Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32045
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Bo mało osób na dogo i to nie drobiazg, który można kupić, żeby pomóc
  2. nowe miejsce, brak znajomych jak ma się nie stresować
  3. dlaczego uważasz, że pocztą lepiej ? jeśli Ci wygodniej pocztą to może być, a upał tak czy tak trzeba przeczekać więc może i tak lepiej po niedzieli ?
  4. oba cudne, dziękujemy za zdjęcia; Jak dobrze, że ten niewidomy psiaczek też opuszcza schronisko - bardzo rezolutnie wygląda powodzenia
  5. z urlopowym opóźnieniem dziękuję Keyucie za wpłatę sierpniowej deklaracji
  6. Mari kochana, trzymaj się - tyle chorób i pożegnań na raz, życzę siły i zdrowia psiaczkom i Tobie One wiedzą i czują, że są kochane
  7. o ile przybyło jak mnie nie było poproszę nr 45 za wyw. oraz jeśli możne zdjęcie biustonosza nr 62 od drugiej strony, ile w pasie spoczynkowo mają majtki modelujące
  8. Tu mogłaby być wspólna przesyłka @mdk8, @Nesiowata i ja (Aldrumka) mogłaby też dołączyć @Grażka123 ale ma najwięcej i musiałaby dłużej poczekać na dostawę ; potwierdźcie chęci
  9. I ja potwierdzam odbiór ciężkiej pąki, dziękujemy za książki i kłopot z pokonaniem jej ciężaru
  10. Paczka odebrana, bardzo dziękuję za szybką wysyłkę mimo trudności komunikacyjnych. Bardzo dziękujemy za wszystkie niespodzianki.
×
×
  • Create New...