Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='KateBono'] "cieszmy się ,że na prawe się udało". Pan doktor zresztą mówił nam, że operacja może się udać na 60%. [/QUOTE] pewnie, że trzeba się cieszyć z tego co jest zawsze to trochę łatwiej pieskowi
  2. to bielmo to wystąpiło teraz po operacji, czy było już wczesniej? mówił doktor, czy jak zostanie, to na to oko Guf nie będzie widział wcale?
  3. do nas rzadko ktoś przychodzi, bo Gacek nie lubi gości :evil_lol:
  4. jakie śmichy... my tak z miłością o Tobie zaraz skoczę na bazarek i zobaczę, czy ktoś aureolek nie wystawia, bo bym Ci chętnie jedną wysłała :)
  5. po tych kilku dniach nieobecności w domu wracałam jak na skrzydłach do tych diablątek po przywitaniach zrobiłam sobie kawę w kubku i stwierdziłam "wiem, że wreszcie jestem w domu" - bo w kubku pływała sierść :evil_lol:
  6. tak kochać potrafią tylko psy za co je Pan Bóg tak pokarał? po co dał im uczucia i te wierne serca? łatwiej by im było, gdyby ludzi tak nie kochały :(
  7. Agnieszko dzięki wielkie za wpłatę! Rytka, może z tego zapłacić za kolejne allegro? bo ja chwilowo mam braki finansowe :( [quote name='Nemi'] I dopiszę jeszcze, że czytam Was i podziwiam, tu i u Gufiaczka również. Potajemnie trzymam kciuki, żeby został w BB i KB ;)[/QUOTE] Nemi dzięki za dobre słowo :)
  8. [quote name='rytka'] sama sie zastanawiam co one w sobie takiego maja ,ze sie chce je 'mieć' [/QUOTE] własnie - co one w sobie mają? same kłopoty przez nie, kasę wydaje się setkami, człowiek na urlop nie pojedzie, bo nie ma jak a jednak bez nich życie byłoby puste ps. Majqa rozsądek straciła, ale za to z każdym kolejnym psem wyrasta jej kolejna para anielskich skrzydeł :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel:
  9. Żaneta jeszcze przez telefon opowiedziała o tym labku, rzeczywiście nie ma co - on by biedulkę zamęczył
  10. jak mu się Saba raz czy drugi odwarknie, to się chłopak uspokoi a ile on ma lat? bo jak własciciele fajni, to hmmm....sama nie wiem?? trzeba to przemysleć
  11. Pepsi coraz ładniejsza i ma roześmiane oczy :)
  12. [quote name='GoniaP'] Ja bym jej podawała wapno, z uwagi na przeszłość oraz wiek.....[/QUOTE] to dobra rada
  13. wspaniałe przesliczne ma Remiś futerko :)
  14. Gnidy Dworskie sie podobają mi sie :evil_lol: ale mam nadzieję, że Majqa jakiegos Frontline na nas nie zastosuje :lol:
  15. zwierzaki mają u Was jak w raju :) Gufi ciałka nabrał, Klocia też wypiękniała
  16. [quote name='Ewelina.w38'] No rzezcywiscie, mocno ma ugięty. jak u starszego konia. A skad sie to wzięło? jakaś wada?[/QUOTE] na żywo też ją oglądalam i zastanawiałam się - ona chyba ma przednie łapki krótsze
  17. trzymam kciuki! jkp - jesli tylko masz czas to ja bardzo chętnie oddam Ci przywilej odwiezienia Czarnej (o ile do tego dojdzie) :)
  18. wracam dzis do domu, nie mogę się doczekać jak ja sie stęsknilam za moimi aniołkami! dzis nawet Gacusia wciągnę do łóżka i będę spała z obydwoma :)
  19. jak ja lubię czytać ten wątek :) Rytka ma rację - stres źle wpływa na proces zdrowienia jakby się Gufi dowiedzial, że szukamy mu INNEGO domu, to na pewno by sie znowu rozchorował więc lepiej nie szukajmy narazie ;) wyleczymi i Gufika i Klocię a potem zobaczymy co dalej..........
  20. noooo ja baaardzo rozumiem KateBono, że nie chce oddac Gufika :) cos zaczynam rozpoznawać ten sam mechanizm, który zadzialal u nas - najpierw powiedziałam, ze Gackowi będziemy szukać domu, ale dopiero po operacji jak był po operacji, to mówilam, że narazie nie możemy mu szukać domu, bo musi wydobrzeć, w zadbać o niego umiem tylko ja jak wydobrzał, to stwierdziłam, że teraz szukać domu jeszcze nie, bo on ma skomplikowany charakter i trzeba go najpierw troche wychować a w końcu powiedzialam, że nie mogę go wydać, bo za bardzo by za nami tęsknił, no i zresztą kto go tak zrozumie jak my? i tak Gacek został.... ;)
  21. BB - mi sie podoba, dużo zdjęć, informcje o charakterze krótkie i konkretne o oczach można powiedzieć dopiero, jak kto zadzwoni :)
  22. nawet sie nie skapnęłam, że to Frytka a nie Czarna BB - dobra robota :)
  23. nasza Hexi jest czarna i ma biale końcówki - białe skarpetki na łapkach i koniec pyszczka też biały kiedys przyszła do pokoju z makijażem na obliczu - okolice ustek i palce przednich łap miala wymalowane na różowo - zupełnie jak dama wymalowana szminką i z paznokciami pomalowanymi lakierem wyglądała obłędnie :evil_lol: oniemialam, a potem pobieglam ochrzanić moje córki, że psa wymalowały po śledztwie okazało się, że corki niewinne - Hexi zabrała komus różowy marker i rozgryzła go w moim pokoju palce łapek miała różowe, bo sobie nimi ten marker przytrzymała podczas rozgryzania nie dalo się tego od razu zmyć i przez kilka dni głupio mi było z nią chodzić na spacery :) żałuje, że nie zrobilam wtedy fotek
×
×
  • Create New...