-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'] [/B][B][/B][B][/B][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]18[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]830/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]979[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]05.05.11[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Roza[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]8 lat[/B] [B][I]Opis: malutka, miniaturkowata, bura , podpalana [/I]Opis ze strony schroniska :[/B][B]830-11[/B] Roza 8 lat, suczka, [B]wysterylizowana[/B], mała, pinczerkowata. Wychowana w mieszkanku, cieplutka, [B]uwielbia wygody, bardzo grzeczna. Utyka lekko na tylną łapkę[/B]. Wymaga dobrego przyjaznego domu. Świetna, [B]pokojowa psinka[/B]. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PhPz9lEBCkA/TkLy774BFAI/AAAAAAAAAc0/23NbEZj3ND4/s512/_MG_2628.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244']B][B]21[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1360/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1781[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]28.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]3 lat[/B] [B][I]Opis: [/I]mała trochę jamnikowata, tricolor[/B] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1095/p1020473h.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3042/p1020471x.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]druga siostra adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][SIZE=3][B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1613/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1763[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]10.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Cola[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]5 lat[/B] [B][I]Opis:[/I][/B] [B]jak siostra! słodziak![/B] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8072/80676425.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][I]Boks nr [/I][B]7[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]1539/11[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]1303[/B] [I]W schronisku od [/I][B]30.08.11[/B] [I]Imię:[/I][B]Melba[/B] [I]Wiek:[/I][B]3 lata[/B] [I]Opis:[B]beżowo ruda suczka troszkę amstafowata z ogonkiem 3/4, przeysmpatyczna, grzeczna, miła, fajna [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6296/p1020443r.jpg[/IMG] [/B][/I][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] przez wspaniałych starszych ludzi, którzy mają w domu koty, ale Roza koty lubi - sprawdzone i domek z ogrodem [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]18[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]830/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]979[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]05.05.11[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Roza[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]8 lat[/B] [B][I]Opis: malutka, miniaturkowata, bura , podpalana [/I]Opis ze strony schroniska :[/B][B]830-11[/B] Roza 8 lat, suczka, [B]wysterylizowana[/B], mała, pinczerkowata. Wychowana w mieszkanku, cieplutka, [B]uwielbia wygody, bardzo grzeczna. Utyka lekko na tylną łapkę[/B]. Wymaga dobrego przyjaznego domu. Świetna, [B]pokojowa psinka[/B]. [SIZE=4][B]Roza zrobiła się nerwowa na boksie. Okropnie warczy na inne suczki i jest prowokująca. Ma dużo szczęścia , że wszystkie jej koleżanki są wyjątkowo sympatyczne i nie wdają się w konflikty![/B][/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yB12CtTRieA/TkLy8iV5joI/AAAAAAAAAdA/fFHp-qCmQGM/s512/_MG_2632.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PhPz9lEBCkA/TkLy774BFAI/AAAAAAAAAc0/23NbEZj3ND4/s512/_MG_2628.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mw_Mi7oWRn0/TkLy8dFQkqI/AAAAAAAAAc4/EF-oHC9bCvs/s512/_MG_2629.jpg[/IMG] [B][I] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6855/figa2p.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1465/figa3.jpg[/IMG] [/I][/B][/QUOTE]
-
Jamnisia ma zaklepany dom jamniczy zaraz po kwarantannie na 100% - zasadniczo do 20 musi odsiedzieć w schronisku, ale to tylko formalność. [quote name='Basia1244']w boksie kwarantannowym 46 jest do adopcji na już taka 6 letnia jamniczka, która została oddana przez umierającą włascicielkę [IMG]http://i52.tinypic.com/2pos7qo.jpg%5B/IMG%5D[/IMG][/QUOTE]
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
Basia1244 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
postaram się jutro sprawdzić - rzeczywiście kilka dni temu interesowano się nim , był wyciagany z boksu na pokazanie i spacer, ale czy wówczas poszedł do domu, to już nie wiem -
Jutro Gosię do tego zgarnę i spiszę po ludzku dane. Wszystkie suczki jutro z kwarantanny pospisuje - pieski sobie odpuszczę, bo ja się nie pozbieram ze wszystkimi.
-
tradycyjnie :) [email][email protected][/email], tel 661293967 - dziękuję za pomoc - ona już teraz marznie, a co będzie za chwilę? aż boje się pomyśleć
-
o przepraszam, nie zauważyłam pytania - tak, Luda już w dt, ale to jak dom, bo oni sami zajmą się szukaniem stałego - my już nie musimy ogłaszać - i dziękuje za ogłoszenia!
-
Czarny labrador mix - odebrany przez właścicielkę... :/
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']to ja już głupieję... wydawało mi się ,że jak jechałyśmy do domu to szedł z facetem (muszę spytac Terierfanki, bo tez widziała) czyżbyśmy widziały innego psa???[/QUOTE] bo ta kobieta częściowo wygladała jak facet menel - z daleka pomyłka murowana - jednak była to kobieta - przynajmniej z płci -
jutro też pójdę, pójdę rano i ze dwie godziny pochodzę, wezmę gotowane żarcie, takie pachnące i ciepłe, może się skusi , nie będę dziś spała przez tę Kredkę, a kto im pożyczył smycz i obrożę? ktoś z nimi tam poszedł do tego auta? strasznie mi jej żal, strasznei :(
-
[quote name='ulvhedinn']Oooo, a to się bardzo cieszę!!!!!! :) P.S. bywam w lasku w okolicach schronu, będę się rozglądać za Kredką, trzeba też zawiadomić Diunę, jesli jeszcze nie wie....[/QUOTE] powiedziałam jej, już zresztą dzisiaj szukałyśmy, a jutro rano będę tam ze dwie - trzy godziny się szaljać, ja tam jestem często, mam nadzieję, że się maleńka znajdzie
-
[COLOR=red][B]wczoraj wyadoptowana przez Pawła :)[/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][I]Boks nr [/I][B]7[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]1217/11[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]482[/B] [I]W schronisku od [/I][B]08.07.2011 [/B] [I]Imię:[/I][B] Dama[/B] [I]Wiek:[/I][B]8 lat[/B] [I]Opis:[/I][B]mieszaniec ON, bardzo przyjazna, kontaktowa, przy opiekunie chodzi bez smyczy i pięknie się słucha - pies potrzebujący przewodnika! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qdsMnO4ffco/TkLy9bwXVrI/AAAAAAAAAdE/GoSWwSPYeDs/s512/_MG_2635.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U1vm2Lg-P2g/TkLy9q0USHI/AAAAAAAAAdI/pOvfOYYJGM4/s512/_MG_2636.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7J-DpR7O7VA/TkLy-GcdvoI/AAAAAAAAAdQ/Ir5XA5bmzVw/s512/_MG_2638.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VQBmTXBVx5E/TkLy-h4GyrI/AAAAAAAAAdU/IBG4YuY6wqI/s512/_MG_2644.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
w boksie kwarantannowym 46 jest do adopcji na już taka 6 letnia jamniczka, która została oddana przez umierającą włascicielkę [IMG]http://i52.tinypic.com/2pos7qo.jpg%5B/IMG%5D[/IMG]
-
Przerażony Laki - mix boksera - POJECHAŁ DO DOMKU!!!
Basia1244 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
się nie mylisz - Zosia walczyła o niego do końca :) -
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'] [/B][B][I]Boks nr: [/I]23[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1385/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1729[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]02.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]1 rok[/B] [B][I]Opis: [/I]średnio duża czarna podpalana uszy klapnięte [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6093/97885463.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244']Boks 23 [B][I]Boks nr: [/I]23[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]749/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]841[/B] [B][I]W schronisku od: [/I] lipca 2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Jackie[/B] [B][I]Wiek: [/I]6 mc[/B] [B][I]Opis: [/I]niebieskooka suczka, czarna podpalana, stróżowała w firmie, jest młodziutka i sympatyczna[/B] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/5913/bekitczarna.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B]Nutella[/B] (na zdjęciu wygląda na dużo większą) Mała, szczupła brązowa sunia, znaleziona. [B]nr na szyi 992, nr schroniskowy 1351/11 w schronisku od 27 lipca 2011, boks 21 wiek: 3 lata [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/723/p1020467u.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
[COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'] [B][I]Boks 19[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1571/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B] [B]825[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]13.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Łatka[/B] [B][I]Wiek: 1 rok Opis: [/I] sunia została znaleziona dwa miesiące temu i przetrzymana przez znalazcę, średnio mała, ruda, biała pierś, lekko szorstka[/B] [B]Łatka była adoptowana, ale po 3 dniach zwrócona, jako pies, który demoluje w mieszkaniu.[/B] To zdjęcie jeszcze z kwarantanny, sunia ma tu poprzedni numerek na szyi obecny to 825 [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7039/nr1701b.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
[quote name='Basia1244']Wróciła z adopcji Fiona - nie dogadała się z psem rezydentem :( [I]Boks nr [/I][B]2[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]795/10[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]883[/B] [I]W schronisku od [/I][B]12.02.2010 (znaleziona)[/B] [I]Imię:[/I][B]FIONA[/B] [I]Wiek:[/I][B] 3 lata[/B] [I]Opis:[/I][B] średnio duża, bura, podpalana, 1 ucho stojące [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DHEptwcJBus/TkQ0JppuBvI/AAAAAAAAAio/0NllTUfw0OA/s512/IMG_2807.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE] [COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR]
-
[quote name='Basia1244'] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/592/p1020511s.jpg[/IMG][/QUOTE] [COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=red]adoptowana![/COLOR][/B] [quote name='Basia1244'][B]Nutella[/B] (na zdjęciu wygląda na dużo większą) Mała, szczupła brązowa sunia, znaleziona. [B]nr na szyi 992, nr schroniskowy 1351/11 w schronisku od 27 lipca 2011, boks 21 wiek: 3 lata [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9007/p1100855.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9538/p1100856.jpg[/IMG] sunia jest bardzo zestresowana pobytem na boksie, potrzebuje bezwzględnego wsparcia w opiekunie, bardzo cicha i zamknięta , w stresie delikatnie przeżuwa smycz, zalękniona, ale opanowana, zero agresji - bardzo mi jej żal - natychmiast powinna opuścić schronisko i znaleźć dobry spokojny dom, osobę stabilną , opanowaną, która da jej wsparcie [/B][/QUOTE]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
właściwie to żałuję, ze przeczytałam -
zajrzałam, pomyślę , może coś zaproponuję, ale ciekawe, czy ktoś sprawdzał tę firmę