Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Paczka wspólna od wczoraj już u mnie, dziękujemy
  2. @rozi to przeznaczmy wszystko na kociaki, których ciągle przybywa a ja Ci wplacę te 60 zł na Polę, ale skoro teraz zabezpieczona to może po wakacjach, plisss
  3. @rozi @Tola przeoczyłam termin i poszedł dzisiaj przelew dla Poli do ZEA; Czy mogę jakoś zmienić przeznaczenie tej wpłaty na inny cel w ZEA (skoro tam konto Poli wyczyszczone") a wtedy za miesiąc dorzucę rozi do "poduszki" Poli
  4. Sprawdzam czy nie dokładki albo konkurencji, Ta niebieska bluzeczka też nie pasuje niestety rozmiarowo
  5. Ale są zdenerwowałam widząc czerwone wpisy (poprzedzone smsem ). A to wspaniała wiadomość u Violi jest jej wspaniale
  6. a mnie tę pierwszą zabaweczkę nr 1 i prosimy o wspólna przesyłkę @Jo37, @Nesiowata i ja
  7. Bardzo dziękuję Kiyoshi i seramarias za wsparcie Sabinki
  8. wymiary bluzeczki nr 76 poproszę i jeśli jest metka to i skład
  9. dla mnie super, może ktoś zgłosi uwagi do obu To tak jak ja
  10. zrobiłam ogłoszenie Sabince na Zieloną Górę https://www.olx.pl/d/oferta/sabinka-szuka-domu-CID103-ID1amQIp.html?search_reason=search|organic myślałam, żeby wyróżnić za kilka dni, czy lepiej od razu ?
  11. i wielkie dzięki za dotrzymywanie kroku Sabince Nesiowata , elik , agat21 , jankamałpa , Keyuta , MikAga , Limonka80 , Isiak
×
×
  • Create New...