Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32072
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. w tym sklepie obróżki dla dużych psów są po 53,55 zł -> 3x53,55 = 160,65 zł do Moli przelewam 250 + 1,48 -160,65 = 90,83 zł
  2. 3.04. 2019 stan konta 745,43 zł wpłaty: b-b 20 zł anica 20 zł janka@ 20 zł Istar19 10 zł wydatki: obróżka 49,45 dopłata do kropli 1,48 hotelik 250 zł 11.04. 2019 stan konta 514,50 zł
  3. w domu miałam kłopoty z komputerem chciałam kupić teraz ale .... produkty nie dostępne :( mona pewnie chwilę poczekać, postaram się tez zobaczyć ceny gdzieindziej
  4. ale bieda, współczuję Tobie i zwierzakom trzymaj się mari23 edit. moja wpłata nie jest potwierdzona :) tylko ta z bazarku Myszy2 i Agusi :)
  5. Poproszę o numer konta do wpłaty pieniędzy z bazarku. i kciuki oczywiście trzymam
  6. 14.03. 2019 stan konta 665,43 zł wpłaty : seramarias 20 zł shoto 20 zł elficzkowa 20 zł Aldrumka 20 zł 3.04. 2019 stan konta 745,43 zł
  7. jeszcze przydałaby się kwota :)
  8. Przelałam drobną sumkę z bazarku na miau (książki inki33 i moje), który zrobiła 3x. Bedzie malutki plusik. Jak wpłyną potwierdź proszę pw do 3x
  9. To i ja poczekam bo zwłaszcza ofiarodawcy cegiełek powinni się wypowiedzieć w sprawie zmiany przeznaczenia
  10. czyli tu pieniędzy nie brakuje, a ja będę miała ok. 250 zł z bazarku; zobaczę jakiego psiaka wesprze spadek po Misiu; w zasadzie to chciałam przeznaczyć bazarek na psy pod opieką Zosi123, ale Watson ma pieniądze a Zosia123 gdzieś napisała, że innych psiaków już nie ma siły rozliczać a Riki pewnie by się kasa przydała
  11. może możecie coś poradzić https://www.dogomania.com/forum/topic/349631-przygarnę-psa/
  12. o masz - znowu siła złego na jednego czyli jedną - Mama w szpitalu, lambie i inne paskudztwa i jeszcze guz :( sił życzę nieustannie a jak znajdziesz chwilkę zajrzyj na konto , wpłaciłam dla Argo sporą sumkę z bazarku a u Murki dług...
  13. o nie wiem czemu link uciekł może teraz będzie tam też jeszcze raz wkleję https://www.dogomania.com/forum/topic/349656-biżu-i-ciuszki-dla-żwirka-i-balbinki-do-31-marca-godz-2100/
  14. zahttps://www.dogomania.com/forum/topic/349656-biżu-i-ciuszki-dla-żwirka-i-balbinki-do-31-marca-godz-2100/praszam na bazarek 50% dla Balbinki
  15. zapraszam na bazarek - 50% dla Żwirka https://www.dogomania.com/forum/topic/349656-biżu-i-ciuszki-dla-żwirka-i-balbinki-do-31-marca-godz-2100/
×
×
  • Create New...