Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Dobry wieczór! Jak to dobrze dostawać takie wiadomości:) Cudownie, po prostu! To my dziękujemy Wam, że jesteście tacy, jacy jesteście i ogromnie się cieszymy, że Pucek do Was trafił, a my mieliśmy okazję Was poznać. Serdeczności! I całus w nos dla Pucka!
  2. Jeśli lekarz stwierdzi, że stan ogólny pozwala, to pewnie zaszczepi. I nie zapomnijcie o kleszczach - kupcie mu koniecznie Preventic obrożę. Ja przyśle pieniążki, ok? Wystarczy na 5 m-cy, a pipetka na 2-3 tygodnie. Można przegapić i nieszczęście gotowe. U nas wszędzie w mazowieckiem jest obecnie dosłownie plaga babeszjozy. Preventic jest skuteczny, wprawdzie nie działa na pchły, ale przed kleszczami chroni, a one sa najbardziej niebezpieczne. Preventic mozna kupic nawet w Kakadu, gdyby lekarz nie miał u siebie. Kazdy pies, który do nas trafia ostatnio, ma, niestety, babeszjozę:(
  3. No, Misio ma dziś kiepski dzień - wyobrażam sobie. Ale musi ustąpić, nie ma wyjścia. Tyle tylko, że on tego nie rozumie. A może?
  4. Tak. Schematy myślowe. A Zuzie jest zupełnie obca agresja. Ona pięknie zaprzyjaźnia się z ludźmi i innymi psami, niezależnie od płci. Boi się tylko świata zewnętrznego, ale nie reaguje agresją, na szczęście. Szkoda, że takie piękne psiny nie maja szans u nas.
  5. :) To się cieszę! I trzymam kciuki za bidulkę.
  6. A to milusio:) A powiedz, czy sunieczka się wykaraska? Są szanse? Tak, proste, symetryczne, cięte rany.. Skąd ja to znam? Takie rany maja często psy, które służą za "worki treningowe" dla psów do walk z dzikich hodowli. To te, które nie chcą walczyć. Miałam takiego amstaffa, wygladało, że był wiązany drutem...
  7. Jakoś miałam cicha nadzieję, że to może "tylko" psy ja pogryzły. Biedna sunia. Wykaraska się?
  8. Kiedy Tytusek wyjeżdża do hotelu? On będzie w Jaktorowie, czy w Popielarni?
  9. O rany! kto jej to zrobił? Ludzie, czy zwierzęta? Misiowi może dobrze zrobi pobyt w kojcu, choć pewnie zadowolony nie był. Ale jemu już nic nie grozi.
  10. Ojej! Nie, nie czytałam, muszę tam zajrzeć. Supełek od początku rokował lepiej, niz inne. On nie był takim całkowitym dzikusem.
  11. Miś w koszuli pana Andrzeja!:loveu: No, to chciałam zobaczyć! Dziewczyny, nowe zdjęcia do ogłoszeń. Dzięki serdeczne, Lamia:) On jest prawdziwym misiem.
  12. Wiesz, już sama się zastanawiałam, gdzie podziały się te fotki, które dostałam od dziewczyn z OS? Czyżbym....? To było prawie 2 tyg. temu.Hm...
  13. Przyjmuje na Placu Hallera i w Alei Wilanowskiej w Luxvecie.
  14. Mój Boże, jakie ona stroi miny, ta Łatka! Ma się WŁASNE posłanko, to się broni;-)
  15. :cunao::cunao::cunao: I takie soboty lubię! Ale się cieszę! Ziutka - buziaki ogromniaste za ten domek dla Sreberka:calus: I fotki, fotki, Słoneczko, plisssss...
  16. Mam informacje! Przed chwila dostałam - dobre! Lilka zamieszkała w domu u Asi. Zmyka po katach, żeby tylko na nią nie patrzeć. Ale 3 kawałki kiełbasy z reki wzięła;-) Asia mówi, że codziennie ja tarmosi, i że jeszcze trochę. Ale Supełek! Supełek dał sobie założyć obrożę i smycz! Macha już ogonkiem na widok Asi, daje się głaskać i miziać i nawet siada, jak się go grzecznie poprosi:multi: Asia bardzo z niego zadowolona i pyta o szczegóły z jego historii - opiszę jej w mailu.
  17. Bardzo proszę osoby zainteresowane filozofią stosunków międzyludzkich o opuszczenie tego wątku. To jest wątek Kryzy. Emilio - nie prowokuj, nie trolluj, bo zajmie się Tobą moderator. Po raz drugi mnie obrażasz - nie rób tego więcej. Zajmij się czytaniem gazet.
  18. Upss! Grypa? Niech to licho - przetacza się przez wszystkich. Rozumiem, że czekamy?
  19. Wróćmy do tematu, czyli suczki Kryzy-Nany. Kryza ma się dziś już dużo lepiej. Zamieszkała w domu u właścicielki hotelu. Jest spokojna i bardzo grzeczna i mocno "przytulaśna". Została na kilka godzin w sypialni sama, niczego nie zniszczyła, ani nie "zgruchmoniła". Nie zauważono u niej też żadnego lęku przed przebywaniem w pomieszczeniach domowych. Dzisiejszą noc też spędzi w sypialni:) Właścicielka hotelu uznała, że, pomimo, iż boksy są ogrzewane, taka Malizna, jak Kryza nie nadaje się do mieszkania w nich, a na pewno nie od razu. Najpierw musi się odnaleźć, chcemy ją poobserwować. Sunia, po podwójnej kąpieli w szamponie bananowym jest błyszcząca i czyściutka, gubi też zapaszek, który ze sobą przyniosła. Jutro nowe wieści.
  20. Też przyłączam się do tego "chcenia":)
  21. Dziewczyny Kochane, Miś ma termin w środę 9.12. na godz. 17.30 u dra Garncarza, a na 19.00 u dra Modrzewskiego na kastrację. Nie zdążyłam tego z Wami skonsultować - musiałam decyzję, co do terminu wizyty, podjąć w trakcie rozmowy z lecznicą. Powiedzcie, że to możliwe, plissssss ???
  22. Droga emilio, pomimo, ze jestesmy na Dogomanii, to nie ma tu "świętych krów". Po co ten słowotok? Z minimum treści? Nie zapominaj, że to nie mój "zakichany interes", tylko fundacyjny, a pani Renatka zasiada w Radzie Fundacji. Więc i był i jest to również jej "zakichany interes". Nie oczekuję od Ciebie współpracy ani pomocy, a za innych się nie wypowiadaj. Nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji na temat personalnych zalet czy wad pani Renaty - piszemy tu o konkretnym przypadku, o faktach, o losie konkretnego psa. Jaki koń jest, każdy widzi.
  23. A przyszło info:) Ale Dogomania nie pozwoliła przekazać - to z wczoraj. Wklejam. Dzień dobry Dzisiaj Freja (już nie Krawatka) idzie do szkoły, o 12.00 ma pierwsze zajęcia.Jest i tak już bardzo grzecznym psem, strasznie się stara, uważa na Ruperta. Najzabawniejsze jest to jak nas pilnuje, w nocy robi kilka razy obchód wkoło łóżka, potem rusza na mieszkanie...jaka się nic nie dzieje, wraca i kładzie się spać.Nie pozwala się zbliżać obym ludziom zbyt szybko do nas, od razu robi się czujna. Nadal strasznie przeżywa kiedy wychodzimy,ostatnio przytargała do pokoju 18 kilogramowy worek z karmą , podarła go i rozsypała karmę, jak przyszłam zobaczyłam psy w raju :) Chodziły i jadły sobie kiedy chciały :) No a z rzeczy "medycznych" -od tygodnia ma cieczkę, krwawi bardzo skąpo i nie musi nosić majtek.
  24. Rudka - Bródka nadal szuka domku - nic nie wyszło z poprzedniej propozycji. Szkoda, psina jest zdrowa i bardzo fajna.
×
×
  • Create New...