Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ładna kochana pysia szuka domku :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  2. Alfabia współczuję :glaszcze: zastanawiałam się, dlaczego nie zaglądasz
  3. piękny psiak :lol:
  4. bosko jestem zachwycona :loveu: wierzę, że starczy
  5. [quote name='majqa']Na określenie [I]głupia [/I]żadną miarą nie zasłużyłaś. :shake: Masz ogromne serce Dziewczyno... :loveu:[/QUOTE] prawda dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby Rytce pomóc zaraz robię przelew na obiecane 50 zł Czarna przyjechała do Rytki 31.10., więc za październik się jeszcze należy :evil_lol: a moja córcia przegląda szafki, żeby jakis bazarek zrobić
  6. niby fajnie i jest się z czego cieszyć, ale z drugiej strony biedna ta Jadziunia :-( żeby jakas dusza się zlitowała i pokochała babinkę, to świat stałby sie odrazu lepszy
  7. lalutek śliczny, jak się pięknie komponuje z jesiennymi kolorkami :loveu:
  8. [quote name='Isadora7'][SIZE=4]Dyskutowałabym z określeniem [/SIZE][COLOR=red][B][SIZE=4]wąski[/SIZE] :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE] Isadora Ty to umiesz ludziom humor poprawić :megagrin:
  9. liczyłam, ale sie już pogubiłam trzeba jednak poprosić Jolę o sprawdzenie
  10. takiego bezposredniego kontaktu nie mamy, tylko przez dogo trzeba pewnie poprosić Jolę, żeby zerknęła w konto fundacji i policzyła ile pieniędzy ma u nich Gufi
  11. Kasia na poniedziałek jest umówiona na jeszcze jeden telefon z dr Garncarzem i może już będzie podany termin trzeba by się wyrobić z tą operacją w listopadzie, bo KateBono na początku grudnia znowu musi na kilka dni udać się do szpitalnego łoża
  12. [quote name='GoniaP']Hotel pod Szamotułami: 20zł doba u Jamora dla Emira: 15zł doba w Bogatyni, 400zł /mc[/QUOTE] Gonia dzięki :lol: pod Szamotułami to by było blisko Poznania, jakby trzeba przewieźć Czarną do weta czy coś, to byśmy ją z Krzyskiem wozili u Jamora wiadomo - raj na ziemi ale może najpierw niech Czarna posiedzi trochę u Rytki, my w tym czasie spróbujemy coś zebrać i dalej szukać DT jak w ciągu tych 2-3 miesięcy nic nie znajdziemy, to poprosimy Gonię o załatwienie miejsca w ktoryms z wymienionych hotelików (o ile uzbieramy pieniądze) bo jak Majqa mówi - psów jest tysiące, dogomaniacy dają z siebie co mogą, trudno znaleźć kogoś, kto może jeszcze wysupłac jakies pieniądze, bo ludzie i tak płacą na wszystkie strony na jakies psiaki
  13. nie mogę na stałe, bo teraz nie pracuję, ale jednorazowo wpłacę 20 zl, ok? podajcie mi konto, dzis albo jutro będę robiła przelewy to wpłacę
  14. operacja ma kosztować 1200 zł + leki i badania przedoperacyjne i pooperacyjne + koszty dojazdu do Warszawy m_orsetti, deklaracji składać nie mogę bo już nie mam z czego, ale mogę dorzucić jakiś grosik jednorazowo
  15. [quote name='BeaBono'] trzeba by wybadać, co na to tamci Państwo (czy by sie zgodzili, czy po pewnym czasie nie rozłożyliby na części pierwsze...). [/QUOTE] jakby się nasłało na nich jakieś służby, które im by nakazały trzymanie psów w godziwych warunkach, to może by się nawet biegusiem zgodzili nie sądzę, żeby się znali na tym, i jakby ich ktoś nastraszył, to może by chociaż psy miały ciepłe budy i inne jedzenie, niż świńska czy krowia pasza :roll: ale o taką interwencję trzebaby poprosić jakąś skuteczną w swych działaniach organizację, a Rytka nie mogłaby się pewnie potem pokazywać
  16. [quote name='rytka'] Prosze o wypowiedzenie sie czy moge liczyc na wsparcie w hotelowaniu jej,o deklaracje pomocy ?[/QUOTE] ja Cie będę wspierać jak tylko będę mogła - jak długo będzie trzeba na dziś deklaruję na Czarną 50 zł miesięcznie
  17. [quote name='BeaBono']No dobra, nie byłabym sobą,jak bym nie dołożyła dziegciu do tego miodu... O jakim kojcu właściwie myślicie? Z dachem, podłogą? [IMG]http://images48.fotosik.pl/220/87e86b30dd02cde6.jpg[/IMG] Na takie cuś wymagane jest chyba pozwolenie z gminy... A tak w ogóle.. Jak na sprawę jakiegokolwiek kojca zapatrują się Ci państwo, którym chcecie go stawiać?[/QUOTE] na taki kojec nas nawet nie stać, bo kosztuje kilka tysięcy :roll: wystarczyłaby porządna zagroda i ciepła buda zresztą może najpierw zajmnijmy się szukaniem DT dla Czarnej i zbieraniem pieniędzy dla niej
  18. [quote name='BeaBono'] Teraz to mnie możecie nawet zbanować...[/QUOTE] ale za co? :roll: mówisz tak, jakbysmy miały jakies niecne zamiary my prawa banować nie mamy, wiesz to przecież, dlaczego więc tak piszesz? różnica między łańcuchem a kojcem z ciepłą budą jest bez wątpienia Czarna ma być zabrana, oczywiste jest, że ludzie wezmą następnego psa, potem następnego itd. nikt nie zabroni im tego, bo takie jest prawo - nie zrobią tego żadne służby,ani organizacje, a cóż dopiero my - pojedyncze osóbki? dlatego zróbmy przynajmniej dla tego nieszczęśnika tyle, że nie będzie uwiązany na łańcuchu i będzie miał się gdzie schować
  19. [quote name='Ewelina.w38'] Ja wspomogę Czarna finansowo ale jeszcze nie teraz, moze koło grudnia. Chociaż tyle:roll:[/QUOTE] koło grudnia też się przyda :lol: nikt z nas nie jest milionerem i każdy daje taki grosik, jaki może a bardzo często nawet więcej, kosztem rodziny i swoich spraw ale to jest niesamowite, że z tych grosików tworzą się konkretne sumy, za które robi się konkretne rzeczy z Czarną też damy radę
  20. jaki biedny :-( jak on musi cierpieć :-(
  21. [quote name='GoniaP'] A ja pamiętam jak Twoja Mama do mnie zadzwoniła i powiedziała, że mam nie przyjeżdżać, bo i tak psa nie dostaniecie :evil_lol:[/QUOTE] nie dosyć, że Pepsi dostałyscie, to jeszcze i Gufa od nas do kompletu :evil_lol: za co wielkie dzięki :Rose:
  22. [quote name='rytka']podsumowanie finansowe kasy Gufa(jak sie pomylilam to poprawic mnie;)) u mnie 400zł.-wkrótce prześle na konto KateBono. FNiZ na dzień19.19.09. 205zł.-zostało z poprzedniej zbiorki juz( po zaplaceniu 550zł.za zabiegi 40zł.okulista) sa wplaty 300zł.smyku i 250zł.walkie czyli razem:755 zł. do tego sprzedano większoś cegielek:multi::multi:[/QUOTE] ja też wpłacę jak wreszcie znajdę trochę czasu, bo chwilowo mam z czasem do tyłu
  23. [quote name='rytka'] moze sie jakiś znajdzie,żeby tylko bylo miejsce to jade i zabieram ja i juz ,niechby to byla nawet moja ostatnia wizyta tam zabiore ja-zdesperowana jestem [/QUOTE] zabieraj ją, coś wymyślimy, jak już nie będziesz jej mogła przetrzymywać najwyżej sprzedam coś i Czarna pójdzie do płatnego hotelu z całą pewnością nikr z nas nie miał na mysli, że Czarna ma wisieć na tym łańcuchu, po to, żeby nie trafił tam inny pies mój TZ myslał, że może chociaż udałoby się (dla tego innego psa, którego i tak wezmą) sfinansować kojec, żeby nie musiał być na łańcuchu i miał dobrą budę w tym kojcu
×
×
  • Create New...