Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Lepiej kupić Kilitix - działa nawet 7 miesięcy, a kropelki 3-4tygodnie góra.
  2. Macie, macie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=16855946#post16855946"]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=16855946#post16855946[/URL] Szukać? W subskrypcjach:cool3: O, "zeszłyśmy się", Izunia!
  3. Jesteś z tych normalnie normalnych. Bo jeszcze są tacy normalni inaczej...
  4. [quote name='ataK']Marycha, właściwie dlaczego zakładasz, że Misiek nie ma szczęścia i że dom jest, jak to wytwornie określiłaś "do doopy"? Nie każdy nowy właściciel psa ma ochotę się tu logować (nie każdy zresztą umie) i wklepywać entuzjastyczne opisy.[/QUOTE] Właściciel nie musi - jest to obowiązek osoby, która oddała psa do adopcji. Obowiązkiem tej osoby jest wątpić i sprawdzać każdą wątpliwość - taka nasza rola.
  5. Inga potwierdź na tym wątku otrzymanie przesyłki bazarkowej z zabawkami. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206144-KONIEC-Zabawki-flexi-ubrania-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Mielec-25.04?p=16860104#post16860104[/url] Jak sprawa z posikiwaniem Smoli? Gdzie rozliczenie? Potrzebuję na e-mail zdjęcia Smoli w jak największym rozmiarze - do plakatu. Możesz mi wysłać?
  6. Pod premedykacją - innego wyjścia nie widzę. procedura "na siłę" przyniesie więcej szkody, niż lekka premedykacja. Posłałam wczoraj priorytetem następny suplement: Cola Flex - Oleofarm. Mam nadzieję, że Rumalaya Forte dotarła wcześniej.
  7. No, dowaliła:) Ja mam gorsze wieści - dostałam telefon od tych pań-studentek. Adoptowały innego pieska. Jeśli chodzi o "żabkę", to ludzki lekarz niewiele tu poradzi, trzymałabym się Kurskiego lub Jodkowskiej.
  8. Murko, czy masz może wyniki sekcji Rufiego?
  9. Kasiu, dorzuć na ten wątek może? http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-og%C5%82oszeniowych-post-1-i-2?p=16675774#post16675774
  10. Czekam do 13.00 - myślę, że na sobotę się umówię konkretnie. Jestem umówiona na sobotę - 11.30 - 12.00:) Pytanie, na jaką umowę adopcja? Masz jakąś, Agata, czy chcesz skorzystać z naszej? Obiecałam, że państwo dostaną na e-mail wzór umowy przed sobotą. Niestety, nie mam ich adresu mailowego.
  11. Ponieważ ciocia Agatka nic, tylko paznokcie maluje:diabloti:, to ja tu potyram. Plakacik z Kundelkowej Bazarkowej Skarbonki - dzieło Magdaleny:) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3026/rudkakopia.jpg[/IMG] i pozostałe fotki, bo pazurki jeszcze nie wyschły:megagrin: Z Biereczką na współdzielonym dry bedziku [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5243/img0742w.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8564/img0743bo.jpg[/IMG] Kocyk też fajny - rekonwalescentce należy ustąpić. Rudka jest szlachetna:) [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3028/img0753o.jpg[/IMG]
  12. Na zapytanie o stan zdrowia Rudolfa otrzymałam następującą wyczerpującą informację: "Rudolf ogólnie ok, trochę schudł, widać wcięcie w "talii", nie ma poprawy jeśli chodzi o kulawiznę, dostaje suplementy." Obowiązuje taka "procedura", ze jak sobie sam nie pojedziesz i nie zobaczysz, to nie będziesz wiedział. Co hotel, to obyczaj:roll: Rodolfo otrzymał 2 prześliczne plakaciki z bazarku Kundelkowej Skarbonki, wykonane przez Magdalenę:Rose: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7945/rudolfkopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/1889/rudolfsamochodkopia.jpg[/IMG]
  13. Fiu, fiu! Taki piękny dzień, jak dziś, to nawet pastylki się połknie;-)
  14. Nie mam całkowitej wiedzy na ten temat - ze słyszenia wiem, że jest niebezpieczeństwo, że to może się odnawiać, co nie znaczy, że musi. Faktycznie, jak dotąd Kajtunek wspomaga inne psiaki.
  15. Magdaleno, przyszło mi właśnie do głowy, że nie podałam Ci linków do wszystkich psiaków...I nie mam już sumienia zapychać Ci skrzynki mailowej:evil_lol: Może skorzystasz z tego banerka w razie potrzeby? Dostałam w prezencie od APSY:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198502-MLB-W%C4%85tek-zbiorczy-informacyjny."][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1193/malibowy.jpg[/IMG][/URL]
  16. To umówię się z Astaroth na odbiór gdzieś w Polsce;-)
  17. To trzymam kciuki - jutro się odezwę. Chyba masz rację z tym skunksem - ogon jest boski, wprost!
  18. Absolutnie! Też tak uważam.
  19. [quote name='agusiazet']Warto dodawać mu do jedzenia trochę puszki na stawy, mojemu Sonemu (12 lat) pomogło to idealnie![/QUOTE] Agusia, a jaka to puszka?
  20. Witam, Pani Lenko:) Posyłam Pani instrukcję na e-mail.
  21. DIFciu smaki są na porządku dziennym - pani Bożenka wręcza je każdemu gościowi. Będę Ci wdzięczna, jak przekażesz te informacje pani Bożence - tak z pierwszej reki, dobrze?
  22. Agata właśnie wraca z Bierką z lecznicy. Na szczęście wszystko jest ok. Bierka dostała środek przeciwbólowy, bo jest bardzo wrażliwa na ból. Niepokoiło nas ciutkę jej zachowanie, więc po zdalnej konsultacji, Agata pojechała jednak pokazać ją wetowi na wszelki wypadek. To na pociechę wstawię świeżutki plakacik głównej bohaterki:) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5282/bierka.jpg[/IMG]
  23. W niedzielę wybieramy się z wizytą "gremialną" do dziewczynek. Inga, czy dotarła przesyłka z piłeczkami od kaskadaffik z bazarku? Wszyscy z mojej "fali" już dostali. Dopytałam - fanty zostały wysłane priorytetem 28.04. - Inga, sprawdź, czy gdzieś w bazarkowych gratach nie leży duża koperta bąbelkowa. Może przegapiłaś, tak, jak karmę:siara:
×
×
  • Create New...