Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. :loveu:Moje słodkie maleństwo:diabloti:. A Bonka pewnie dlatego żeby Lunce krzywdy nie zrobiła;)
  2. [quote name='MyszkaMiki']Co za pech. Jeden jedyny dzień w tygodniu (czyli jutro) mi nie pasuje a tu jak na złość ktoś się wybiera ehh[/quote] No niestety. Czytałam wcześniejsze posty, ale później pracuje więc jutro mam jedynie szanse;)
  3. Fajnie że facet się zainteresował chociaż;p a nie próbował wiedzieć więcej od ciebie:eviltong:. A propos yorków. Mój kuzyn miał yorczke Lili. Mała była łagodna jak baranek. Można było z nia wszystko zrobić. A za to na klatce kolegi mieszka york Paker i tego to nawet duże psy omijają szerokim łukiem:-D. A człowiekowi żadnemu nie popuści. Kolejny przykład na to ze rasa nie ma wpływu na agresje:cool3: Btw. Obydwa yorki z papierami:p
  4. Nóżka do góry,przerwa na siusiu ... ale piłeczki nie wypuści:razz::diabloti:. Twardy facet:cool3:
  5. Bartek, cały czas obserwuje wątek i choć za kazdym razem mam nadzieje znalesć tutaj słowa"Viza jest w domu, cala i zdrowa!" wciąż trzyma mnieogromna nadzieja a jak widze ilu ludzi Ci pomaga to aż łezka mi się w oku kręci. Oby tak dalej ludziska! Uszy do góry! Mała wróci do domku, nie ma bata! Gratuluje dobrego serca;)
  6. Witamy:multi:. My tu pierwszy raz:cool3: [url]http://i32.tinypic.com/2qc11zp.jpg[/url] Ale mu fajnie uszki stanęły hihi. Nawiasem śliczny psiak:loveu:
  7. Ale harcują:cool3:.Wesołe psiaki:loveu:. Z tym filmikiem dobry pomysł nie obrazisz się jak podbiorę pomysł?:cool3:
  8. [quote name='CaneSs'][URL]http://img4.imageshack.us/img4/6476/zdjcie040djw.jpg[/URL] Świetne zdjęcie :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzięki:loveu: Tylko szkoda że jakość taka kiepska ale telefonem robię fotki:eviltong:
  9. [quote name='halgre58'][B][COLOR=DarkRed][SIZE=1][B][FONT=Georgia][SIZE=2]A co to ma znaczyć - se poczekacie - patrz no, kto po ciebie już idzie[/SIZE][/FONT][/B] [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2yotlkk.jpg[/IMG][/quote] ła! Co to za potwór?;p Czarnulka lepiej szybko dodawaj te fotki;p
  10. "Leżysz":diabloti: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2554/zdjcie041j.jpg[/IMG] A ta mina Lusi jest po prostu rozwalająca:evil_lol: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9602/zdjcie042b.jpg[/IMG]
  11. "Ktoś kopie dziurę? Gdzie?!":diabloti: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6044/zdjcie028b.jpg[/IMG] Brudny dowód na sprawcę powyższej sytuacji:p [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2930/zdjcie029p.jpg[/IMG] "To pieski w parku na ławkach nie siedzą?:-o" [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8848/zdjcie035m.jpg[/IMG] Harce z kumpelą Lusią :razz: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6476/zdjcie040djw.jpg[/IMG]
  12. Komu fotki, komu?:cool3: "Kiedyś w końcu złapie, te kaczki:razz:" [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5137/zdjcie001f.jpg[/IMG] Mniam,mniam... Butelka na łące:cool3: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9775/zdjcie007u.jpg[/IMG] "Moja butelka! I już!":lol: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/484/zdjcie020ial.jpg[/IMG] Przerwa w gonieniu za butelką i "powietrzem":loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/489/zdjcie018y.jpg[/IMG]
  13. [quote name='sunshine']A ja myślę że jak ktoś chce mieć agresywnego psa, to zrobi go nawet z yorka (oczywiście to totalne bezmózgowce szczują psy itp.;)). Nie zawsze łagodność musi być wpisana w geny.[/quote] a co do śmiesznego komentarza to dzisiaj miałam fajny przypadek :-D. Szłam takim osiedlem i dzieciaki się bawiły na trawie.Na widok Shirki oczywiście podbiegły i pozwoliłam im ją pogłaskać i się pobawić a Shira uwielbia dzieciaki.:loveu: Na to jeden z maluchów spojrzał małej w oczy i pełen zachwytu i wyraźnie zadziwiony wstał i osłupiały krzykął :" jaaa cię! Ale on ma gały!!!". Bardzo to komicznie wyglądało bo miał może jakieś 5 góra 6 latek:eviltong:. Słodziaki;) [B]Kaidar[/B] Broń Boże nie sugeruje, że wszystkie psiaki są agresywne. Moja ciocia miała amstafa a był jak przytulanka. A Shirka ma przyjaciółkę- czarnego labka i jest cudna.Bardziej chciałam powiedzieć, że piesek niezależnie od rasy może być agresywny i że na to nie ma reguły(mam oczywiście nadzieje że takich psiaków jest jak najmniej).Pozdrawiam ;)
  14. A ja myślę że jak ktoś chce mieć agresywnego psa, to zrobi go nawet z yorka (oczywiście to totalne bezmózgowce szczują psy itp.;)). Nie zawsze łagodność musi być wpisana w geny.
  15. Wiadomka że można tylko na wszystko potrzeba czasu.Moja mała ma 3,5 miesiąca dopiero... i jak ktoś wyżej napisał poznaje wszystko. Z resztą dla mnie ona ciągnie przodem nie rzuca się po chodniku albo Bóg wie co więc nie sądzę żeby to strasznie wyglądało.I zgadzam się z przedmówcami:p. kwestia treningu i dobrej motywacji(przysmak:eviltong:) i haszczak gotów współpracować :cool3:
  16. Husky hasa przez trawsko :evil_lol:. Shira też to uwielbia i nie ma mocnych żeby ją odwołać stamtąd:eviltong:.
  17. [quote name='Anusiak17']już nie mogę się doczekać :multi: Tak wybrałam już imię dla pieska :) [B]będzie się wabił IDOL . [/B][/quote] hehe imię go zobowiązuje:cool3:
  18. Z pewnością należy im się długi spacer i mizianko;). Zajrzeć do któregoś,zrobić jakieś foty?
  19. Siemka będzie juto ktoś z Was w schronie? Ja będę z koleżanką ok 9. Pozdrawiam
  20. Shira nie ma kolczatki i mieć nie będzie...i co z tego że ciągnie? Właśnie ma ciągnąć bo to pies zaprzęgowy, który chodzi na szelkach i będzie biegał w przyszłości...ale ludzie rzucający uszczypliwe komentarze "że jest niewychowana bo ciągnie" oczywiście wiedzą lepiej. A pewnie z tego powodu, że dla nich pies siedzi w budzie i pilnuje obejścia:shake:.Nie przepadam za takimi głupiomądrymi i często ich uniesienia pozostawiam bez komentarza;).
  21. [quote name='CaneSs'][URL]http://img38.imageshack.us/img38/3684/zdjcie046a.jpg[/URL] śmieszne :eviltong: ona tak sama z siebie te łapki tak ułożyła ? :diabloti:[/quote] Jak bozie kocham :-D. Często tak robi:eviltong:. Sto pociech z tym psem:evil_lol: [B]bianka19[/B] Dzięki;).Smycz mnie urzekła od pierwszego wejrzenia(i mame też:diabloti:).Właściwie jak kupywałam wyprawkę i myślałam o najpotrzebniejszych rzeczach puki co,czułam się jak z małym dzieckiem bo mi mama nad uchem marudziła "jaka to ładna smyczka tam jest",albo "te zabaweczki"... i to niby ja przesadzałam...ech Ci rodzice:diabloti: [B]Anusiak17[/B] Dzięki:loveu:. Wielkie odliczanie czas zacząć do przybycia Twojej bestyjki:diabloti:. Wybrałaś już imię? :cool3:
  22. Jak tak można maleństwa potraktować aż łzy żalu i jednoczesnie radości że trafiły do Ciebie się cisną do oczu. A te spojrzenie Kropki w stylu"ja nic nie zrobiłam" jest bezbłędne:diabloti:. Tak wygląda Shira jak np. wywali śmietnik albo nasiusia i przychodzi mi się przyznać:evil_lol:. Btw. jak pytam co wywinęłaś znowu? wieje jak najdalej ode mnie, chociaż nigdy krzywda jej się nie stała:eviltong:. Dobrze że mają poczucie winy chociaż:diabloti:. Kochane bestie:loveu:
  23. Capri to prawdziwy książe:razz:. Jest śliczny. Będziemy wpadać cześciej:multi:
  24. Hahahaha powalające foty:-D. trzecia od góry najlepsza:multi:. Mistrzostwo
  25. Galeria Jima spi...i Bonki też:( Fotek fotek!!:diabloti:
×
×
  • Create New...