-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
KRAKÓW- maleństwo bez łapki i oka. ZNALAZŁ DOM!!!!!
Ajula replied to Asior's topic in Już w nowym domu
to ja poczekam jeszcze z cieszeniem się -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Poproszę numer konta Gufiego .[/QUOTE] Smyku dzięki :loveu: chyba konto Fundacji, bo tam będziemy mieć braki na dzień 07.12. zostało tylko 188 zł, a to jeszcze nie koniec :roll: "aktualizacja 07.12 bylo +1475 wydatki -1150 operacja -317(zastrzyki,krople,tabletki) zaostalo +188zł" -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
razem z grudniem powinno byc 5 wpłat, tak? ja za grudzień przeleję w najbliższych dniach, jeszcze przed świętami -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Ajula replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
15 zł przelałam, jutro powinno być na koncie głaski dla Niedźwiadka :iloveyou: -
Kajtek-słodki kundelek bez łapki szuka kogoś do kochania!!!
Ajula replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
o jak miło :) ale na ten temat musi się wypowiedziec założycielka wątku -
to ladnie siostrzeniec dbał o Czarną podziękować chłopakowi :D
-
[quote name='gosia44z']Przyjechal do mnie na poczatku pazdziernika, wiec niedlugo beda 3 miesiace. Mysle, ze nastepne 3 to malo, zeby zaczal sie zachowywac jak normalny, zdrowy pies. Moze do wakacji sie bardziej rozrusza.[/QUOTE] nasz Gacek jest już u nas rok i 2 miesiące, i nadal nie jest do końca dobrze nie stracił nogi tak jak Pirat, ale miał ją mocno uszkodzoną - bezdomny był dosyć długo, potwornie boi się ludzi teraz jest lepiej o tyle, że zmniejszył się lęk przed światem (być może dzięki fluoksetynie na którą się w końcu zdecydował nasz wet) - ale to jeszcze nie jest normalny pies trzymam kciuki za pomyslny rozwój sytuacji :)
-
Kajtek-słodki kundelek bez łapki szuka kogoś do kochania!!!
Ajula replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
w pierwszym poście jest tylko, że łagodny i pogodny może nic więcej nie wiadomo -
KRAKÓW- maleństwo bez łapki i oka. ZNALAZŁ DOM!!!!!
Ajula replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ja też myślę, że na poczekajmy cierpliwie i tak to jest niesamowite, że dopiero co założony wątek i poszły pierwsze ogłoszenia, a juz jest odzew :) -
Kajtek-słodki kundelek bez łapki szuka kogoś do kochania!!!
Ajula replied to agabytom's topic in Już w nowym domu
przypominam malca :painting: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jkp - dzwoniła dzis do mnie KateBono i konkretnie opowiedziała co sie dzieje i jakie działania (i kontakt z dr Garncarzem) podjęła myslę, że wszystko jest pod kontrolą, sam dr Garncarz nie kazał jeszcze przyjechać, uważa, że leki powinny zadziałać uważa także, że badanie nie było miarodajne i w rzeczywistości nie ma tak wysokiego ciśnienia zdaje się, że w poniedziałek badanie ma być powtórzone na innym aparacie jak Garncarz każe przyjechać, to pieniądze na transport spod ziemi wyciągniemy -
jako że Gufi teraz ma problemy ze oczkami i bardziej potrzebuje pieniędzy, to tak jak chciała Rytka "zrzekamy" się doli Czarnej z bazarku BB, ok?
-
muzzy jak ja Ci zazdroszczę tego grzecznego-wesołego-przyjaznego-wyluzowanego Dropka :placz: moja Hexi nigdy nie była zbyt towarzyska i nie za bardzo lubiła się bawić z psiakami a Gacio to już w ogóle tragedia :-( moja córka powiedziała o nim: "Ja jestem taki Gacio, który najchętniej zjadłby wszystkich na świecie i zostawił tylko mamusię" nasze spacery to jak manewry na poligonie - trzeba omijać wszystkie psy i wszystkich ludzi
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Ajula replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuję się przeleję chociaż jakiś grosik -
KRAKÓW- maleństwo bez łapki i oka. ZNALAZŁ DOM!!!!!
Ajula replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak czy owak przypomnę ślicznego malucha -
[quote name='erka'] Mam złe przeczucia , że cos sie z nim stało. Nie wiem, jak wogóle te psiaki tam przeżyją, dzisiaj padał śnieg i zrobiło się bardzo zimno. Nie wiem, co będzie ze staruszkiem, jeżeli żyje, co będzie ze szczeniakami, które tam zostały. :([/QUOTE] matko jakie to straszne :( moja przyjaciółka jest w armii i ma stały przydział w Kielcach, ale akurat jest na misji - gdyby była na pewno by pomogła :placz: ale napiszę dzis do niej i zapytam, czy może kogos sensownego polecić, kto chciałby tego psa poszukać
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
BeaBono może miałabyś ochotę w wolnej chwili zrobić banerek temu biedaczkowi bez łapki? mało ludzi do niego zagląda i nie ma nawet banerka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174414-Kajtek-sA-odki-kundelek-bez-A-apki-szuka-kogoA-do-kochania[/URL] -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
to może zróbmy tak jak proponuje Rytka, Gufi rzeczywiście bardziej potrzebuje w tej chwili pieniędzy