-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, właśnie? Cisza zupełna? Nasza mała Blue nie ma żadnych propozycji? -
Zuza jest właśnie w drodze z PatiC. Czekaja na granicy na Dobermann Nothilfe. Zuzia jeszcze dziś wieczorem będzie w DT. A potem pełną parą ruszają poszukiwania DS. Psina jest mocno wystraszona, ale kontaktowa. Właśnie spożywa kanapeczkę z pasztecikiem:) Bardzo nam przykro, że musi przejść przez ten stres, ale nie ma innego wyjścia, bo w Polsce nikt, ale to dosłownie nikt nie był nią zainteresowany:shake: A ona powinna już mieć miejsce docelowe. Boi się świata zewnętrznego, natomiast nie ma w niej grama agresji i ładnie nawiązuje kontakt z ludźmi i innymi psami. To dobrze rokuje. Trzymaj się Zuzieńko!
-
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że pojechano. Trudno, żeby nie. Znalazłaś i poleciłaś ten dom, jak pytałyśmy o Kryzę, to odpowiadałaś, miałaś o niej informacje. Teraz piszesz, że o niczym nie wiedziałaś, bo to luźna znajomość. Przykro bardzo. Pies tak brudny i obklejony, że go domyć nie można - to nie jest brud "ucieczkowy", "przypadkowy". Kilka dni temu pytałaś, jaka karmę kupić Nanie, bo się kończy Hepatic - to nie było 2 miesiące temu. Wiedziałaś, ze pies jest niezabezpieczony przeciw kleszczom, pewnie nie odrobaczony, bez adresówki. Musiałaś chyba widzieć, jak wygląda i jaki zapach wydziela? Nie ma się co unosić, bo to pies ucierpiał najbardziej. Wraz z Kryza wrzucono nam do samochodu pół worka Hepatica - pewnie tego samego, który kupiłyśmy dla niej przy podejrzeniu ataku padaczkowego. To czym ona była karmiona przez te 3 miesiące? Szkoda, że na pytania o Kryzę zawsze słyszałyśmy odpowiedź ' w porządku", "dobrze". Szkoda ze wzgledu na nią, bo już dawno byłaby w innym domu. Wstawiam tych państwa na "czarne kwiatki" - do nich nie powinien trafić żaden pies. I, żeby była jasność - tu nie chodzi o pretensje w omyłce w POCZĄTKOWEJ ocenie domu adopcyjnego. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Biedna, mała Kryza, nazywana przez nas Przytulanką, miała trafić do normalnego, ciepłego domku. Trafiła do skleconej z resztek mebli budy i zamieszkała na dworze. Kiedy to się stało? Nie wiemy. Właśnie teraz, kiedy zrobiło się zimno i mokro uniemożliwiono jej całkowicie dostęp do domu. Kilka dni temu zaginęła. Właściciele nazwali to ucieczka, ale to nieprawda. Kryza wychodziła z podwórka i szła za dzieckiem do szkoły. Bardzo pragnęła kontaktu z ludźmi, a od kiedy zaczęła się jesień dzieci nie przebywały już w ogrodzie - Kryza została sama. O zaginięciu Kryzy powiadomiono nas też z dużym opóźnieniem i nie zrobili tego właściciele. To nie pierwszy powrót z nieudanej adopcji, bulwersujące jest to, że ten dom, to znajomy dom osoby, która pośredniczyła w adopcji Kryzy, która bywała w tym domu i widziała, jak traktowany jest pies. Zatrzymała te wiadomości dla siebie - dlaczego? Lojalność wobec Krewnych i Znajomych Królika? Kosztem biednego psa uratowanego z opresji wysiłkiem wielu ludzi, pozostających w przekonaniu, że zapewnili jej wreszcie dobry dom? Chyba źle pojęta lojalność. Są sprawy ważne i ważniejsze. -
Ja nie mogę! To Dogo może wykończyć nawet słonia:cool1: Jakie rozgrzeszenie? Była jakaś spowiedź? Nic mi o tym nie wiadomo:cool3: Czekam na wiadomość od Lamii dziś po południu. Jak się nie uda zgrać wszystkiego na poniedziałek, to będę próbowała na inny dzień. Wiem, że czwartek odpada - a inny, kiedy kończycie wcześniej pracę? Pytam na wyrost, żeby móc szybciej zareagować.
-
Hehe, bez stresu:) Dogo nie było dziś rano uprzejme działać, a na pewno nie prawidłowo.
-
Ale miło Was widzieć:) Pamietajcie, proszę, że my będziemy zawsze zaglądać na ten wątek, czekać tutaj na Was. Serdecznie pozdrawiamy i ślemy dobre mysli.
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
A, witam:) Podobno pod Krakowem. Czekamy na resztę. -
Myślę, że państwo mogliby przekazać na DT tę kwotę, którą wydawali miesięcznie na utrzymanie psa. Pewnie odrobaczali go i szczepili? No i kochają go...
-
Ja bym z góry nie zakładała. Jak ich nie stać na całość, to chociaż część.
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Służę zaufanymi ludźmi do sprawdzenia i wizyty przed adopcyjnej:) -
Ale dobrze:) Cieszymy się bardzo. Mam nadzieję, że zdrowe "dolne okolice" zostaną zaprezentowane na zdjęciu?:razz:
-
Witam! Szkoda psiny. Czy jego państwo obecni są gotowi ponosić koszty jego utrzymania w hotelu do czasu znalezienia mu DS? Jeśli chcą uchronić psa od schroniska faktycznie, a nie jest to szantaż emocjonalny, to powinni zgodzic się na taką opcję. Czy padła już w ich kierunku taka propozycja?
-
Ok, to ja podrzucę jakąś jednorazówkę. Poproszę o nazwisko osoby zbierającej i nr konta na PW.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tiaaa... jakie te psy są sprytne. Popatrzcie, i wróciła. -
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dabka jest śliczna:) I bardzo fajna - rozdaje buziaczki! -
Sochaczew - najdroższy pies Pani T. Ma Dom!! Za TM.
malibo57 replied to łolkiee's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo biedny chłopiec. Może trzeba mu namoczyć te karmę dla szczeniaków? Ciepłą wodą albo bulionem? -
Sochaczew - BOBIK - wychudzony, nocny gość MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, a dostał jakieś leki przeciwbólowe? On musi bardzo cierpieć:shake: -
Ok:) Jeśli bedziesz miała Tytusa na oku, to dobre rozwiązanie. A jaki jest stan jego finansów? Jest w pierwszym poście?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
:) Już zagląda. Opracowujemy właśnie logistykę przedsięwzięcia. Na razie wizyta u dra Garncarza została przełożona na 18.15. w poniedziałek. Czekamy na info od dra Modrzewskiego, czy przyjmie Misia na kastrację ok. 20.00
-
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Trudno się dziwić, skoro Kryza jest "wystawiana" na dwór i zostawiana tam sama sobie pod nieobecność właścicieli. -
Witam! Zapisuję wątek. W czym mogę pomóc? Niestety, wykorzystałam limit deklaracji stałych, ale chętnie pomogę "jednorazówką". Przepraszam, nie przeczytałam całego wątku. Dlaczego tytus nie jedzie do Mielca?
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with: