Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Poker']ty mnie nie podpuszczaj :mad: ;)[/quote] tyle miłosci i cierpliwości dajecie znajdom, że nawet dzikusa potraficie oswoić :lol:
  2. piękny pyszczek jak TZ wróci do domu pokażę mu zdjęcia, może rozpozna będziemy przynajmniej wiedzieć, czy to ten sam, czy też jeszcze inny błąka się i potrzebuje pomocy - oby nie :roll:
  3. jakby Dunia znalazła dom, to Poker i jej Mąż z pewnością by sunię z wątku MyrkurDagur oswoili :cool3:
  4. [quote name='dorcass'] dobra wiadomosc na dzis to to ze Dzery ma obserwatora, pierwszy raz od kiedy go wystawiam....[/quote] uczcijmy to :knajpa: niech będzie to dobry poczatek!
  5. straszne, a taka śliczna jest :placz: biedna biedna mała
  6. [quote name='Murka'] gdyby p.Zbigniew się rozmyślił, to pan z Krakowa przyjedzie po Carmen i również mu nie przeszkadza nużyca... Ja nie wiem... czy my dalej w Polsce mieszkamy??[/quote] Murka :lol: są dobrzy ludzie w Polsce, tylko jakos ich spotkać trudno
  7. fajowy maluch życze powodzenia w szukaniu domku :lol:
  8. taki smutny, że aż mi się płakać chce a no podforum dożym też go zamieściłyście?
  9. supergoga, wczoraj mój TZ próbował podobnego psa złapać koło Areny, ale mu uciekł, może to ten sam on najpierw go widział na Hetmańskiej, pojechał za nim, koło Areny próbował go zwabić, już miał go prawie na wyciągnięcie ręki, ale pies się spłoszył i uciekł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/collie-poznan-141788/[/URL]
  10. [quote name='Koperek'] [B]xmartix [/B][SIZE=4]przepraszam[/SIZE], ale nie wykasuję swoich postów, bo pokasowałabym tym samym posty [B]Ajula[/B], która wyedytowała tylko te niewygodne dla siebie, a jak widzisz powyżej zaczepia bardziej zajadle niż by się ktokolwiek spodziewał!:angryy: [/quote] posty wykasowałam na prośbę GoskaGoska (równiez ten który tak bardzo się Tobie nie podobał) - ona ma rację, po co przyszła opiekunka/opiekunowie psa mają widzieć kłótnie i się zniechęcać pomyśl- "oczerniłam" psa któremu chce sama pomóc? napisałam co napisałam w dobrej wierze na obronę psa własnie, a nie żeby go oczernić Ty się doszukujesz tego czego nie ma jesli wypowiedz moją zrozumiałas inaczej niż ja miałam na mysli, to trzeba było powiedzieć "wiesz co, źle to sformułowałas, ktoś może to źle zrozumieć, zmień to" - i to by było ok. nie jestem mistrzem języka polskiego, mogę się wyrazić niejasno a Ty tu wpadasz z giwerą i wywalasz mnie z wątku :shake: osądzając od czci i wiary - bardzo skuteczne działanie, gratuluję acha, dziękuję Ci o Królowo za wyrażenie zgody na transport z wątku mam spadać, ale na transport w moim wykonaniu łaskawie się zgadzasz - to jest zaiste logiczne ok. nie będę już się wypowiadać jakby ktos miał do mnie sprawę inną niż na wyzwiska, to prosze na pw
  11. [quote name='GoskaGoska']po 1 watek jest Agnieszki (v) po2 jesli uwaza, ze obrazanie się na psa jesli ok - to juz twoj wybor, tylko , ze to infantylne po 3 Koperek nie wyprasza się kogoś z wątku - bo tez nie wiem co to było :crazyeye: a tak poza tym to nie wiem po co to piszę, bo to wątek psa - a nie pisanie emocjonalych odczuciach[/quote] masz rację, dlatego unikam utarczek na innych wątkach zaraz wyedytuję wczesniejsze wpisy, żeby tu się zrobiło czysto na psa się nie obrażam, ale nie będzie mi tu Koperek pluć w twarz tylko dlatego że ma na koncie kilka tysięcy wpisów i nie umie czytać ze zrozumieniem :angryy:
  12. śliczności, jaka piękna zgrabna główka! :loveu: a to spojrzenie, zupełnie tak samo patrzy moja Hexi :loveu:
  13. rudzielce co u Was???
  14. kawał ładnego psa z niego :loveu:
  15. na prośbę GoskaGoska sprzatam, żeby nie zasmiecać
  16. [quote name='Koperek']No toś napisała [B]Ajula:mdleje:Proszę Cię nie wchodź już na ten wątek, ani na żaden mój, bo źle będzie![/B]:angryy: [/quote] [B]pokornie przepraszam Koperku[/B]
  17. [quote name='dobermanica1987']dokladnie boski:loveu:taki boski a nikt go nie chce:-(:-(:-([/quote] bo jest nieznany "szerokiem ogółowi" , trzeba zaprosić do współpracy dogomanki specjalistki od ogłoszeń
  18. Moon ma szanse wyzdrowieć i poczuć jak to jest być kochanym psem tak bardzo kochanym i całowanym, jak nasze psiaki domowe, które śpią w łóżkach i są rozpieszczane niech on umrze kiedys kiedys, jak przyjdzie jego czas, z tym uczuciem, że był kochany i należał do człowieka, a nie bestii bo teraz to umierałby nie wiedząc jak fajne może być psie życie :-(
  19. bardzo się ciesze, że panienka szybko znalazła dobry dom :lol:
×
×
  • Create New...