-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
malibo57 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Macie, macie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=16855946#post16855946"]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=16855946#post16855946[/URL] Szukać? W subskrypcjach:cool3: O, "zeszłyśmy się", Izunia! -
Jesteś z tych normalnie normalnych. Bo jeszcze są tacy normalni inaczej...
-
[quote name='ataK']Marycha, właściwie dlaczego zakładasz, że Misiek nie ma szczęścia i że dom jest, jak to wytwornie określiłaś "do doopy"? Nie każdy nowy właściciel psa ma ochotę się tu logować (nie każdy zresztą umie) i wklepywać entuzjastyczne opisy.[/QUOTE] Właściciel nie musi - jest to obowiązek osoby, która oddała psa do adopcji. Obowiązkiem tej osoby jest wątpić i sprawdzać każdą wątpliwość - taka nasza rola.
-
Inga potwierdź na tym wątku otrzymanie przesyłki bazarkowej z zabawkami. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206144-KONIEC-Zabawki-flexi-ubrania-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Mielec-25.04?p=16860104#post16860104[/url] Jak sprawa z posikiwaniem Smoli? Gdzie rozliczenie? Potrzebuję na e-mail zdjęcia Smoli w jak największym rozmiarze - do plakatu. Możesz mi wysłać?
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
malibo57 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pod premedykacją - innego wyjścia nie widzę. procedura "na siłę" przyniesie więcej szkody, niż lekka premedykacja. Posłałam wczoraj priorytetem następny suplement: Cola Flex - Oleofarm. Mam nadzieję, że Rumalaya Forte dotarła wcześniej. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No, dowaliła:) Ja mam gorsze wieści - dostałam telefon od tych pań-studentek. Adoptowały innego pieska. Jeśli chodzi o "żabkę", to ludzki lekarz niewiele tu poradzi, trzymałabym się Kurskiego lub Jodkowskiej. -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
malibo57 replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murko, czy masz może wyniki sekcji Rufiego? -
Niech to...
-
[MLB] RUDKA przeszła metamorfozę teraz szuka domu
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Ponieważ ciocia Agatka nic, tylko paznokcie maluje:diabloti:, to ja tu potyram. Plakacik z Kundelkowej Bazarkowej Skarbonki - dzieło Magdaleny:) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3026/rudkakopia.jpg[/IMG] i pozostałe fotki, bo pazurki jeszcze nie wyschły:megagrin: Z Biereczką na współdzielonym dry bedziku [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5243/img0742w.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8564/img0743bo.jpg[/IMG] Kocyk też fajny - rekonwalescentce należy ustąpić. Rudka jest szlachetna:) [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3028/img0753o.jpg[/IMG] -
Na zapytanie o stan zdrowia Rudolfa otrzymałam następującą wyczerpującą informację: "Rudolf ogólnie ok, trochę schudł, widać wcięcie w "talii", nie ma poprawy jeśli chodzi o kulawiznę, dostaje suplementy." Obowiązuje taka "procedura", ze jak sobie sam nie pojedziesz i nie zobaczysz, to nie będziesz wiedział. Co hotel, to obyczaj:roll: Rodolfo otrzymał 2 prześliczne plakaciki z bazarku Kundelkowej Skarbonki, wykonane przez Magdalenę:Rose: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7945/rudolfkopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/1889/rudolfsamochodkopia.jpg[/IMG]
-
Fiu, fiu! Taki piękny dzień, jak dziś, to nawet pastylki się połknie;-)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie mam całkowitej wiedzy na ten temat - ze słyszenia wiem, że jest niebezpieczeństwo, że to może się odnawiać, co nie znaczy, że musi. Faktycznie, jak dotąd Kajtunek wspomaga inne psiaki. -
Magdaleno, przyszło mi właśnie do głowy, że nie podałam Ci linków do wszystkich psiaków...I nie mam już sumienia zapychać Ci skrzynki mailowej:evil_lol: Może skorzystasz z tego banerka w razie potrzeby? Dostałam w prezencie od APSY:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198502-MLB-W%C4%85tek-zbiorczy-informacyjny."][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1193/malibowy.jpg[/IMG][/URL]
-
To umówię się z Astaroth na odbiór gdzieś w Polsce;-)
-
Absolutnie! Też tak uważam.
-
[MLB] GACEK, odebrany od psychola, szuka nowego domu. Ma dom.
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Witam, Pani Lenko:) Posyłam Pani instrukcję na e-mail. -
DIFciu smaki są na porządku dziennym - pani Bożenka wręcza je każdemu gościowi. Będę Ci wdzięczna, jak przekażesz te informacje pani Bożence - tak z pierwszej reki, dobrze?
-
Agata właśnie wraca z Bierką z lecznicy. Na szczęście wszystko jest ok. Bierka dostała środek przeciwbólowy, bo jest bardzo wrażliwa na ból. Niepokoiło nas ciutkę jej zachowanie, więc po zdalnej konsultacji, Agata pojechała jednak pokazać ją wetowi na wszelki wypadek. To na pociechę wstawię świeżutki plakacik głównej bohaterki:) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5282/bierka.jpg[/IMG]
-
W niedzielę wybieramy się z wizytą "gremialną" do dziewczynek. Inga, czy dotarła przesyłka z piłeczkami od kaskadaffik z bazarku? Wszyscy z mojej "fali" już dostali. Dopytałam - fanty zostały wysłane priorytetem 28.04. - Inga, sprawdź, czy gdzieś w bazarkowych gratach nie leży duża koperta bąbelkowa. Może przegapiłaś, tak, jak karmę:siara: