Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Jaki olbrzymi bazarek - super Dziękuję za troskę o Sabinkę
  2. Dziękuję wszystkim za troskę. @rozi za dobre rady. Już wiem jak działać. Trudności sprzętowe też pokonane - jutro zrobię bazarek (część) w nowym wątku a ten zniknie
  3. Niestety jedno mogą wstawiać zdjęcia inni nie. Ja wstawiam ale po zapisaniu post jest na różowo i tylko ja go widzę
  4. Czyli warto próbować co jakiś czas
  5. chyba z szelkami nie było próby, reaguje panicznie po przypięciu smyczy
  6. ja zaczęłam ale jak wstawiam zdjęcia to bazarek jest widoczny tylko dla mnie; sprawdż jak dogo działa u Ciebie - linków nie można wstawiać, zdjęć do pierwszego postu też nie, dalej niektórzy mogą zdjęciawstawiać
  7. Czy da się zmierzyć szerokość narzutki nr 22, np szerokość pleców
  8. Mulina 50 motków cena wyw. 25 zł zdjęcie z drugiej strony opakowania Mulina 8 motków (góne motki coraz ciemniej zielone) cena wyw. 4 zł
  9. Ha, ha czyli nie szary, albo niebieski dżinsowy
  10. O Rudzi, której chcemy pomóc, można przeczytać na wątku prowadzonym przez iwna5702 "14 lat w schronisku, czy ma szanse na ratunek - kto się zlituje nad starym psem? od strony 17. Bazarek będzie trwać do 20 października do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. Fanty na bazarek podarowały: Nesiowata, Livka i in. Bazarek będzie trwać do 20 października do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. Fanty na bazarek podarowały: Nesiowata, Livka i in.
  11. Sunia jest bardzo lękowa - kilkanaście kilogramów strachu... Jak się do niej podchodzi, to przylega do ziemi i ze strachu zastyga w bezruchu, ale jest w niej też duża ciekawość i chęć bycia blisko człowieka, z którym przez całe życie miała żaden kontakt, bo po schodach wchodzi do mieszkania i jak już się zmęczy bieganiem w kółko, w stresie i bez celu, to kładzie się na podłogę i nawet potrafi leżeć spokojnie razem z innymi psami. Dobrze czuje się w stadzie, psy ją ośmielają i to jest na plus. Info o Rudzi na wątku prowadzonym przez iwna5702 "14 lat w schronisku, czy ma szanse na ratunek - kto się zlituje nad starym psem? od strony 17. Bazarek będzie trwać do 20 października do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . W fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. Fanty na bazarek podarowały: Livka, Nesiowata i in.
  12. ojej jak ciężko Dzielna Kobieto, nawet trudno napisać coś pocieszającego
  13. Dziękuję za wytrwałość. Ja jakoś bardzo się tego ogłaszania boję. Nie mam doświadczenia ani w ogłoszeniach, ani w decyzjach przekazywania psa. Lilu też uważa, że można spróbować bo czasem ktoś chce pomóc. Sabinka panicznie reaguje na smycz ale w domu zachowuje czystość. Może w niedzielę spróbuje coś napisać i dam pod osąd Wam i Lilu
  14. Serdecznie dziękuję wszystkim wiernym Sabince. Wielkie dzięki za październikowe wpłaty: Isiak seramarias MikAga Nesiowata Limonka Figunia elik agat21 Keyuta
  15. to znowu pytanie o kolor nr 30 jaki jest ?
  16. No jasne Zaglądam sprawdzam dokładki i konkurencję
×
×
  • Create New...