-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Siemka :multi:. Wpadłam podziękować za program spisuje się na medal :loveu:. A tu niespodzianka... nowe fotki :razz: śliczny Tofiś :loveu:
-
Gdzie nowe foty?:mad:
-
Te mendy padają na pysk, potykają się o własne łapy a i tak się ganiają :evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wielkie uchole to ma moja Shira dopiero!:diabloti: A poczwarek jest piękny:loveu:. Super zdjęcie panów razem:cool3: -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[url]http://lh6.ggpht.com/_x16eEneDV3M/Sqt-EThF-FI/AAAAAAAABK0/l3h1oMfd81k/s720/P9121204.JPG[/url] "Tknij moja zabawkę a poznasz urok ząbków cavika:evil_lol:" Witamy się po małej nieobecności :evil_lol: -
Nordic Blue chciałam wejść na strone z waszego bannerka ale wyskakuje mi że strona jest zainfekowana wirusem...:placz:, macie gdzieś indziej zdjęciawaszych psów?:cool3:
-
[quote name='tonacja'][URL]http://img80.imageshack.us/img80/6558/20091006041.jpg[/URL] Musisz nauczyć Shirę odszukiwania drogi.. niech się psiak do czegoś przyda :evil_lol:[/quote] Co racja to racja! :diabloti: Kumpela całą drogę wyzywała swojego psa, że to on ma instynkt a nie ona i ma znaleźć ścieżkę do domu bo na "pierwszą miłość" nie zdąży!:evil_lol:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oy9719_DSC03994.JPG[/url] Cezik kopie sobie posłanko na zimę? :evil_lol:
-
Mój piesek się w czasie deszczu nie nudzi...:diabloti: I ja też :evil_lol:... szczególnie po spacerze :razz:. Ale fotki śliczne :loveu:
-
Szukałyśmy drogi... a znalazłyśmy .... PYRY!:diabloti: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9308/20091006056.jpg[/IMG] Ja ze skarbkami:loveu: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6800/czb.jpg[/IMG] Psy i... PYRY!:diabloti: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8632/20091006059.jpg[/IMG] A na koniec foto z dzisiejszego poranka :roll:... standardowo na łóżku pańci:diabloti: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7593/20091003011.jpg[/IMG] [CENTER][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]POCZĄTEK ZDJĘĆ STRONA 52!!! :diabloti: [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
-
Idę już, idę... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5600/20091006046.jpg[/IMG] Ganiamy po nieznanym polu:lol: [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3594/20091006049.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7832/20091006050.jpg[/IMG] Ewa się skupia żeby nie zrobić BAM :razz: A psy... nie! :diabloti: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6298/20091006055.jpg[/IMG]
-
Psy- duchy :razz: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5766/20091006023.jpg[/IMG] Shira & Nero :loveu: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1935/20091006027.jpg[/IMG] BU!:diabloti: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7915/20091006029.jpg[/IMG] A tutaj wyszłyśmy z lasu.:crazyeye:I nie miałyśmy pojęcia gdzie jesteśmy :diabloti: [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/260/20091006043.jpg[/IMG] Ta mina mówi, że... Shira też nie wiedziała...:evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6558/20091006041.jpg[/IMG]
-
[quote name='bianka19']Super filmik. :loveu::loveu: heej :cool3:[/quote] [quote name='stratoos']Hej :hand: Świetny filmik :loveu:[/quote] [quote name='Pusiakowa']hej, hej.;) u nas fotki.:cool1:[/quote] Dzięki wszystkim zaraz do was wpadne :evil_lol:. A teraz się pochwalę że zgubiłam się dzisiaj z kumpelą i jej psem w lesie :diabloti:. I było super :evil_lol: Na początek fotki z lasu :razz:: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9292/20091006004s.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/452/20091006010.jpg[/IMG] Nie wywołuj wilka z lasu :mad::diabloti: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1542/20091006011.jpg[/IMG] słodycz moja :loveu: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4307/20091006019.jpg[/IMG]
-
Śliczna fredzia:loveu:. Te chciałam zawsze mieć takiego stfora:loveu:
-
Trenuj w mieszkaniu :cool3:.My tak zaczynałyśmy a później na łąkę"publicznie":evil_lol:
-
[quote name='tonacja']Całkiem dobrze... chyba nie ma na co narzekać ;) aktualnie wpakował się pod stół i śpi ze swoimi dwoma misiami :roll: dzieciak. Dzisiaj zrobiłam sobie listę komend jakich koniecznie muszę go jeszcze nauczyć i od jutra zaczynamy szkółkę. W końcu niedługo skończy 5 miesięcy... to najlepszy okres na intensywną naukę i umacnianie więzi :diabloti:[/quote] Ojj tak ale powiem Ci że np.Shire uczyłam od 2,5 miesiąca życia i było łatwiej teraz gnojek ma 5 miesięcy i ciężej jest jej się skupić :evil_lol:. Ale i tak uczymy się nowych rzeczy:razz:
-
Super filmik aż Shira nawet oglądała:diabloti:.Gratuluje jeszcze raz!!:loveu:
-
hihi i o to chodziło:loveu: Wielkie merci dla mojego diabełka za to że po prostu jest:loveu: dzięki :multi:
-
A tymczasem stworzyłam coś takiego.Z miłości do mojego pieska :loveu: [CENTER][url=http://www.youtube.com/watch?v=tNcWl912tJ0]YouTube - merci Shira[/url] [/CENTER]
-
[quote name='tonacja']Przechodzi okres młodzieńczego bundu :evil_lol: to Ci mała łajza...[/quote] Dokładnie...łajza :diabloti: w ogóle to jakieś ADHD miała :evil_lol: Słonko przygrzało i jej odbiło :stupid:.
-
ale Cezik śliczny po ciachnięciu :loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
co prawda to prawda. Dzieci rozpieszczać nie można :evil_lol: -
[url]http://lh6.ggpht.com/_UsBa-bKivRM/SshIFQKAQhI/AAAAAAAACGw/NaofJI366Hg/s720/IMG_7518.JPG[/url] Motywacja przed startem :razz:. Gratulacje:multi: :sweetCyb::bigcool: