę... ostatnio po plaży panna młoda przed nią uciekała :evil_lol:
  17. Nie wierzę :placz: Nie Oluś... a kto nas będzie poniżał i upokarzał w tak sweetaśny sposób? :angryy: Olek come back
  18. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz23654.jpg[/url] dwa Bobiki? tego świat nie zniesie:D
  19. [quote name='Obama']Ok,dzięki! My potrafimy siad,leżeć,dawać łapę(jedną i na życzenie drugą),przechodzić między nogami,skakać,cofać się,wytrzymać w siadzie i leżeniu jak się oddalam,obrót,noga chyba nic nie pominęłam...teraz uczymy się stania na tylnych łapach i cofania się (potrzebne do frisbee)...ale to wszystko wychodzi nam w ...domu :([/QUOTE] to tez niezły wynik:D Shira wszystko co z frisbee niestety olewa:P ćwiczcie te komendy do perfekcji w domku i stopniowo je przenoście:) Powodzenia:D! Dajcie później znać jak Wam idzie bo bullki to też uparciuchy hyhy:D [quote name='Baski_Kropka']My do skupienia uwagi w sytuacji bardzo awaryjnej mamy piszczałkę, wyciągniętą z zabawki. Nie wiem jak to jest ale na Baskiego działa jak narkotyk i w przeciągu milisekundy znajduje się obok Panci :P Ale jest to na prawdę awaryjne i używam tego tylko w sytuacji kiedy jest bardzo potrzebna, albo kiedy jest bardzo mocno rozproszony... To bardzo pomocne jest w sytuacjach zagrażających ;) A tak normalnie to smaczki i zabawki....chociaż ostatnio odchodzę troszkę od smaczków i daje je losowo raz smaczek raz pieszczoty czy zabawę... A tak w ogóle to co u was :D? Ja się wczoraj cieszyłam, że lato się kończy i zaczyna się chłodek...a dzisiaj znowu żarówka na dworze :([/QUOTE] a z tą piszczałką może podziałać, musze wypróbować:D Trzeba wybebeszyć prosiaka:P U nas się dzisiaj trochę ochłodziło, teraz własnie leje... mimo że termometr pokazywał 28 stopni nie było tego aż tak czuć. Ostatnio jak poszłam z Shirą pobiegać to na drugi dzień miałam ewidentne zakwasy! :P Wstyd i hańba :D Po za tym całkiem w porządku:) życie toczy się swoim torem i wszyscy zdrowi :D Po sterylce już śladu nie ma... ledwo widoczna blizna:)
  20. [quote name='Clandestine']Dodałam!! Jestem z siebie dumna i nawet działa :D A dlaczego zmora czarnego labradora? xD[/QUOTE] Shiry kumpela z która się wychowywała to czarny labrador i shira jako szczeniak bardzo ją męczyła:D a ja do nazwy galerii przywykłam i tak zostało:D
  21. [quote name='Bartiśkowa_']Witanko :razz: Naprawdę lepiej sobię przenies do fotbloków bo zaraz raport o spamie pójdzie :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] czuje już ich oddech na plecach :D pisałam do modów..czekam cierpliwie:P
  22. [url]http://img408.imageshack.us/img408/2454/20100523122.jpg[/url] nooo tak szczęśliwy golden to golden we wodzie:D
  23. No ja nie moge:D baner dodałaś:D
  24. [quote name='olekg89']Ja do nich tam non stop warcze :P Do Areczka też :P[/QUOTE] jakie to romantyczne:loveu:
  25. ładnie tak do psa przez zęby mówić? Zły papcio:D do TOZu na Ciebie doniose:evil_lol:
×
×
  • Create New...