Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Różnica żadna, środa to i tak ekspresowo.
  2. I hip hurra! Szczęśliwy finał:) Moniczko, czekamy na wieczorne wieści.
  3. Pewnie:) Jeśli możesz, to super.
  4. Myślę, ze będzie dobry, bo wtedy wykorzystamy najlepiej czas, kiedy ktoś będzie cały czas z Awunią w domu. Posyłam Ci mailem dane, ok? Zadzwoń, proszę i umów się bezpośrednio.
  5. No, tak, jest takie niebezpieczeństwo. Karmę trzeba wprowadzać powoli, więc Bosch potrzebny na cito.
  6. Miałam na myśli bardziej cywilizowane narody:evil_lol: Inga, to kiedy możesz odwieźć Awę? W piątek, czy w sobotę?
  7. Mam dla Jaśka niepełne opakowanie Saw Palmetto Opakowanie otworzyłam niedawno, brakuje 6 kapsułek. na razie nie będę podawać mojemu psu, bo już mu się w grafiku nie mieści. Postaram się przesłać pocztą na adres Ajlii. Termin przydatności: koniec 12.2011.
  8. Ziutka, nie pij w południe! Poczekaj chociaż do zachodu słońca;-)
  9. Renal czeka na Bełskiej na odbiór przez Morisową, a Hepatic dla Krtka na Wasze umówienie się wzajemne.
  10. Kompromis, ale w miarę sensowny. Performance, z tytułu wieku Pimpka, jest karmą zbyt "bogatą". Z kolei, karmienie Pimpka nią w zmniejszonej ilości ograniczy potrzebne mu składniki. Jedyne wyjście, jakie widzę, to mieszanie pół na pół z czymś "lekkim".
  11. Decyzja została podjęta - TAK, Awa jedzie do DS:) W piątek wieczorem lub w sobotę rano - muszę to jeszcze uzgodnić z Ingą. Przekonało mnie zadanie: "ona chyba nam jest bardziej potrzebna, niż my jej, ale może jej się na coś przydamy".
  12. Pewnie, że dacie. Sami nie jesteście:) Czy będzie jakiś transport z Warszawy? Czy podać jakimś przygodnym tę budę? Co jeszcze potrzebne najbardziej? Miski? Czego używacie w budach? Wiem, że kołdry się nie sprawdzają, bo psy je gryza i czasami się trują i zapychają - w kołdrach jest świństwo, jako wypełnienie. Używacie słomy? Co lepiej wysłać, karmę suchą, czy pieniądze?
  13. Koty akurat gdzieś wybyły - znaczy te dwa, które raczyły nas zauważyć, czyli Vito i Dzidek. Reszta nas zignorowała. Sweterka szkoda, ale mankiecik akuratny do mamlania;-) poszukamy podobnego, nie martw się.
  14. Tylko 40? Ale macie tam układ:) Uda się wkleić wynik?
  15. Potrzebuję adres, na który można wysłać karmę. Mam też do oddania dużą ocieplaną budę, bardzo solidną ( znaczy, moi sąsiedzi mają:))
  16. Smoliczek nie siusia w domu, ma natomiast lekkie objawy ciąży urojonej. Dziś będzie na wizycie u dr Stępkowskiej - zobaczymy, co z tym robić. Nie jest to nic groźnego, czasem się zdarza. Ofiarą padł sweter Ingi ( zabrała psu zabawki - sama sobie winna:evil_lol:) Dziś widziałam obie panienki, zdjęłam Smolikowi sukienkę, a pod sukienką ślicznie zagojona blizna - biała równa kreseczka:) Sukienka zdecydowanie już niepotrzebna. Dziś kontrola szwów - niczego nie trzeba usuwać (no, jeden węzełek), bo szwy rozpuszczalne, świetnie założone śródskórnie, czyli lajcik:) Sweterek odkupię, a Smoli odzyska gryzaki, hehe W zeszłym tygodniu Smolik też miał pewną wizytę:) Zobaczymy, co z tego wyniknie. [video=youtube;yjmE8_iN6PI]http://www.youtube.com/watch?v=yjmE8_iN6PI[/video]
  17. [video=youtube;yjmE8_iN6PI]http://www.youtube.com/watch?v=yjmE8_iN6PI[/video] Awunia musi mieć wyczyszczone ząbki.
  18. Fanty się znalazły, wizyta się odbyła, Awa ma poważna propozycję, a nawet dwie, w tej chwili pewnie sa zdejmowane szwy z jej łebka, ufff! Po kolei. Wizyta się odbyła, państwo odwiedzili całą Ingową menażerię, ale oka od Awuni nie odrywali:cool3: W związku z tym, po tej wizycie, odbyła się następna, czyli przed adopcyjna. Rozmowy trwają - decyzja wkrótce. Kilka fotek Awuni:), i filmiczek, i filmiczek "zbiorczy". [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2945/img0470vh.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6236/img0471jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9682/img0475bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4417/img0478ap.jpg[/IMG] Awunia zachowywała się nad podziw dobrze - całe zamieszanie, jakiego narobiliśmy wkraczając do małego mieszkanka, nie zrobiło na niej wielkiego wrażenia. Nie zadekowała się w kącie, dawała się głaskać obcym osobom, przyjmowała smaczki. Oczywiście, główna gwiazdą była Smoli, która jest wszędzie, gdzie głaszczą, miziają, a jeszcze, jak coś dają!:evil_lol: Awa zajęła pozycję na lekkim podwyższeniu i obserwowała, co się dzieje - bardzo peszy ją aparat, wyraźnie nie lubi i chciałaby uniknąć, ale nie ucieka. [video=youtube;vWxhW0-m_K8]http://www.youtube.com/watch?v=vWxhW0-m_K8[/video]
  19. Witam! Proszę dane do wpłaty - jednorazowo 50,-
  20. Zrobiłam, jak umiałam:cool3:, banerek Jaśminowi
×
×
  • Create New...