-
Posts
32036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
Bazarek pomoże w pokryć koszty leczenia Wolfa [*] https://www.dogomania.com/forum/topic/360982-jak-to-jest-być-14-letnim-psem-na-ostatnich-nogach-źle-czasu-już-nie-ma-pomóżcie-odmienić-ostatnie-lata-może-miesiące-życia-wolfa-proszę/ Bazarek będzie trwać od 23 do 27 marca do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. PODSUMOWANIE agat21 nr 35b -> 15 zł iwna5702 nr 30 -> 10,50 zł majowa nr: 35b, 44 -> 28+10 ->38 + 0,50 = 38,50 zł wpłacone wysłane malagos nr: 1+45, 14, 15, 17, 41+46 -> 24 + 3x5+24 -> 63 + 38,50 = 101,50 zł wpłacone wysłane Nesiowata nr 37 -> 8 +2 = 10 zł wpłacone doliczam tu sprzedane poza bazarkiem a wystawiane wcześniej: wdzianko, bransoletka, mały wisiorek -> 8+12+7=27 zł razem zbierzemy 161,50 + 41 = 202,50 zł , dziękujemy
-
Rozliczony. Różności 11. Dla Wiktora do 23.03.26 godz. 20.00
Aldrumka replied to Aska7's topic in Zakończone
Dzień dobry -
Rozliczony. Różności 11. Dla Wiktora do 23.03.26 godz. 20.00
Aldrumka replied to Aska7's topic in Zakończone
I jeszcze przed północą -
Czyli to urządzenie to taka zamykana miska?
-
Jak się robi popcorn ? Na gazie ?
-
Dodatkową wypłatę 34 zł Anny G-R zapisuję w pierwszym poście Dochód z bazarku wynosi więc 375 zł + 34 zł = 409 zł
-
Zapraszamy, piątek dobry na zakupy
-
Sabinka została znaleziona w lesie z dwoma szczeniakami. Unikała ludzi i bardzo się ich bała. Musiała doświadczyć wiele złego. Przypuszczalnie z tamtych czasów pozostał jej trwały ślad po urazie, jednej przedniej nóżki praktycznie nie używa, co nie przeszkadza jej biegać i baraszkować z innymi pieskami. Obecnie przebywa w hoteliku. Tam nauczyła się żyć blisko człowieka i zachowywać czystość w domu. Dobrze dogaduje się z psami. Jest mała, waży ok. 10 kg, w kłębie ma ok. 38 cm. Szacujemy, że ma teraz 6 lat. Nie potrafi chodzić na smyczy. Nie domaga się pieszczot ale pozwala się głaskać, czesać itp. Szukamy dla niej człowieka, który pokocha ja taką jaka jest i przyjmie ją pod swój dach, najlepiej domu z ogrodem i przyjaznym pieskiem lub suczką Sunia jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczona , przebywa w okolicach Wrocławia. Za zwrotem kosztów możemy pomóc w transporcie. Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariuszki w przyszłym miejscu zamieszkania suni oraz podpisanie umowy jej przekazania .
-
dziękuję, fajnie, że tu trafiłaś
-
Rozliczony. Różności 11. Dla Wiktora do 23.03.26 godz. 20.00
Aldrumka replied to Aska7's topic in Zakończone
A hoj, Nr 3 też poproszę za 5 zł, a spodnie za 8 zl -
Dziękuję, i ja na dobranoc
-
Rozliczony. Różności 11. Dla Wiktora do 23.03.26 godz. 20.00
Aldrumka replied to Aska7's topic in Zakończone
Dobranoc