-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono'] "cieszmy się ,że na prawe się udało". Pan doktor zresztą mówił nam, że operacja może się udać na 60%. [/QUOTE] pewnie, że trzeba się cieszyć z tego co jest zawsze to trochę łatwiej pieskowi -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
to bielmo to wystąpiło teraz po operacji, czy było już wczesniej? mówił doktor, czy jak zostanie, to na to oko Guf nie będzie widział wcale? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
do nas rzadko ktoś przychodzi, bo Gacek nie lubi gości :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jakie śmichy... my tak z miłością o Tobie zaraz skoczę na bazarek i zobaczę, czy ktoś aureolek nie wystawia, bo bym Ci chętnie jedną wysłała :) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
po tych kilku dniach nieobecności w domu wracałam jak na skrzydłach do tych diablątek po przywitaniach zrobiłam sobie kawę w kubku i stwierdziłam "wiem, że wreszcie jestem w domu" - bo w kubku pływała sierść :evil_lol: -
Agnieszko dzięki wielkie za wpłatę! Rytka, może z tego zapłacić za kolejne allegro? bo ja chwilowo mam braki finansowe :( [quote name='Nemi'] I dopiszę jeszcze, że czytam Was i podziwiam, tu i u Gufiaczka również. Potajemnie trzymam kciuki, żeby został w BB i KB ;)[/QUOTE] Nemi dzięki za dobre słowo :)
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] sama sie zastanawiam co one w sobie takiego maja ,ze sie chce je 'mieć' [/QUOTE] własnie - co one w sobie mają? same kłopoty przez nie, kasę wydaje się setkami, człowiek na urlop nie pojedzie, bo nie ma jak a jednak bez nich życie byłoby puste ps. Majqa rozsądek straciła, ale za to z każdym kolejnym psem wyrasta jej kolejna para anielskich skrzydeł :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel: -
Żaneta jeszcze przez telefon opowiedziała o tym labku, rzeczywiście nie ma co - on by biedulkę zamęczył
-
jak mu się Saba raz czy drugi odwarknie, to się chłopak uspokoi a ile on ma lat? bo jak własciciele fajni, to hmmm....sama nie wiem?? trzeba to przemysleć
-
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Pepsi coraz ładniejsza i ma roześmiane oczy :) -
[quote name='GoniaP'] Ja bym jej podawała wapno, z uwagi na przeszłość oraz wiek.....[/QUOTE] to dobra rada
-
wspaniałe przesliczne ma Remiś futerko :)
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Ajula replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
takiej to dobrze :lol: -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Ajula replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Gnidy Dworskie sie podobają mi sie :evil_lol: ale mam nadzieję, że Majqa jakiegos Frontline na nas nie zastosuje :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zwierzaki mają u Was jak w raju :) Gufi ciałka nabrał, Klocia też wypiękniała -
[quote name='Ewelina.w38'] No rzezcywiscie, mocno ma ugięty. jak u starszego konia. A skad sie to wzięło? jakaś wada?[/QUOTE] na żywo też ją oglądalam i zastanawiałam się - ona chyba ma przednie łapki krótsze
-
trzymam kciuki! jkp - jesli tylko masz czas to ja bardzo chętnie oddam Ci przywilej odwiezienia Czarnej (o ile do tego dojdzie) :)
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Ajula replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
wracam dzis do domu, nie mogę się doczekać jak ja sie stęsknilam za moimi aniołkami! dzis nawet Gacusia wciągnę do łóżka i będę spała z obydwoma :) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jak ja lubię czytać ten wątek :) Rytka ma rację - stres źle wpływa na proces zdrowienia jakby się Gufi dowiedzial, że szukamy mu INNEGO domu, to na pewno by sie znowu rozchorował więc lepiej nie szukajmy narazie ;) wyleczymi i Gufika i Klocię a potem zobaczymy co dalej.......... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
noooo ja baaardzo rozumiem KateBono, że nie chce oddac Gufika :) cos zaczynam rozpoznawać ten sam mechanizm, który zadzialal u nas - najpierw powiedziałam, ze Gackowi będziemy szukać domu, ale dopiero po operacji jak był po operacji, to mówilam, że narazie nie możemy mu szukać domu, bo musi wydobrzeć, w zadbać o niego umiem tylko ja jak wydobrzał, to stwierdziłam, że teraz szukać domu jeszcze nie, bo on ma skomplikowany charakter i trzeba go najpierw troche wychować a w końcu powiedzialam, że nie mogę go wydać, bo za bardzo by za nami tęsknił, no i zresztą kto go tak zrozumie jak my? i tak Gacek został.... ;) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
BB - mi sie podoba, dużo zdjęć, informcje o charakterze krótkie i konkretne o oczach można powiedzieć dopiero, jak kto zadzwoni :) -
nawet sie nie skapnęłam, że to Frytka a nie Czarna BB - dobra robota :)
-
Czym najbardziej rozśmieszył Was wasz pies?
Ajula replied to kasia&szaman's topic in Wszystko o psach
nasza Hexi jest czarna i ma biale końcówki - białe skarpetki na łapkach i koniec pyszczka też biały kiedys przyszła do pokoju z makijażem na obliczu - okolice ustek i palce przednich łap miala wymalowane na różowo - zupełnie jak dama wymalowana szminką i z paznokciami pomalowanymi lakierem wyglądała obłędnie :evil_lol: oniemialam, a potem pobieglam ochrzanić moje córki, że psa wymalowały po śledztwie okazało się, że corki niewinne - Hexi zabrała komus różowy marker i rozgryzła go w moim pokoju palce łapek miała różowe, bo sobie nimi ten marker przytrzymała podczas rozgryzania nie dalo się tego od razu zmyć i przez kilka dni głupio mi było z nią chodzić na spacery :) żałuje, że nie zrobilam wtedy fotek