Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. 1. Korale 2 x 24 cm agat cena wyw. 15 zł 45. Bransoletka agat koralik ~7 mm cena wyw. 11 zł jeśli w komplecie z koralami całość cena wyw. 24 zł Licytuje: malagos komplet za wyw. 2. Naszyjnik i kolczyki w eleganckim pudełeczku cena wyw. 15zł 3. Naszyjnik w eleganckim pudełeczku cena wyw. 12 zł
  2. Bazarek pomoże w pokryć koszty leczenia Wolfa [*] https://www.dogomania.com/forum/topic/360982-jak-to-jest-być-14-letnim-psem-na-ostatnich-nogach-źle-czasu-już-nie-ma-pomóżcie-odmienić-ostatnie-lata-może-miesiące-życia-wolfa-proszę/ Bazarek będzie trwać od 23 do 27 marca do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. PODSUMOWANIE agat21 nr 35b -> 15 zł iwna5702 nr 30 -> 10,50 zł majowa nr: 35b, 44 -> 28+10 ->38 + 0,50 = 38,50 zł wpłacone wysłane malagos nr: 1+45, 14, 15, 17, 41+46 -> 24 + 3x5+24 -> 63 + 38,50 = 101,50 zł wpłacone wysłane Nesiowata nr 37 -> 8 +2 = 10 zł wpłacone doliczam tu sprzedane poza bazarkiem a wystawiane wcześniej: wdzianko, bransoletka, mały wisiorek -> 8+12+7=27 zł razem zbierzemy 161,50 + 41 = 202,50 zł , dziękujemy
  3. Czyli to urządzenie to taka zamykana miska?
  4. Jak się robi popcorn ? Na gazie ?
  5. Dodatkową wypłatę 34 zł Anny G-R zapisuję w pierwszym poście Dochód z bazarku wynosi więc 375 zł + 34 zł = 409 zł
  6. Super, czy myślisz, że nie trzeba pisać o tym, ze nie chodzi na smyczy ? Odszukałam na wątku diagnozę weta ( jest na 30 stronie) z przykurczem po starym złamaniu jest przednia łapka.
  7. Miałam w pamięci to zdjęcie, jak można policzyć sprzed 5 lat, i dlatego sądzilam, że to przednia nóżka ma przykurcz
  8. @Poker @jankamałpa bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie i mobilizowanie mnie, zestawiłam to co napisała Poker i moje wypociny, Co myślicie ? a może jeszcze ktoś kto ma doświadczenie w pisaniu takich tekstów coś zasugeruje, proszę
  9. Sabinka została znaleziona w lesie z dwoma szczeniakami. Unikała ludzi i bardzo się ich bała. Musiała doświadczyć wiele złego. Przypuszczalnie z tamtych czasów pozostał jej trwały ślad po urazie, jednej przedniej nóżki praktycznie nie używa, co nie przeszkadza jej biegać i baraszkować z innymi pieskami. Obecnie przebywa w hoteliku. Tam nauczyła się żyć blisko człowieka i zachowywać czystość w domu. Dobrze dogaduje się z psami. Jest mała, waży ok. 10 kg, w kłębie ma ok. 38 cm. Szacujemy, że ma teraz 6 lat. Nie potrafi chodzić na smyczy. Nie domaga się pieszczot ale pozwala się głaskać, czesać itp. Szukamy dla niej człowieka, który pokocha ja taką jaka jest i przyjmie ją pod swój dach, najlepiej domu z ogrodem i przyjaznym pieskiem lub suczką Sunia jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona , przebywa w okolicach Wrocławia. Za zwrotem kosztów możemy pomóc w transporcie. Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania suni oraz podpisanie umowy jej przekazania .
  10. A hoj, Nr 3 też poproszę za 5 zł, a spodnie za 8 zl
×
×
  • Create New...