Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://img221.imageshack.us/img221/4729/dsc0443g.jpg[/url] widzę biegnące ciaplki i narwaną krowę a gdzie Sopel?:evil_lol:
  2. Debil mały:diabloti: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9023/06012011013.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6895/06012011012.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1314/06012011008.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/143/06012011007.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2104/06012011003.jpg[/IMG] the end
  3. Po treningu na sankach, robiłam za drugiego psa... mówię wam że męcząca praca:diabloti: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3113/zdjcie0163x.jpg[/IMG] Wamp!:evil_lol: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7981/zdjcie0156d.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4301/zdjcie0146w.jpg[/IMG] doobre:razz: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4584/zdjcie0144k.jpg[/IMG] I dzisiejszy spacer:razz: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/447/06012011016.jpg[/IMG]
  4. miło w ogóle że o nas pamiętacie:D dodają się na żabe i zaraz będą:)
  5. Siemka:P u nas wszystko gra, czasu tylko mało bo stale coś:P. Shira sylwestra przeżyła dobrze bo miała towarzystwo (Borę i Lupa) Mama TŻta robiła im fotki to może się dogrzebię do nich:P Ja mam grypkę a pies jak zawsze ADHD :P zaraz postaram się o jakieś foty bo mam je w różnych miejscach:P
  6. słyszałam własnie:D na pewno milo jej znów słyszeć coś co rozumie:D
  7. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red]Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich! Radości z psiaków i psikom z was:loveu: :tree1: [IMG]http://rlv.zcache.com/nothin_butt_a_husky_christmas_card-p137014711156888438qqld_400.jpg[/IMG] [IMG]http://www.siberianhuskyclub.com/christmascards2010/images/stake-out.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  8. Nie wierze:D kolejny Wrześnianin:> Dominika masz dobry wpływ na forum:D
  9. [quote name='DominikaAnna']Sunsine widzę, że nasze psy mogą sobie przybić piątkę jeśli chodzi o odwagę ;p dawaj fotki ;)[/QUOTE] [quote name='chocolatelady']Sun, to ja czekam na zdjęcia ;D Dawno Cię na forum nie było ;p[/QUOTE] zdjęcia muszę zgrać a to duży wysiłek haha:D jutro dodam:) no i idę na te forum nio:P P.S ostatnio próbowałam napisać to mi SB strajkowało, wtedy co Roni dał tą nute: [video=youtube;qMamE06VCJA]http://www.youtube.com/watch?v=qMamE06VCJA&feature=related[/video]
  10. Spotkajmy się o 18 na działkach przy tym wejściu (furtce) przy gimnazjum nr1 :) Mam nadzieje że Emi lubi rozbestwione, nieznośne i kłócące się ze sobą co chwilę psy :D (ale kochają się od szczeniaka:P)
  11. Tym bardziej by mnie prześwięcili:P W małym mieszkaniu sikacz po którym ktoś ma sprzątać... wisiała bym :D Mogła bym pójść na żywioł i przynieść do domu po prostu... ale co to by dało gdyby mnie wywalili z nim i kazali oddać bądź natychmiast gdzieś umieścić...tak robić nie można;) Niby człowiek ma swoje lata ale dopóki mieszkanie nie moje nie mogę decydować... Ata... chcesz mnie adoptować? :D P.S. Gdyby ktoś oddał do schronu króliki chomiki i szczurki tudzież inne klatkowe to mogę zgarnąć na tym czas. Gwiazdka za pasem to i gwiazdkowe prezenty mogą się nie spodobać... (koszatniczki mi zdechły jakiś czas temu więc mam też klatkę w razie W)
  12. [quote name='aniolek666']Martyna no co Ty jak Ty możesz mnieć cykora na wieczornych spacerkach z Twoim strasznym i bardzo ostrym psem którego każdy się boi heheh:)[/QUOTE] haha i co z tego że pies jest odważny na odległość:D Dumnie broni pani przed pijakami... tyle że jak pijak jest za blisko to się jednak chowa w nogach pani:P [quote name='DominikaAnna']Nic dziwnego, że masz cykora. To nie są fajne rejony na wieczorne spacery ;p[/QUOTE] Fakt... ciemno jak w d...u murzyna:D A dzisiaj tam małpa pogoniła... sowę tudzież innego puszczyka a druga mi z 20 metrów przed nosem przeleciała... Nie wiedziałam że mamy takie stwory na działkach:D Mam domowe potreningowe zdjęcia :>
  13. [url]http://images41.fotosik.pl/475/e3bb6100f70c8947med.jpg[/url] ja chyba wiem już gdzie dokładnie mieszkasz:D Kocur cię zdradził:] Czwartek pasi:D
  14. Mi się mama zgodzić nie chce bo mówi że jak wyjerzdżam na uczelnie (weekendy) to nie z jednym psem jest dla nich problem... może w sumie mają racje, ale jeśli ty byś go po świętach zabrała może mama by mi się zgodziła... tak mi żal malucha :(
  15. Tsa, adwokat powiedział co wiedział:P ale gada dobrze:D Shira się nawet z tej okazji dzisiaj wykąpie hehehe:D (żartuje i tak ją to czeka;)) To podaj dzień i weź coś co zdjęcia po ciemku robi bo mój telefon tego nie ogarnie po zmroku:P
  16. wiem wiem okropna jestem:diabloti: raz jej pomogłam... co ona na to?:lol: wzięła rozbieg i wskoczyła tam z powrotem :razz:
  17. [quote name='ata']Wczoraj dzwoniłam i się dowiedziałam, ze mały półtora tygodnia już po operacji. Na razie nie jest do wydania bo w trakcie leczenia..... Tylko, że warunki schroniskowe w jakich jest trzymany są najłagodniej mówiąc nieodpowiednie ..... :shake:[/QUOTE] no to nie można by go dać na DT i dalej tam leczyć?:)
  18. [quote name='przeszlus']Jeśli na serio lubi jak to nazwać"smrud" to jedz na wieś i zobaczysz co zrobi na pastwisku :)[/QUOTE] jeździmy, jeździmy:D bardzo jej się gnojówka podoba:P mi mniej :D
  19. [url]http://i56.tinypic.com/fkxtom.jpg[/url] wow to robi wrażenie:D ale coś mało aktualny banner macie:D
  20. a jakieś zdjęcia ze śniegu gdzie tylko kropki będzie widać:D
  21. hahaha jak osiołek ze Shreka:D
  22. Weekend wczoraj był dość ostry kaca mają wszystkie siostry... Klikać w klawkę sił nie mają Na ból głowy upadają... Kapeć w buzi, brzuszek cięzki Lecz na spacer są dziś chęci! Psa na smycze hejże hola! czas pohulać w śniegu zgoła! :D Dziękuję za uwagę ;)
  23. [quote name=':: FiGa ::'][url]http://img217.imageshack.us/img217/9209/03122010034.jpg[/url] Bossska jest :loveu:[/QUOTE] dzięki nakrapiani:D [quote name='wiki4']Ładnie jej w tych szeleczkach :D[/QUOTE] Shira bardzo dziękuje rudzielcom:D [quote name='DominikaAnna']Ha! Już wiem, gdzie robiłaś te fotki i gdzie byłyście z Shirą ;-) [url]http://img571.imageshack.us/img571/7218/03122010008.jpg[/url] zakopała się czy co? :lol: [url]http://img713.imageshack.us/img713/75/03122010028.jpg[/url] tutaj bosko wyszła ;-)[/QUOTE] często tam łazimy:D wbijaj do nas:> będzie raźniej...szczególnie po zmroku:P bo mam tam zawsze cykora :D [quote name='Sylwia K'][URL]http://img526.imageshack.us/img526/2535/03122010005.jpg[/URL] ale się skitrała w śniegu [URL]http://img841.imageshack.us/img841/1997/03122010003.jpg[/URL] moja suka w amoku podczas głupawy tez zjada/gryzie śnieg [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1173/03122010015.jpg[/URL] ale ślicznie wygląda:loveu:[/QUOTE] dzięki hehe, Shira się często opycha śniegiem...;p ale przynajmniej nie jest tuczący :D [quote name='dagaa111']Shira w swoim żywiole :cool3:[/QUOTE] oj tak...ona ma na śniegu i mrozie 2 razy więcej energii niż zwykle [quote name='Paula03'][url]http://img130.imageshack.us/img130/1173/03122010015.jpg[/url] Śliczna :loveu: Piękne zdjęcia ;)[/QUOTE] dziękować:D [quote name='przeszlus'][url]http://img130.imageshack.us/img130/1173/03122010015.jpg[/url] Kocham ją i te jej wielgachne radarki :loveu: Czy ja dobrze widzę nad stawem się było ;)[/QUOTE] Pewka:P często tam się jest:D Shira lubi się kąpać w tej smrodynce:P
  24. No to żabi skok do nas:D ja mieszkam na wojska polskiego w blokach najczęściej włócze się z psem po glinkach, działkach i starych ogrodach za Jadwigą... zapraszam :D
×
×
  • Create New...