Rozi chodzi o to, że ostatnich doświadczeń różnych osób wynika, że nie można edytować pierwszego postu bo bazarek/wątek staje się niewidoczny dla innych.
Może nie dodawaj już fantów i otwórz ten bez pierwszego postu i drugi mały z jednym choć fantem i linkiem to tego bez pierwszego postu.