Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. to ja poczekam jeszcze z cieszeniem się
  2. [quote name='Smyku']Poproszę numer konta Gufiego .[/QUOTE] Smyku dzięki :loveu: chyba konto Fundacji, bo tam będziemy mieć braki na dzień 07.12. zostało tylko 188 zł, a to jeszcze nie koniec :roll: "aktualizacja 07.12 bylo +1475 wydatki -1150 operacja -317(zastrzyki,krople,tabletki) zaostalo +188zł"
  3. widziałam na innym wątku, że do Pani Wandy ma jechać we wtorek Nina - ma robić zdjęcia dwóm suczkom, które tam dzis zawiozła może zrobiłaby zdjęcia Szafirowi?
  4. razem z grudniem powinno byc 5 wpłat, tak? ja za grudzień przeleję w najbliższych dniach, jeszcze przed świętami
  5. 15 zł przelałam, jutro powinno być na koncie głaski dla Niedźwiadka :iloveyou:
  6. o jak miło :) ale na ten temat musi się wypowiedziec założycielka wątku
  7. to ladnie siostrzeniec dbał o Czarną podziękować chłopakowi :D
  8. [quote name='gosia44z']Przyjechal do mnie na poczatku pazdziernika, wiec niedlugo beda 3 miesiace. Mysle, ze nastepne 3 to malo, zeby zaczal sie zachowywac jak normalny, zdrowy pies. Moze do wakacji sie bardziej rozrusza.[/QUOTE] nasz Gacek jest już u nas rok i 2 miesiące, i nadal nie jest do końca dobrze nie stracił nogi tak jak Pirat, ale miał ją mocno uszkodzoną - bezdomny był dosyć długo, potwornie boi się ludzi teraz jest lepiej o tyle, że zmniejszył się lęk przed światem (być może dzięki fluoksetynie na którą się w końcu zdecydował nasz wet) - ale to jeszcze nie jest normalny pies trzymam kciuki za pomyslny rozwój sytuacji :)
  9. w pierwszym poście jest tylko, że łagodny i pogodny może nic więcej nie wiadomo
  10. [quote name='gosia44z'] No i jest jaki jest, ale nie zamienilabym go na innego.[/QUOTE] święte słowa miał psiak szczęscie, że trafił do Ciebie, że akceptujesz go takiego, jesteś cierpliwa i nie zmuszasz do niczego :Rose:
  11. ja też myślę, że na poczekajmy cierpliwie i tak to jest niesamowite, że dopiero co założony wątek i poszły pierwsze ogłoszenia, a juz jest odzew :)
  12. przypominam malca :painting:
  13. jkp - dzwoniła dzis do mnie KateBono i konkretnie opowiedziała co sie dzieje i jakie działania (i kontakt z dr Garncarzem) podjęła myslę, że wszystko jest pod kontrolą, sam dr Garncarz nie kazał jeszcze przyjechać, uważa, że leki powinny zadziałać uważa także, że badanie nie było miarodajne i w rzeczywistości nie ma tak wysokiego ciśnienia zdaje się, że w poniedziałek badanie ma być powtórzone na innym aparacie jak Garncarz każe przyjechać, to pieniądze na transport spod ziemi wyciągniemy
  14. jako że Gufi teraz ma problemy ze oczkami i bardziej potrzebuje pieniędzy, to tak jak chciała Rytka "zrzekamy" się doli Czarnej z bazarku BB, ok?
  15. ciekawe co u pieska? czy już się trochę ośmielił?
  16. muzzy jak ja Ci zazdroszczę tego grzecznego-wesołego-przyjaznego-wyluzowanego Dropka :placz: moja Hexi nigdy nie była zbyt towarzyska i nie za bardzo lubiła się bawić z psiakami a Gacio to już w ogóle tragedia :-( moja córka powiedziała o nim: "Ja jestem taki Gacio, który najchętniej zjadłby wszystkich na świecie i zostawił tylko mamusię" nasze spacery to jak manewry na poligonie - trzeba omijać wszystkie psy i wszystkich ludzi
  17. zapisuję się przeleję chociaż jakiś grosik
  18. tak czy owak przypomnę ślicznego malucha
  19. [quote name='erka'] Mam złe przeczucia , że cos sie z nim stało. Nie wiem, jak wogóle te psiaki tam przeżyją, dzisiaj padał śnieg i zrobiło się bardzo zimno. Nie wiem, co będzie ze staruszkiem, jeżeli żyje, co będzie ze szczeniakami, które tam zostały. :([/QUOTE] matko jakie to straszne :( moja przyjaciółka jest w armii i ma stały przydział w Kielcach, ale akurat jest na misji - gdyby była na pewno by pomogła :placz: ale napiszę dzis do niej i zapytam, czy może kogos sensownego polecić, kto chciałby tego psa poszukać
  20. BeaBono może miałabyś ochotę w wolnej chwili zrobić banerek temu biedaczkowi bez łapki? mało ludzi do niego zagląda i nie ma nawet banerka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174414-Kajtek-sA-odki-kundelek-bez-A-apki-szuka-kogoA-do-kochania[/URL]
  21. to może zróbmy tak jak proponuje Rytka, Gufi rzeczywiście bardziej potrzebuje w tej chwili pieniędzy
×
×
  • Create New...