Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. byłam dzis na wystawie psów i widziałam przepiękne wilczarze :loveu: no więc Pachcio ma w sobie coś z wilczarza - też taki wysoki i smukły i dostojny :lol:
  2. [quote name='majqa'] Mama bardzo się przejmuje ale na pewno to lepsze niż obojętność.[/QUOTE] otóż to! :lol:
  3. [quote name='GoniaP']A ja na szubienicę, tak??? :-(:-(:-([/QUOTE] a gdzież tam! przecież widać, że Ty kochana grzeczna dziewczynka jesteś :angel: Majqa, teraz już bez wygłupów powiem: chciałabym mieć taką Mamę moja jest na ogół ok, ale psów to ona nie kocha :shake: nawet ich nie lubi
  4. [quote name='Isadora7']Ja to już bałam się to powiedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Isadora bo Ty to już masz u Majqi przerąbane :evil_lol: więc siedź na razie cicho jakby co, to ja mogę chwilowo być Twoim rzecznikiem :diabloti:
  5. szkoda mi jej strasznie z tą biedną łapką :-(
  6. wszystkiego najlepszego w nowym życiu piesku :lol:
  7. [quote name='majqa'] Jadzia już wychodzi z mamą...ależ ulga...za to mama coś nie może się opamiętać z kursowaniem do niej. [/QUOTE] ooo... to już wiemy po kim Majqa TO ma :lol:
  8. [quote name='majqa']Ja mogę pomóc ale dopiero w przyszłym tygodniu więc jeśli decyzja jest "na już" nie mam prawa mieć nic przeciwko.[/QUOTE] Majqa, te ogłoszenia chętnie wykupię, pieniądze z tego bazarku ogłoszeniowego są jak pisałam dla zawierzaków, którymi zajmuje się Animalia bazar i tak jest do 31.11., ogłoszenia mogę zamówić nie na już, ale np. za tydzień - potem muszę do szpitala, chciałabym to zlecić ewentualnie przed szpitalem chciałam te ogloszenia wykupić między innymi po to, żeby Ciebie odciążyć, bo Ty - mówiąc prostym językiem - i tak orzesz na wszystkie strony i sama nie wiem, jak dajesz sobie radę jesteś jedną z najbardziej pracowitych osób jakie znam :buzi: jeszcze sprawa sterylki - można zbierać na sterylkę, ale Rytka czy da radę się tym zająć? :roll:
  9. śliczna mała królewna :loveu:
  10. [quote name='Ewelina.w38'] A ropomacicze (tak zrozumiałam, ze jest) to sie szybko leczy, prawda? [/QUOTE] operacja (to w zasadzie sterylizacja) likwiduje problem szybko i na zawsze moja znajoma nie chciała się zdecydowac na operację i jej wetka leczyła ropomacicze u jej suni farmakologicznie - niby poprawa była, ale ciągle nie jest dobrze i ciągle musi dostawać jakies leki, są nawroty, kosztuje to więcej, niż zabieg moja Hexi miała ropomacicze w drugim roku swojego życia - zaraz po zdiagnozowaniu została zoperowana i do dzis jest zdrowa
  11. [quote name='muzzy']Super :) A czy mogę tutaj zdradzić dlaczego Dropucha wczoraj siedział cały dzień sam w domu i ewentualnie wrzucić jakieś zdjęcia? :)[/QUOTE] muzzy dawaj te zdjęcia Twoje fotki zawsze są warte oglądania :lol:
  12. bosko :evil_lol: pies wspaniały, ale ludzie - to prawdziwi Ludzie przez duże "L" że też udalo Wam się takich znaleźć gratulacje dziewczyny :lol:
  13. co za śliczne cudaki :loveu: czytam, że jedna przyjechała do Poznania kolejna sochaczewianka w poznaniu :lol:
  14. niesamowite, jak się patrzy na zdjęcia z pierwszego postu to serce pęka na widok tego nieszczęsnego psa a teraz wygląda tak pięknie! :loveu:
  15. [quote name='Ewelina.w38'] Mozna by napisac, ze pies przebywa na tymczasie gdzie jest leczony i dochodzi do siebie ale szuka domku.[/QUOTE] może o tym, że jest leczona nie piszmy, bo się ktoś wystraszy, że ma niewiadomo jaką chorobę Rytka obawia się, że do końca grudnia nie znajdzie się żaden DS i Czarna będzie musiała iść do hoteliku, a to kosztuje, czy się uda uzbierać pieniądze? zresztą dobre hoteliki zapchane tak, że są do nich listy oczekujących Czarnulka już mieszka w domu, szkoda by było dawać ją iść do boksu żeby tak jakiś DT się zwolnił do końca grudnia, to już by było coś
  16. ok, można poczekać, jasne nie miałam na mysli tego, że jak ktos się teraz zgłosi, to Czarna ma od razu iść do pierwszego z brzegu domu, ona jest śliczna i kochana, należy jej się wspaniały dom i tak trzebaby ją przed adopcją wysterylizować choć ogłoszenia i tak chyba nie przynoszą szybko efektu w prawie Gufiego był do tej pory tylko jeden telefon
  17. a jak się Remisiek śłiczny czuje? Pańcia lata doglądać Jadwinię, pewnie Remik czuje się samotny... ;)
  18. ...choć czasami jak patrzę na moją Hexi, to myślę, że raczej to PSIA CHOLERA, niż psia grypa :evil_lol: jakby ktos chciał zobaczyć kilka fotek, to zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/hexi-gacek-171987/[/URL]
  19. tak zrozumialam z rozmowy z Rytką w domu sprawuje się dobrze, Rytka nie może jej długo trzymać, kasę na hotelik nie tak łatwo zebrać, to chyba można ogłaszać?
  20. [quote name='majqa'] Jadzia, jak kręci się ktoś obcy, a ona go usłyszy, daje ognia - szczek, wycie, zawodzenie, prawdziwa gardłowa finezja.[/QUOTE] ha ha w mojej klatce dwa piętra niżej mieszkają dwie sheltie - one też dają takie koncerty, że oszalec można :evil_lol: aż mi w uszach świdruje od tych ich cienkich głosików już chyba wolę konkretne ryknięcie mojej Hexi :lol:
  21. uważaj na siebie człowieku, bo na dogomanii panuje bardzo zaraźliwa PSIA grypa :evil_lol: a my jestesmy jej nosicielami :megagrin:
  22. będziecie mieć coś przeciw temu, żebym wykupiła ogłoszenia dla Czarnej? na bazarku dziewczyna wystawia ogłoszenia na rzecz Animalii, to od Supergogi z Poznania, chciałabym im pomóc chociaż tak, że kupię ogloszenia, bo Animalia jest ok - a Czarnej ogłoszenia potrzebne
  23. mam nadzieję, że dzisiejszy dzionek także był miły :lol:
×
×
  • Create New...